Lasītāju jautājumiKategorija: DarbsVai uzņemies atbildību, ja nepareizi novērtēsi darbinieku?
Jānis Lesiņš Admin. pajautāja pirms 6 years

Evija, vai Tu uzņemies morālu atbildību, ja savas nekompetences gadījumā novērtēsi nepareizi kāda uzņēmuma darbinieku?

1 atbildes
Evija Čeprova Admin. atbildēja pirms 4 years

Labdien!

Man žēl, ja esat piedzīvojis negatīvu pieredzi.

Parasti sadarbība ar uzņēmumiem izveidojas ilgstoša, pat gadu garumā, tāpēc vienmēr pastāv iespēja kļūdas labot vai novērst, ja tādas gadītos. Tas, manuprāt, ir svarīgāk, nekā morālā atbildība. Domāju, ka kļūdīties var katrs cilvēks, arī es tajā skaitā, tāpēc vienmēr palieku "uz kontaktiem" ar katru cilvēku, ko esmu vērtējusi, lai šaubu gadījumā varam vēlreiz visu izrunāt.

Strādājot ar uzņēmumu, es darbojos uzņēmēja interesēs. Tā var gadīties, ka ar vērtējumu nav apmierināts kāds darbinieks, jo nevienam nepatīk, ka viņu vērtē bez paša vēlēšanās. Tomēr vērtēšanas mērķi vienmēr ir saskaņoti ar uzņēmēja vajadzībām un interesēm, kas ne vienmēr sakrīt ar darbinieka izpratni par to, kas ir labi. Jebkurā gadījumā, visus lēmumues darbinieka saistībā pieņem viņa darba devējs, nevis es.

Par manu kompetenci Jums nevajadzētu raizēties. Socionika ir mana sirdslieta, tāpēc savas zināšanas šajā jomā es papildinu ik dienas. Tajā skaitā arī mācoties pie labākajiem ekspertiem Maskavā. Zināšanas un pieredze man ļauj pamatot savu vērtējumu, izdarīt atbilstošus secinājumus par cilvēka spējām un izteikt ticamas prognozes par turpmāko sadarbību.

Tava atbilde