Socionikas seminārs uzņēmumā

⚜️SOCIONIKAS SEMINĀRS UZŅĒMUMĀ⚜️
Gada nogale ir laiks, kad uzņēmumu un iestāžu vadītāji cenšās iepriecināt savus darbiniekus ar kaut ko patīkamu un vērtīgu.
Arī socionikas seminārs ir laba izvēle kā savienot patīkamo ar lietderīgo.

Socionika ir efektīva metode, ar kuras palīdzību noskaidrot kā katrs no mums uztve pasauli, lai nerastos savstarpēji pārpratumi, nevajadzīgi strīdi un emocionāla pārpūle darba vietā.
Tā arī iedod risinājumus kā veidot komfortablu, saskanīgu darba vidi, kurā kolēģi viens otru atbalsta, saprot un spēj palīdzēt vistrāpīgākajā veidā. Tādā veidā darbinieks jūtas vajadzīgs, realizējies un novērtēts.
Praktiskajā nodarbībā interaktīvā veidā dalībnieki saņems svaigu skatījumu par cilvēku dabu teorijas veidā un uzreiz to varēs pārbaudīt, pielietot un trenēt praktiskos uzdevumos.


Nodarbībā parunāsim par cilvēku rīcību dažādās ikdienas situācijās, kurām līdz šim skaidrojumu meklējām dažādos stereotipos, bet tagad paskatīsimies no zinātnes puses un iegūsim pamatojumu rīcībai, turpmāk to spējot jau savlaicīgi atpazīt un ievadīt sarunu vajadzīgajā gultnē.
Darbinieki saņems plašus un trāpīgus situāciju raksturojumus, kuros centīsies atpazīt sev raksturīgāko rīcību. Tā katrs darbinieks noskaidros, kā visveiksmīgāk sevi realizēt darbā, kā “piesegt” savas vājās vietas. Darbinieki iegūs skaidrojumu par atšķirīgu tipu cilvēkiem un pieeju viņiem.
Atšķirīgiem cilvēku tipiem ir katram sava patiesā motivācija, kāpēc šis darbinieks dara savu izvēlēto darbu un vai par to viņš tiešām saņem gandarījumu. Grupu darbā darbinieki intervēs savus kolēģus, lai noskaidrotu patieso motivāciju darbam un kopīgiem spēkiem mēģinās rast risinājumus kā viņi viens otram darba kolektīvā to ar pavisam vienkāršiem līdzekļiem varētu nodrošināt.
Ko dos šis pasākums:
Emocionālu mieru un labsajūtu darbiniekiem. Uzņēmumam – motivētus, novērtētus un enerģiskus darbiniekus.
Skaidrību par katra darbinieka spējām. Mazāk ilūziju katram pašam par sevi un saviem kolēģiem.
Samazināsies darbinieku izdegšana, ja cilvēks apzināsies un centīsies darīt to, kas viņam padodas bez piepūles.
Radīsies motivēšanas sistēma, kas liks īstajiem darbiniekiem strādāt labāk.
Samazināsies stresa situācijas.
Labākas attiecības ar kolēģiem, savstarpējas cieņas vairošana, iecietība pret otra trūkumiem.
Vairāk laika produktīvam darbam, jo nebūs jārisina konflikti un strīdi.

Ja vēlies semināru savā uzņēmumā vai iestādē, sazinies ar mani pa tel.29189789 vai raksti evija.ceprova@gmail.com

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com