Lasītāju jautājumiKategorija: DarbsKāds pagaidu darbs būtu piemērots Gabēnai?
Laura Admin. pajautāja pirms 1 year

Sveiki!

Kāds pagaidu darbs būtu piemērots Gabēnai? Esmu novērojusi, ka nederēs darbs, kur kvantitāte ir svarīgāka par kvalitāti, kā arī darbs, kur nepieciešama komunikācija ar klientiem, darbs uz ātrumu.

Pladies!

Laura

1 atbildes
info Admin. atbildēja pirms 6 mēn.

Sveika, Laura!

Gabēns pieder tipu grupai, kas ir administratori un vadītāji, praktiskā darba lietpratēji. Ar vārdu vadītājs var saprast ļoti dažādas jomas – sākot ar trolejbusa vai automašīnas vadīšanu, beidzot ar uzņēmumu vai iestādi.

Gabēns labi orientējas praktiskās lietās, tāpēc būtu ļoti labi, ja nozare būtu saistīta ar kaut ko taustāmu un darba gala rezultātu varētu reāli ieraudzīt. Tas var būt darbs kādā ražosānas uzņēmumā, piemēram.

Tu pareizi esi novērojusi, ka Gabēnam neder ātrums un steiga, ka arī darbs ar klientu apkalpošanu. Tā kā es nezinu Tavu pieredzi, vecumu un izglītību, tad konkrētas rekomendācijas man grūti sniegt, jāņem vērā arī Tavas intereses un patikšanu pret konkrēto darbošanās jomu. Tomēr es iedomājos, ka Gabēns varētu ļoti kārtīgi uzkopt viesnīcas numuriņus, gatavot ēst, būt finansists, noliktavas pārzinis vai nekustamā īpašuma apsaimniekotājs. Variantu ir daudz, bet tiešām svarīgi, ka jādarbojas mierīgos apstākļos, lēnā garā, praktiskā nozarē un kādu gabaliņu tālāk no cilvēkiem.

Tava atbilde