Sveicieni 2020!

🍏ja reiz pieņemts uzskatīt, ka jaunais gads ir tāds kā atskaites punkts, tad man ir dažas lietas, ko darīšu pati un ar prieku redzēšu to realizējām arī citu dzīvēs.
🍏pati gribu un arī tev novēlu – labāku/kvalitatīvāku/saturīgāku dzīvi. Ar to es domāju kvalitāti visās dzīves jomās, tāpēc:
🍏ēd vērtīgu un kvalitatīvu pārtiku, noteikti pagaršo vēl kaut ko neizbaudītu, esi pētnieks vēderbaudu jomā, meklē jaunas garšas un kļūsti priecīgāks un veselāks no tā, ko liec savā mutē;
🍏uzbužini spilvenus! Miegs ir tik salda padarīšana, tāpēc novērtē, vai tu esi pietiekami ērti iekārtojis savu midziņu, iepriecini sevi ar jaunu sedziņu vai paladziņu, atver logu!
🍏skaties labas filmas un lasi grāmatas, kas rosina domāt. Es filmas izvēlos no imdb.com listēm vai festivālu uzvarētājus (ieguglē)
🍏nēsā ērtu un kvalitatīvu agpģērbu, noskaidro, kas piestāv vislabāk. Zini sev tīkamos materiālus un turies pie pārbaudītiem ražotājiem.
🍏klausies savu mīļāko mūziku krāšņos koncertos vai izmantojot labas skaņu iekārtas. Mūzika dziedē un iedvesmo, iepriecina un aizved sapņu pasaulē. Tas ir tā vērts!
🍏klausies viedus skolotājus, pilnveidojies un mācies no labākajiem!
🍏pārskati savu draugu un paziņu loku, atbrīvojies no toksiskām attiecībām. Esi kopā ar tiem, kas atbalsta, iedvesmo, tic tev un ceļ dzīvi jaunā līmenī!
🍏ceļo!
🍏gribi! Tikai tad, ja tu gribi, rodas idejas, kā to iegūt!
🍏kaut pa mazam solītim, bet tikai uz priekšu!
🍏mīli! Pats sevi pirmkārt, tad arī citi tevi mīlēs!
🥂🍾 nebeidzamu iedvesmu un gribēšanu vēlot, Evija🌹
#laimīgaidzīvei #cilvēkutipi #izaugsmeSveicieni

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com