Lasītāju jautājumiKategorija: AttiecībasVai tipus var kaut kā sarindot pēc pļāpīguma jeb mākslas uzturēt sarunu?
Olita Admin. pajautāja pirms 1 year

Labdien, Evija! 🙂

Vai tipus var kaut kā sarindot pēc pļāpīguma jeb mākslas uzturēt sarunu? Vai ekstraverts loģiskais runā vairāk vai mazāk kā intraverts vai ekstraverts ētiskais? Konkrēti interesē arī Draizers – cik viņš runīgs vai nerunīgs interneta sarakstēs.

Olita

3 atbildes
info Admin. atbildēja pirms 8 mēn.

Sveika, Olita!

Sensorie tipi, īpaši jau Draizers, dos priekšroku reālai darbībai, nevis ilgstošai sarakstei internetā.

Piemēram, kad es savulaik internetā iepazinos ar savu vīru Draizeru, pēc kādām trim vēstulēm viņš uzreiz palūdza manu telefona numuru, lai varam aprunāties, nevis sarakstīties.

Jā, Tev taisnība – ekstraverts loģiskais var būt daudz nerunīgāks, nekā introverts ētiskais tips. Ētiskajiem patīk komunicēt, bet ētiskie sensorie tipi – Dimā, Draizers, Igo un Napoleons runīgāki noteikti būs dzīvē, nekā sarakstē.

Neesmu robots atbildēja pirms 8 mēn.

Kā Draizeres, kurš ir arī racionāls varu paskaidrot, ka vienā sarunā var izrunāt vairāk, kā 10 vēstulēs nedēļas laikā un attiecīgi pavirzīties uz priekšu, tuvāk "lietai", vai arī ātri saprast, ka šeit "lieta" nebūs un pārslēgties uz rezerves variantu. Draizerus interesē veiksmīgs rezultāts, bez garas pļāpāšanas. Arī tiešā sarunā ētiskie daudz labāk sajūt un novērtē otru cilvēku. Ir, ir, nav, nav, ejam tālāk…

Olita atbildēja pirms 8 mēn.

Sveiks, Draizer!

Mana pieredze rāda, ka ar mani Draizers var atvērties un sākt darīt to, ko tipiski nedara, tajā skaitā gari pļāpāt internetā.

Labprāt šo sarunu paturpinātu klātienē… 🙂

Olita

Tava atbilde