Saderīgs tips – saskanīgas attiecības

🥰Viena no socionikas labajām lietām ir tāda – tā izskaidro, kāda tipa cilvēks tev ir vajadzīgs, lai izveidotu saskanīgas ilgtermiņa attiecības.
Var likties – nu kā tad mīlestības lietas tā var izskaitļot, tur taču jāpaļaujās uz sajūtām. Jā, arī. Tomēr tik daudzi ar šādu pieeju ir apdedzinājušies un attiecības atnesušas vairāk sāpju, nekā patīkamu brīžu.
Arī man pašai ir tāda jaunības dienu attiecību pieredze. Toreiz es vairāk meklēju dzirksteli un kaut kādus manis izdomātus iestatījumus – lai čalis ir interesants, lai labi dejo, lai patīk dziedāt, lai ir ambiciozi nākotnes plāni… To visu es arī dabūju, bet realitātē un kopdzīvē nekas no tā visa man nenoderēja un nepatika, drīzāk kaitināja. Mēs izšķīrāmies.
Vēlāk, kad meklēju jaunas attiecības, principā gaidīju tieši to pašu, jo tādas bija manas vērtības un šajās jomās es orientējos. Man neienāca prātā, ka man būtu jāmeklē cilvēks, kas nevis mani dublē, bet gan tāds, kas mani papildina. Tāds, kas var, grib un spēj darīt lietas, kas man pašai nesanāk.
Par laimi, pilnīgas nejaušības rezultātā es internetā satiku cilvēku, kas savu otro pusīti meklēja tāpat kā to tagad dara Pēteris. Es uzzināju, ka eksistē socionika un tā izskaidro, ka pasaulē pastāv sociotipu saderība.
Nu, ne jau uzreiz es tam tā noticēju. Jo patiesībā šī atklāsme uzspridzina prātu – ne katrs, kas tev patīk un kam patīc tu, tev der ilgtermiņa laimīgām attiecībām.
Tomēr tagad, pēc 12 gadiem saderīgās attiecībās, es droši varu teikt, ka tas strādā un noteikti ir vērts meklēt ne tikai patīkamu, bet arī saderīga tipa cilvēku.
Jā, tā var būt, ka ne katrs saderīga tipa cilvēks derēs tieši tev (jo ir taču vēl visādi faktori – izskats, garums, iepriekšējo attiecību traumas utt.), bet tāpēc ir neatlaidīgi jāmeklē tieši TAVĒJAIS.
Ja steigsies izpildīt sociotipa noteikšanas testu, uzreiz gribu padalīties pieredzē – katrai otrajai no jums sanāks vēlamais sociotips. Šis jau ir pārbaudīts dzīvē – pēc testa sanāk Draizers, bet atnākot uz konsultāciju noskaidrojas, ka meitene ir Gabēns, Dostojevskis, Štirlics, Maksims… Un par to nevajag bēdāties. Katram tipam ir iedots savs saderīgais. Tāpēc labāk to ir noskaidrot vēl pirms tev ir salauzta sirds.
Nepalaid garām savu laimi!
Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com