Lasītāju jautājumiKategorija: AttiecībasVai duālās attiecības var rasties neapmierinātība ar otru?
Elīna Admin. pajautāja pirms 12 mēn.

Vai duālās attiecības var rasties neapmierinātība ar otru? Vai partneris spēj uzkrist uz nerviem? Kādas problēmas šajā attiecību modelī rodas?

 

Elīna

1 atbildes
info Admin. atbildēja pirms 8 mēn.

Sveika, Elīna!

Diezgan grūti tā vispārināti atbildēt, jo mēs katra tāpat atšķirīgi sapratīsim domāto. Kas vienam neapmierinātība, to otrs sauc par zāģēšanu, bet vēl citam – vēlēties putna pienu. Manuprāt, duālās attiecības vienkārši ir "mazākais no ļaunuma", bet tā nav ne pasaka, ne mūžīga skatīšanās viens otra acīs.

Jāņem vērā, ka tādas attiecības veidojas dažādos vecumos un ar atšķirīgu mērķi. Ja duālais pāris veido ģimeni un rada kopīgus bērnus, tad, protams, neapmierinātībai būs biežāks pamats. Taču pārim briedumā, kas vienkārši grib labi justies viens otra tuvumā, duālajās attiecībās būs patīkami un komfortabli.

Nav divu vienādu attiecību, pat, ja tās ir duālās, jo jāņem vērā katra attiecībās esošā partnera, briedums, inteliģence, dzīves un attiecību pieredze, traumas un veselīgā attieksme pret attiecībām, spēja atteikties no sabiedrības uzspiestajiem stereotipiem.

Vienkārši pamēģini!

Tava atbilde