Lasītāju jautājumiPar kuru partiju iesaki vēlēt, ņemot vērā savas zināšanas socionikā? Kāpēc?
Edīte Admin. pajautāja pirms 2 years

Par kuru partiju iesaki vēlēt, ņemot vērā savas zināšanas socionikā? Kāpēc?

Edīte

1 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 1 year

Cik interesants jautājums…. Liki man padomāt.:) Zini, te nekad nebūs pareizās atbildes, jo socionika jau tieši ir par to, cik mēs atšķirīgi, kādas ir mūsu vēlmes un prioritātes, izpratne par to, kādai ir jābūt valstij un ar kādām metodēm tā ir jāvada.

Es pasaidrošu pati ar savu piemēru – es esmu Balzaks, trešās kvadras pārstāvis. Tāpēc manas vērtības NAV reformēt, iznīcināt, sākt visu no jauna, visus pielikt pie sienas vai salikt cietumos. Tas varētu derēt pirmās un otrās kvadras tipiem – Igo, Donkihots, Dimā, Robespjērs, Žukovs, Hamlets, Maksims, Jeseņins. Un likumsakarīgi, ka mani arī neinteresē tādas partijas, kas to piedāvā. Manā skatījumā Latvijā šobrīd ir ļoti labi. Par to es spriežu arī salīdzinot redzēto dzīves līmeni ļoti daudzās un dažādās valstīs, kurās es esmu bijusi. Es neredzu, ka pie mums viss būtu sagrauts un novests līdz kliņķim, manuprāt, mēs labi virzamies uz priekšu un tā arī jāturpina. Tāpat arī es pati daudzus gadus nostrādāju valsts pārvaldē un labi zinu to izpratnes un zināšanu līmeni, ar kādu jābūt apveltītam jebkuram valsts darbonim, lai viņš vispār kaut ko no tā sajēgtu un redzētu bildi kopumā.

Es nevaru pateikt, kurš to vislabāk izdarīs un vai tas derēs un patiks arī citiem tipiem. Visticamāk, tāpat daļa sabiedrības paliks neapmierināta.

Es skatītos uz gudriem un sevi jau pierādījušiem 3.kvadras loģiskajiem intūītiem, vislabāk – uz enerģiskiem Džeka sociotipa pārstāvjiem, jo viņiem tiešām padodas gan bildi salikt kopā, gan aktīvi un nepagurstoši darboties.

Tava atbilde