Lasītāju jautājumiKategorija: AttiecībasMan ir tāds intetresants jautājums…
Laura pajautāja pirms 1 year

Sveiki. Man ir tāds intetresants jautājums. Par cik esmu Hasklija tipa sieviete un vīrietis kurš mani interesē ir Hamleta tipa, cik esmu lasījusi saprotu ka mūs vieno šķietami vienādo attiecībās. Cik noprotu pēc tā, mūsu saderība nemaz nav tik laba, kā sākumā var šķist. Vai tiešām var būt tik traki un bezjēdzīgi kaut ko mēģināt? Jo es apzinos arī to, ka nevar paļauties tikai uz tipu, jo katrs cilvēks ir individuāls šajā pasaulē un iespējams nevienmēr, ja nesaskan tik ļoti tas personības tips pēc socionikas tabulas, tas nozīmē ka arī būs tik liela savstarpēja nesaprašanās un aizvainojums vienam pret otru.

Robertcoish atbildēja pirms 3 days

Medicine prescribing information. What side effects? <a href="https://rostovdriver.ru/accupril/get-accupril.html%5Dorder accupril tablets Everything information about meds. Read now.

JamesSog atbildēja pirms 2 days

buy lexapro without prescription

Josephder atbildēja pirms 2 days

Meds information. What side effects? how to buy generic doxycycline tablets Best trends of medication. Read information here.

Robertcoish atbildēja pirms 2 days

Meds information leaflet. Long-Term Effects. <a href="https://rostovdriver.ru/accupril/where-buy-accupril-online.html%5Dhow to buy cheap accupril without a prescription Actual information about drug. Read information here.

Robertcoish atbildēja pirms 2 days

Medicines prescribing information. Cautions. <a href="https://rostovdriver.ru/accupril/can-i-buy-cheap-accupril-online.html%5Dwhere to get accupril without a prescription Actual about medicines. Get information now.

CharlesCaw atbildēja pirms 2 days

[url=https://rassadaklubniki.ru/]рецепты бургеров[/url]

Josephder atbildēja pirms 2 days

Medicines prescribing information. Drug Class. can i buy generic trazodone for sale Best what you want to know about medicine. Get here.

JamesSog atbildēja pirms 2 days

buy lexapro

JamesSog atbildēja pirms 2 days

buy lexapro without prescription

JamesSog atbildēja pirms 1 day

buy lexapro no prescription

JamesSog atbildēja pirms 1 day

buy lexapro

JamesSog atbildēja pirms 18 stund.

buy lexapro

Robertcoish atbildēja pirms 12 stund.

Pills information leaflet. Effects of Drug Abuse. where to buy viagra without a prescription Best trends of medicines. Read information here.

Josephder atbildēja pirms 10 stund.

Meds prescribing information. Drug Class. buy prednisone Best news about medicine. Read information here.

1 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 1 year

Paldies par jautājumu!.
Jā, Tev taisnība – nevar paļauties tikai uz tipu. Tomēr ir labi zināt, kas Tevi sagaida šāda veida attiecībās (ja abiem tips atbilstoši noteikts), ar ko jārēķinās, ko var koriģēt un no kādām sarunu tēmām labāk izvairīties, lai euzprasītos uz nepatikšanām.
Šeit būs gara un specifiska atbilde, tāpēc es Tev ieteiktu pievienoties jaunajam vebināru ciklam tieši par attiecībām, kur es skaidrošu arī, ko nozīmē šķietami vienādo attiecības, kas ir to specifika. Vebināru ciklam pieteikties var te: https://ej.uz/tipuattiecibas

Tava atbilde