Vislabākās attiecības – vismazākais no ļaunumiem:)

Kā Tev veicas attiecībās? Vēl turies, nepadodies un ceri?

Ļoti labi. Patiesībā, siltas, patīkamas un mīļas attiecības ir tas, pēc kā sirds dziļumos tiecas ikviens cilvēks. Jā, iespējams, kāds skaļi to neatzīst, izvairīgi smīkņā, vai stāv tam pāri. Tomēr vislielākā laime dzīvē ir tad, kad tevi mīl, mīli tu pats, esi saprasts, tevi atbalsta, ciena, jūties mierīgi, un vēlies būt kopā ar savu mīļoto. Tas ir apsveicams mērķis, un cieņas vērts ir ikviens solis, ko cilvēks sper, lai būtu tuvāk savai laimei attiecībās. Labas attiecības ir mūsu dzīves pamats. Tikai tad mēs varam gūt panākumus darbā, sportā un sabiedrībā, ja attiecības mums ir tā miera osta, kurā mēs uzlādējamies un gūstam pārliecību par saviem spēkiem.

Ja reiz mums visiem ir tik līdzīgas vēlmes un mēs visi pēc tā tiecamies, tad kāpēc gadās vilšanās, sāpes, strīdi un ir jāšķiras? Vai tiešām joprojām pieauguši saprātīgi cilvēki nevar iemācīties saprasties?

Es pati esmu piedzīvojusi dažādas attiecību stadijas. Ļoti agri apprecējos, dzima bērni, bet ātri vien ģimene piedzīvoja totālu sagrāvi un mēs izšķīrāmies. Tam sekoja gari randiņu gadi ar cerībām, sapņiem, sāpīgu realitāti un daudzām neveiksmēm. Tomēr tik ļoti gribējās būt kopā, ka es mēģināju visu – saprast vīriešus, analizēt viņu vēlmes, pētīt dažādas zodiaka zīmes un viņu gaumi, mainīju pati sevi, centos būt sievišķīgāka, uzvedos savādāk, bet dažkārt biju līdz riebumam īsta. Nekas no tā visa nedarbojās. Un šodien es esmu par to patiesi priecīga. Kāpēc? Tāpēc, ka tagad zinu – nav iespējams izveidot laimīgas attiecības ar ikvienu patīkamu cilvēku. Ja būtu mēģinājusi pieslīpēties, nekad nesatiktu to, kas man der nevainojami un dara mani laimīgu nu jau daudzus gadus.

Ja arī tu vēlies, atrast cilvēku, kas tevi sapratīs no pusvārda, ir jāmeklē cilvēks, kas tevi papildina. Nevis līdzīgs vai tāds pats, un arī ne pilnīgs pretstats. Bet papildinošs. Tāds, kas labi tiek galā ar darbiem, kas nepadodas tev pašam. Runājot gudrāk – šis lietas labi izskaidro brīnišķīga zinātne ar cilvēku tipiem. Tā ir socionika. Tā vispirms dod iespēju iepazīt sevi pašu, saprast savas stiprās un vājās puses, bet tālāk jau ļoti konkrēti norāda uz tiem cilvēku tipiem, ar kuriem attiecības būs maksimāli labas. Pavisam ir 16 cilvēku tipi, un katram no šiem tipiem der vien divi no visiem ilgām un laimīgām attiecībām. Ne jau putna pienu tā sola, bet, kā es saku – dod iespēju izvēlēties vismazāko no ļaunumiem. Jo ikvienās attiecības ir kādi strīdi, nesaprašanās, tomēr šajā gadījumā tas ātri atrisinās, strīdi tiek aizmirsti, nepaliek aizvainojums.

Socionika dod ļoti plašas iespējas. Var noskaidrot otras puses seksualitāti (vairāk nekā pirmajam randiņam), patiku vai vienaldzību pret naudu, kādas dāvanas iepriecinās, cilvēka čaklumu, saimnieciskumu un gudrību, vien zinot viņa tipu. To pašu var pateikt par tevi. Tā labāk izpratīsi savas vēlmes, paradumus, dzīvesstilu un uzzināsi veidus kā veiksmīgāk pilnveidoties, lai sasniegtu maksimumu, sevi nelaužot un nepārveidojot.

Es Tev tagad neuzmākšos ar teoriju, jo tā ir nopietna un nav garāmejot apgūstama. Par iespējām mācīties vari uzzināt te.

Es tikai gribēju pateikt, ka cilvēkam, kurš izlēmis pieiet attiecībām gudri un atbildīgi, uz šodienu vēl nav labākas metodes kā socionika. Pārbaudīts uz savas ādas.

 

Patika? Padalies ar citiem:
  •  
  •  
Evija Čeprova
evija.ceprova@gmail.com