Tu jau kā ģenerālis pa dzīvi, visus izkomandēsi!

Vai var tik ļoti pazust un izšķīst citu viedoklī par sevi, ka pats pazūdi kā personība. Vairs sevi nepazīsti, neatšķir savas patiesās vēlmes no citu uzspiestajām. Kad nezini, vai tavi talanti ir tiešām tev piemītoši, nevis citu maldīgi piedēvēti.
“Tu jau kā ģenerālis pa dzīvi, visus izkomandēsi!” Kaut arī aiz ģenerāļa vienkārši slēpjas bezcerība. Kad ģimenē visi ir beziniciatīvas cilvēki, bet kādam tomēr jāņem groži rokās, lai visa saime neaizietu pa burbuli. Tad trausla sieviete sakopo visus savus spēkus un pārspēkus, lai vilktu, stumtu, nestu un balstītu. No malas varbūt izskatās, ka viņa var visu, bet neviens neredz, ka tas jau sen ir pāri viņas varēšanas robežai.
Un tad viņa pati notic, ka ir supersievete. Uzņemas nest aizvien jaunus projektus – izremontēt dzīvokli, noorganizēt ceļojumu, uzsākt biznesu…. Tikai pati dzīvo aizvien lielākā stresā, sāk ciest veselība, parādās neizskaidrojama depresija vai veģetatīvā distonija.
Kā saprast savu iespēju robežas? Kam ticēt, ja visapkārt saka, ka tu vari visu un vēl vairāk? Vai ir iemesls klausīties savā vārajā sirdsbalsī, kas jau sen dusmīgi čukst – negribu nevienu redzēt, lieciet man mieru!
Esmu pārliecināta, ka mēs katrs ļoti labi paši par sevi zinam, kas, kad un kāpēc mums ir vajadzīgs, padodas un ar ko patiešām gribam būt kopā. Tikai mēs jau sen vairs neieklausamies sevī, savās vēlmēs, savā sirdsbalsī. Mēs ejam līdzi dzīves straumei, kas visu laiku pilina savus nosacījumu, savas modes lietas, savu tevis vēlamo versiju.
Apstājies un ieklausies, ko saka tava iekšējā balss. Tu pats zini vislabāk, ko vari un gribi! Nogriez skaņu sabiedrības viedoklim. Tā tu labāk sadzirdēsi, ko pati daba tev saka priekšā par tavu patieso aicinājumu un to, kāds patiesībā esi!
Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com