Sapnis par saderīgām attiecībām

Laikam jau ir grūti noticēt un saprast, ka tas, kādu dzīvi es vēlos, patiesībā ir sapnis par saderīgām attiecībām. Ja reiz man kaut ko ļoti gribās, tad pašam arī to jāspēj sev nodrošināt.
Mēs bieži uzkraujam sev pārlieku daudz. Ļoti ļoti gribās savu māju, bet līdz 40 gadiem tā arī nav izdevies tai sapelnīt. Gribās mājīgumu un ģimeniskus tējas vakarus, bet realitātē tava dzīve ir piedzīvojums un nemitīgs skrējiens izpētīt pasauli. Kaut ko ļoti kārojas, bet kājas nes pavisam citā virzienā. Un ir neizpratne, kāpēc es nespēju pietuvoties tam, ko tik ļoti alkstu. Kāpēc man nesanāk realizēt tik vienkāršas lietas?
Mūsu psihe ir tā iekārtota, ka tajā ir vieta saderīga tipa cilvēkam. Šis bloks psihē, gudri saukts par SUPERID, bet vienkārši izsakoties “es gribu!” bloks ir paredzēts saņemt apmierinājumu no ārpuses. Tātad – no otra cilvēka, no saderīgā tipa. Tad nu sanāk, ka visas tavas “es gribu” ir jārealizē nevis pašam, bet gan jāatrod cilvēks, kam to paveikt būs viegli un organiski. Un signāli, ko tava zemapziņa tev raida par visām tavām ilgām un vēlmēm, patiesībā ir vēlēšanās būt kopā ar saderīga tipa cilvēku. Un tāpēc katram no mums vajag saderīgu otro pusīti.
Socionika ir par saderību un vieglu dzīvošanu. Izbaudi to!
Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com