Vienkārši nesaderība

Kamēr ir kur patverties, aizbēgt un nedaudz aizmirsties, attiecības, iespējams, nemaz neliekas tik mokošas. Darba pienākumi, pulciņi bērniem, manikīrs, vingrošana, autoserviss, kaut kādi kursi. Ikdienā, kurā ir maz laika būt kopā, ir arī salīdzinoši maz iemeslu strīdiem, nesaskaņām konfliktiem. Un par tiem, kas tomēr gadās, mēs spriežam, ka iemesls tam ir retā kopābūšana, neizrunāšanās, nepietiek laika otram. Rutīna.
Un tad pienāk vīruss, kas visu apgriež ar kājām gaisā. Tad pēkšņi ir laiks būt kopā. Varētu pat izrunāties, nogludināt nesaskaņas, bet izrādās, ka viss aiziet pilnīgi pa pieskari. Tagad pēkšņi sāk tracināt viss kā viņš dara – ne tā noliek dvieli, ēdot kaitinoši šmakstina, nemitīgi jautā, ko mēs ēdīsim, sāk tevi komandēt, kontrolēt un izrīkot. Viņa jau nav labāka – īgna, sprādzienbīstama, citreiz noslēdzas un vispār nerunā, seksu negrib, esot pārgurusi….
Kā tas var būt, ka kādreiz tik ilgotais un gribētais, dabūts vairs neliekas tik labs? Gribējās taču vairāk būt kopā, būt viens otram par atbalstu, bet sanāk, ka tas rada vēl lielākas nesaskaņas.
Tā vienkārši ir nesaderība attiecībās, ko nevar izlabot ar sarunām vai terapiju.
”Pff, man viņa viedoklis neinteresē, galvenais, ka man pašai patīk!” viņa noteica un izlēma vairs nekad nekrāsot savus sirmot sākušos matus. “Es jau sen to gribēju un biju pelnījis!” noteica viņš un nopirka sev motociklu un pilnu ekipējumu. Ir satikušies divi cilvēki, kas maldīgi reiz nosprieduši, ka der viens otram, ka būs jau labi. Kaut kā jau pieslīpēsies. Bet izrādās, ka no dienas uz dienu paliek tikai sliktāk. Divi forši cilvēki iznīcina viens otru. Tajā laikā, kad kādam citam viņi būtu paši mīļākie un labākie.
Vienkārši nesaderība. Kad abi ir tiešām labi, bet ne šajā kombinācijā. Tas arī viss.
Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com