Lasītāju jautājumiKategorija: AttiecībasVai cilvēks pats par sevi var justies pašpietiekami, harmoniski?
Gabēns Admin. pajautāja pirms 1 year

Labdien!Man ir jautājums.Vai cilvēks pats par sevi var justies pašpietiekami,harmoniski vai tā tomēr ir neiespējamā misija un jebkurā gadījumā nepieciešama saderīgu ,papildinošu vai arī ne tik saderīgu attiecību klātbūtne?Paldies!

Gabēns

1 atbildes
info Admin. atbildēja pirms 6 mēn.

Sveiks, Gabēn! Paldies par šo jautājumu.

Nevienam nav spiesta lieta būt kopā ar otru. Es ļoti labi saprotu un pilnībā atbalstu, ka introvertiem tipiem ir labi arī vienatnē. Es pati arī ļoti labi jūtos vienatnē, man vienmēr ir ko darīt un es zinu kā sevi visforšāk izklaidēt. Dažkārt tiešām liekās, ka ar to pilnīgi pietiek.

Taču, ja mēs runājam par socioniku, tad tā ir noskaidrojusi, ka mēs visi esam sociālas būtnes un mūsu psihe tā ir iekārtota, ka tajā ir vieta otram cilvēkam, tā burtiski to pieprasa! Psihe pieprasa aizpildīt to tukšumu, ar kuru katrs no mums pats galā netiek.

Es domāju, ka dažkārt būt vienam pašam ir daudz labāk, nekā dzīvot draņķīgās nesaderīgās attiecībās. Ja ir gadījies no tādām izbēgt, tad tiešām rodās sajūta, ka ir sasniegta harmonija, pilnība, jo ir miers.

Tomēr saderība ir par kaut ko vairāk. Nevis tikai par mieru, bet gan par pilnveidošanos, sirsnību, mīļumu, saturīgām sarunām, seksu, paļaušanos, drošības sajūtu. Saderīgas attiecības dod kaut ko vairāk. Ja esi pieticīgs, tad samierinies ar mazumiņu, un arī nebūs nekādas vainas. Tomēr es esmu par to, lai mēs no dzīves iegūtu maksimumu, un to var sniegt šis otrs, saderīgais cilvēks:)

Tava atbilde