Lasītāju jautājumiKategorija: AttiecībasUz ko koncentrēties, lai uzlabotu laulības attiecības man Dreizerei ar vīru Štirlicu?
Evija Čeprova Admin. pajautāja pirms 6 years

Labvakar! Paldies – tiešām ļoti ieinteresēja raksts Annas Psiholoģijā un info šajā mājaslapā. Protams, pirmais būtiskais jautājums – uz ko mums abiem koncentrēties, lai uzlabotu laulības attiecības man Dreizerei ar vīru Štirlicu?

Sirsnīgs paldies jau iepriekš, Līga

1 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 2 years

Sveika, Līga! Priecājos, ka raksts ieinteresēja.:) Es tomēr atturēšos komentēt attiecības tieši šo divu tipu starpā, jo neesmu droša, ka savus tipus esat pareizi noskaidrojuši. Turklāt es arī nezinu, kuras jomas ir tās, kas tieši jūsu pārī sagādā raizes.  Ir jāapzinās un jāsaprot abu partneru stiprās un vājās puses, tad var saprast, kas tieši partnerī traucē, sadusmo vai kaitina. Ja traucē vājās puses, tad jāsaprot, ka nevajag no cilvēka prasīt šī jomas piepildīt, gaidīt no viņa panākumus tieši šajā jomā. Ja kaitina cilvēka stiprās puses, mēģinot tās pārtaisīt vai raidot šajā virzienā pārmetumus, laužam otra cilvēka personību, būtību. Jebkurās attiecībās jāatceras, ka jāpieņem otrs tāds kā ir, “strādāšana” ar sevi, otru vai attiecībām ir vien tāds mākslīgs veidojums. Bet mēs katrs tiecamies pēc kaut kā īsta.

Tava atbilde