Lasītāju jautājumiKategorija: AttiecībasMan ir tāds intetresants jautājums…
Laura pajautāja pirms 12 mēn.

Sveiki. Man ir tāds intetresants jautājums. Par cik esmu Hasklija tipa sieviete un vīrietis kurš mani interesē ir Hamleta tipa, cik esmu lasījusi saprotu ka mūs vieno šķietami vienādo attiecībās. Cik noprotu pēc tā, mūsu saderība nemaz nav tik laba, kā sākumā var šķist. Vai tiešām var būt tik traki un bezjēdzīgi kaut ko mēģināt? Jo es apzinos arī to, ka nevar paļauties tikai uz tipu, jo katrs cilvēks ir individuāls šajā pasaulē un iespējams nevienmēr, ja nesaskan tik ļoti tas personības tips pēc socionikas tabulas, tas nozīmē ka arī būs tik liela savstarpēja nesaprašanās un aizvainojums vienam pret otru.

1 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 12 mēn.

Paldies par jautājumu!.
Jā, Tev taisnība – nevar paļauties tikai uz tipu. Tomēr ir labi zināt, kas Tevi sagaida šāda veida attiecībās (ja abiem tips atbilstoši noteikts), ar ko jārēķinās, ko var koriģēt un no kādām sarunu tēmām labāk izvairīties, lai euzprasītos uz nepatikšanām.
Šeit būs gara un specifiska atbilde, tāpēc es Tev ieteiktu pievienoties jaunajam vebināru ciklam tieši par attiecībām, kur es skaidrošu arī, ko nozīmē šķietami vienādo attiecības, kas ir to specifika. Vebināru ciklam pieteikties var te: https://ej.uz/tipuattiecibas

Tava atbilde