Отзывы

Сердечное спасибо всем вам, что были готовы на наших встречах открыть мне свои заботы, незнание и сомнения, поделиться, «впустить» в свою жизнь, отношения, предприятие, и что даете мне возможность быть полезной. Спасибо за то что вы оценили то, что я знаю и могу дать.

 

Каждый ваш рассказ, боль, переживания, неудачи, траты, выбор, счастливые встречи и слезы радости – это и мой опыт, который помогает совершенствоваться и стать еще более знающей, еще более полезной. Это для меня большая честь, что вы оставляете здесь свои предложения, наблюдения, отзывы, которые помогают мне более сердечно трудиться для вашего душевного покоя, с большей пользой и более весомо и более профессионально.

 

Эвия

Оставить отзыв

Default Avatar65
Arvīds
Март 30, 2015

Evija, labpraat parunaatu veel kaadreiz ar tevi!! kas vakar paarsteidza--tu manas sajuutas, emocionaalo staavokli-juti-kaa atveertu graamatu!!

Default Avatar65
Ina
Март 30, 2015

Jāteic, ka pēc mūsu sarunas nolēmu visu mainīt savā dzīvē un sākt no baltas lapas. Man šī tikšanās bija vajadzīga vairāk ka apstiprināums tam, ko iepriekšējos savos meklējumos faktiski jau biju sapratusi.

Default Avatar65
Robespjēre
Март 30, 2015

Paldies par vakardienas vebināru!Kaut ko tik vērtīgu sen nebiju dzirdējusi!

Default Avatar65
Daiga
Март 30, 2015

Pats labakais, ko man shis Vebinars davaja ir tas, ka BEIDZOT jutos NORMALA. Zini, es agraak domaju, ka esmu parak kautriga. Nedrosha. Nesmuka. Nepilnvertiga. TAchu nu saproti - esmu vienkarshi introverta!

Default Avatar65
Kika
Март 30, 2015

Jocīga sajūta, ka kāds liek/piespiež, padomāt [pārdomāt] par savu dzīvi un sevi, bieži tā negadās!

Default Avatar65
Ineta
Март 15, 2015

Liels paldies par semināru, bija gana interesants un noderīgs 🙂 Vērtīgākais bija tas, ka semināra tēma tika pilnībā izklāstīta, ko arī biju cerējusi sagaidīt. Interesanti bija pakomunicēt ar cilvēkiem, kuri zina savu tipu. Pavērot viņus darbībā 🙂

Default Avatar65
Līga M.
Март 15, 2015

Seminārs bija ļoti jauks – īpaši patika tēlainie piemēri, kas ļāva ieraudzīt ainu, pat vēl īsti nezinot – kas tas ir 😉

Default Avatar65
Liene Z.
Март 15, 2015

Galvenā atziņa, ko ieguvu: mēs esam tik dažādi un atšķirīgi reaģējām uz vieniem un tiem pašiem notikumiem, tomēr visi vēlamies harmoniskas attiecības. Vai tas ir iespējams?Kā sevi pilnveidot, lai labāk saprastos ar katru no tipiem. Attīstīt to nodarbības daļu, kurā tika doti ieteikumi par to kā apprecēties ar katru tipu. Piemēram, kā strādāt grupā ar katru tipu, kā organizēt kopīgu ceļojumu…Paldies par semināru!

Default Avatar65
Dzanita
Март 15, 2015

Paldies Evijai par iespēju arī neklātienē mācīties un apgūt jaunus zināšanu apvāršņus. Arī es beidzot noskaidroju savu un sava partnera tipu un varu teikt, ka tas tiešām sniedza atbildes uz daudziem maniem jautājumiem un samazināja neizpratni par manām sajūtām, manu un partnera rīcību un sāku saprast, kādēļ mēs katrs runājam citādā valodā, tāpat arī saprotu, ka droši vien ir pamatots iemesls, kādēļ kādā radu vai paziņu sabiedrībā tomēr nejūtos kā zivs ūdenī un ka patiesībā ir tiešām labi mazāk kontaktēties ar cilvēkiem vai iemācīties norobežoties, lai tas mazāk skartu manu energolauku. Man ļoti patīk, ka daudzas lietas manā dzīvē nu ir savos plauktiņos un es, kas vienmēr meklē atbildes uz jautājumiem, kādēļ es jūtos tieši tā un kādēļ man tas traucē, esmu radusi iespēju nomierināties un veltīt savu enerģiju citām dzīves jomām, kā jau Evija min savās uzrunās.

Default Avatar65
Dace Podiņa
Dostojevskis
Март 15, 2015

Nav melots jeb īsta manta!!! Esmu priecīga un sev pateicīga, ka apmeklēju Evijas Jasūnas vadīto semināru “Ievads socionikā”. Tas notika Pavasaras studijas telpās ik pēc divām nedēļām vairāku mēnešu garumā. Protams, jauka bija meiteņu kompānija un atmosfēra telpās un starp tur esošajiem cilvēkiem. Bet, svarīgakais bija informatīvais materiāls un informācijas pasniegšanas veids – visiem uztveres veidiem.:)
Varu apliecināt, ka semināra saturs pilnā mērā atbilst nosaukumam “Ievads socionikā”. Tas bija ievads zinātnē, ko praktiski apgūt un izmantot ļoti noder kadru daļu darbiniekiem, iepazīšanās firmām un, kā man šķiet, arī man, kad strādāšu ar cilvēkiem kā karitatīvais sociālais darbinieks. Bet, tam tad nepieciešamas tālākās mācības un esošo zināšanu apgūšana praksē ikdienā.
Toties, šīs nodarbības bija vērtīgas it visiem, lai iegūtu plašāku pasaules skatījumu. Tās bija labs darba rīks pasaules izzināšanai cilvēcisko attiecību kontekstā un drošības sajūtas (īpaši introvertajiem 🙂 ) un skaidrāka skatījuma gūšanai.
Sev es guvu atbildi, kāpēc mani vecāki ir tādi kā ir (māte – Štirlics un tēvs – Dostojevski, duāļi, bet atkarības un sabiedrības stereotipi liedza to baudīt daudzus gadus). Sapratu par likumsakarību bijušajās attiecībās un uz kādiem vīriešiem skatīties tagad! 😀 Paldies Evijai! Evija ir godprātīga un centīga meitene! Tādu nav kauns slavēt un reklamēt! 😉 Lai viņai labum labi veicas tagad un turpmāk!

Уна рассказывает, что в ее жизни помогло уладить знание соционики и о том, как происходят заочные занятия на веб-конференциях.
Карина в видеоотзыве рассказывает, что она получила, выяснив свой социотип, и о занятиях вместе с мужем.
Андрис делится своим опытом по соционике и наилучшему познанию себя.
Анце в видео делится своими размышлениями о том, как она узнала и лучше поняла себя, выяснив свой социотип.