Lasītāju jautājumiKategorija: DimāKā Jeseņinai sadzīvot ar Dimā?
Kristīne Admin. pajautāja pirms 4 years

Labdien, gribu uzzināt, kā man (Jeseņinai) sadzīvot ar Dimā. Kas ir mūsu saskares punkti, kurus var izmantot attiecību uzlabošanā un kur ir mūsu pretējās un nesapratnes lietas?

1 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 1 year

Šādā pārī ir tā. Dimā labi izjūt sava ķermeņa vajadzības, tiecas būt atslābināts un gūt dažādas baudas. Savukārt Jeseņinam ir raksturīga sapņainība, tieksme uz pašapmānu, visaptveroša mīlestība un tiekšanās atrast spēcīgu partneri. Sanāk, ka šīs vēlmes abiem ir diezgan atšķirīgas, un abiem ir grūti vienam otru tajā saprast.

Ļoti būtiski, lai sensorais tips Dimā atbalstītu Jeseņinu visās "sensorajās izpausmēs" – siltums, skaistums, saimniecība, paēst, sekss, veselība utt. Bet problēma tāda, ka Jeseņins sagaida no sava partnera, ka viņš piedevām būs spēcīgs, stipras gribas cilvēks, kurš gandrīz ar varu piespiedīs Jeseņinu darīt to, kas jādara vai arī pats viņa vietā to paveiks.

Pa to laiku Dimā pats labi sakārto savu dzīvi līdz vajadzīgajam komforta līmenim, prot izdarīt tā, ka viss ir patīkams un skaists, taču Jeseņins, to visu baudot, neredz nekādu iemeslu vai motivāciju (ar pletni!:D) darīt kaut ko pašam. Tāpēc Jeseņina zemais enerģijas līmenis, atslābinātība un sapņainība periodiski var tracināt Dimā.

Abi šie tipi ir mākslinieki. Dimā ir meistars ķermeņa fizisko vajadzību apmierināšanā, bet Jeseņins – sapņu un fantāziju meistars.Tas var ienest neapmierinātību intīmajā dzīvē. Jeseņins sagaida, ka viņu "paņems" diezgan valdonīgi, bet Dimā ir tā iekārtots, ka sniedz baudu partnerim un sev ar maigiem glāstiem un patīkamiem pieskārieniem.

Šādā pārī neviens nav apveltīts ar lietišķām īpašībām (loģiku), bet abiem svarīgas emocijas, kas var nogurdināt. Strīdi parasti nav balstīti loģiskos argumentos, tāpēc var izvērsties jo īpaši skaļi. Šajā gadījumā Dimā kā saimnieciskākajam tipam ir jāuzņemās saimnieciskās rūpes.

Tā kā abi šie tipi tiecas pēc harmonijas attiecībās, tad kopdzīve diezgan ilgu laiku spēj pastāvēt bez īpašiem strīdiem. Taču ar laiku var gadīties grūti atrisināmi konflikti.

Vīrs Dimā ir gardēdis, kam patīk dzīvot tīrībā, komfortā un skaistumā, tāpēc viņam var nepatikt, ka sievišķīgā un ar labu gaumi apveltītā sieva Jeseņins, nespēs regulāri nodarboties ar darbiem saimniecībā, gatavot ēst, stieps garumā saimnieciskus jautājumus. Jūtīgais un ne pārāk enerģiskais Jeseņins pats alkst pēc tā, lai viņu aprūpētu, pabarotu. Tāpēc ir iespējams emocionāls sprādziens.

Lielā mērā viss atkarīgs no ģimenes finansiālā stāvokļa. Ja Jeseņins nesaņem ikdienā drošu aizsardzību un stabilitāti, tad sāk uztraukties, sāk izfantazēt visādas neiedomājamas negaidītas nelaimes, kas varētu atgadīties. Ja vīrs Dimā nodrošina ģimenei drošu aizmuguri, šādas attiecības ir pilnībā dzīvotspējīgas:)

Tava atbilde