Atsauksmes

Sirsnīgs paldies jums visiem, kas bijāt gatavi mūsu tikšanās reizēs man atklāt savas raizes, neziņu un šaubas, padalīties, “ielaist” savā dzīvē, attiecībās, uzņēmumā, un devāt arī man iespēju būt noderīgai. Paldies, ka novērtējāt to, ko es zinu un varu dot.

 

Ikviens jūsu stāsts, sāpes, pārdzīvojumi, neveiksmes, izdošanās, izvēles, laimīgās satikšanās un prieka asaras ir arī mana pieredze, kas palīdz pilnveidoties un kļūt vēl zinošākai, vēl noderīgākai. Man tas ir liels pagodinājums, ka atstājat šeit savus ierosinājumus, novērojumus, atsauksmes, kas man palīdz jūsu sirdsmiera labā darboties sirsnīgāk, vērtīgāk, noderīgāk un profesionālāk.

 

Evija

Atstāt atsauksmi

Default Avatar65
Gundega
Marts 15, 2015

Pirms pusgada uzzināju par socioniku, klausoties Evijas vebinārus. Šīs zināšanas ir krasi mainījušas manu attieksmi pret dzīvi un cilvēku attiecībām, varētu teikt, sāku dzīvot socionikas ērā. Šīs zināšanas ievelk sevī un ļauj skatīties uz dzīvi ar pavisam jaunām acīm un izprast gan sevi, gan savu ģimeni un apkārtējos cilvēkus. Man bija īpaša privilēģija veselu nedēļu mācīties personīgi no Evijas, un tas bija sevišķi interesanti, tāpēc ka esam viena sociotipa pārstāves un varējām nepārtraukti salīdzināt savu attieksmi pret dzīvi. Vēl arvien ar grūtībām pretojos vēlmei katram pretimnācējam „sludināt socioniku”, jo uzskatu šīs zināšanas par ārkārtīgi vērtīgām un saprotu, kā tās var palīdzēt ikvienam uzlabot viņa personību, ģimenes dzīvi un karjeras izaugsmi.

Default Avatar65
Viņa
Marts 15, 2015

Vakar bija mūsu grupas pēdējā nodarbība, un šis fakts tā mazliet skumdina, jo šie astoņi vakari bijuši priekš manis ļoti vērtīgi. Kādu dienu, it kā nejauši, ieraudzīju Tavu vebināru par saderīgām attiecībām Pavasara studijas mājās lapā. Noklausījos – un kopš tā laika esmu pārņemta ar socioniku, par ko man liels paldies jāsaka Tev! Socionika man ir kā kārtējie puzles gabaliņi no tā, ko mēģinu salikt pēdējos gados. Esmu ieraudzījusi savās stiprās un vājās puses, sapratusi, ka patiesībā jau nav sliktu cilvēku, ir tikai nesaderīgas attiecības, no kurām varam censties izvairīties ar iegūtajām zināšanām. Man ir liels prieks, ka esmu uzzinājusi, ka man ir duālās attiecības ar savu otro pusīti, ka varu viņu saprast labāk. Socionika patiešām palīdz mūsu attiecībām, jo par daudzām lietām vairs nav jābrīnās un jādusmojās. Tāpat iegūtās zināšanas palīdz man labāk saprast savus bērnus, lai gan gadās dažreiz arī sadusmoties, jo diemžēl nav mums tā komfortablākās attiecības, bet ceru, ka ar laiku arī tas atrisināsies.

No sirds novēlu Tev veiksmi turpmākajā darbībā, tā tiešām ir Tava lieta, tāpēc arī cilvēki Tevi klausoties aizraujas, jo nevar jau nejust, cik ļoti Tev pašai patīk tas, ko dari! Lai viss, ko vēlies, izdodas visās dzīves jomās!

Default Avatar65
Guna
Marts 15, 2015

Man vairs nav “jācepās”

Par to, ko un kā dari Tu.
Nu redzu – Tu savādāk uztver Pasauli.
Nu zinu savas vājās un stiprās puses.
Nu zinu ir Tavējās.
Es vairs neskatos uz Tevi
Ne no apakšas uz augšu,
Ne no augšas uz leju.
Nav vairs neviena -
Nu kā Tu tā vari?
Es saprotu sevi,
Es saprotu Tevi.
Nu esam līdzsvarā.
Es skatos Tev tieši acīs
Es zinu, kur varu Tev palīdzēt.
Es zinu, kur vari man.
Viss līdzsvarā.
Tas nenozīmē – vieglāk.
Tas nozīmē – mierīgāk,
Bez liekām gaidām un cerībām.
Es Tevi nu pazīstu, vēl nesatikusi.

Default Avatar65
Dostojevska
Marts 15, 2015

Socionikas kursos, ar pasniedzējas palīdzību, noteicu savu un savu ģimenes locekļu sociotipus. Katrā nodarbībā uzzināju kaut ko jaunu gan par sevi, gan par vīru, un sapratu, kapēc man neveidojas saskanīgas un harmoniskas attiecības – vienkārši mēs esam nesaderīgi socitipi. Iepazīstot tuvāk vīra sociotipu, man ir daudz vieglāk pieņemt viņa garastāvokļa maiņas un biežo vēlmi ar mani strīdēties, es vienkārši vairāk uz viņu nepavainojos un nenēsāju sevī ilgstoši rūgtumu par aizvainojumu. Šis ir lielākais ieguvums personīgi man no socionikas kursa. Es ieteiktu apmeklēt socionikas kursu visiem tiem cilvēkiem, kuri grib saprast savas vājās un stiprās īpašības, kā arī saprast, kādam tad ir jāizskatās ideālajam partnerim! Man vēl ļoti patika, ka nodarbību laikā varēja brīvi diskutēt un uzdot jautājumus par neskaidrām lietām, uz kuriem pasniedzēja vienmēr izsmeļoši atbildēja.

Socionika palīdz izvēlēties pareizos cilvēkus savās funkcijās uzņēmuma mērķu sasniegšanai. Evija mūsu uzņēmumam ir kā neatņemama dzīves sastāvdaļa, jo ļauj izprast labāk katra cilvēka rīcību, sagatavoties pārrunām ar klientiem un partneriem, izprast cilvēku uztveres mehānismus un sarunu veikšanas pavedienus. Paldies Evija par to, ka Tu mums atklāji socioniku!

Default Avatar65
Guntars Vingris
Marts 15, 2015

Esmu uzņēmuma vadītājs, nu jau ar 8 gadu uzņēmējdarbības stāžu un visu šo laiku pats arī saviem spēkiem savācu vairāk kā 20 cilvēku lielu komandu. Ar Evijas palīdzību atradās atbildes uz jautājumiem, kāpēc notiek bieža darbinieku rotācija, kādēļ grūti noturēt labu darbinieku, un vēl grūtrāk atrast līdzvērtīgu vietā, kā darbinieki ar savu darbību vai bezdarbību veicina biznesa attīstību vai tieši otrādi, stagnāciju. Šīs, ja šobrīd jau “pašparsevi saprotamās” atziņas liek apzināties vērtību, ka “galvenā panākumu atslēga” ir un paliek darbiniekos!!!

Default Avatar65
Urzula Briede
Marts 15, 2015

Strādāju uzņēmumā, kura darbinieku atlasē piedalījās Evija, izmantojot savas zināšānas socionikā. Uzskatu, ka komanda ir atlasīta ļoti profesionāli – mēs katrs darām to, kas mums patīk un padodas, no mums netiek prasīts darīt lietas, ko nevaram izpildīt. Zinot arī kolēģu tipus, mēs labāk izprotam viens otru. Uzņēmuma mikroklimatam tas nāk tikai par labu.

Default Avatar65
Ilva Vanaga
Psiholoģe
Marts 15, 2015

Paldies Evijai…..par tik saturiski skaidru informāciju))…… es šīs dienas laikā… tik to vien daru, kā dzīvojos socionikā….. dalījos darbā…. un ar draudzenīti pārrunāju….. Tik!!!… vienkārši izrādās, ja to visu zina)))… man ir par ko pārdomāt)))) Es arī esmu pilnīgi pārņemta ar šito visu)))… man jau likās, ka es nu zinu personības iezīmes… bet nu socionika to parāda tik ļoti saprotami…. un skaidri. Es… patiešām baudu šīs zināšanas…jo ir tik daudz ko pamanīt jaunu un tik vienkāršu))))…. super))))

Default Avatar65
Silvija Ābele
Homeopāte
Marts 15, 2015

Iesaku. Evija prot trāpīgi, lakoniski un saprotami pateikt visu, kas nepieciešams, lai saproti, kāda tipa cilvēks esi. Lai nebūtu jāmaldās testu labirintos, kas nebūt nav viennozīmīgi, un ir viegli sev piešķirt nepareizo “diagnozi” Un Evijas personīgais stāsts noteikti apstiprina šīs teorijas pareizību dzīvē. Ek, ja būtu nedaudz vairāk stundu dienā, šis būtu virziens, kurā es gribētu rakties vēl un vēl. Paldies Evijai par atklāsmēm.

No sirds iesaku Evijas seminārus Socionikas pasaulē. Šis laiks noteikti ir laba investīcija. Cenšos pierunāt arī draudzeni, jo zinu, jūtu, sajūtu, ka viņai šīs zināšanas palīdzētu atrast daudzas atbildes. Apsveicu Eviju ar jauno mājas lapu, jauno statusu un drošajiem soļiem sevis izveidotajā ceļā. Ļoti gaidu jauno Socionikas grāmatu… Viss izdosies.

Default Avatar65
Inese Prisjolkova
“Pavasara studijas” īpašniece
Marts 15, 2015

Starp citu, runājot par socioniku, man šķiet, ka šis pavasaris man ir īpašs ar to, ka tik ļoti jūtīgi un smalki esmu sākusi vērot sevi un citus cilvēkus. Bet šis gads tiešām ir pilnīgi savādāks, jo pateicoties socionikai, es ne tikai cilvēkus pieņemu un mīlu, kā mēs esam pieraduši laimes terapijā, bet es sāku ievērot mūsu atšķirības un to, cik unikāli vērtīgi esam.

Atceros, ka (sensenos laikos), kad vēl strādāju savā pēdējā darba vietā, un redzēju, ka brīžam no cilvēkiem prasīja to, ko viņi patiešām nespēj izdarīt vai arī to, kas viņiem padevās ļoti grūti, jau toreiz domāju – ja vien es kaut kad būtu darba devēja, tad es izvēlētos tikai tos cilvēkus, kas konkrētam amatam derētu ar saviem plusiem jeb savām pozitīvajām kvalitātēm un nekad nemēģinātu cilvēku lauzt un likt viņam darīt to, ko viņš nespēj. Ir taču gudri maksāt algu par to, ko viņš var, nevis spiest darīt to, ko nevar un vēl pukoties, ka švaki sanācis. Un tagad, dēļ tā, ka iepazīstu cilvēku tipus jeb mūsu atšķirības, ir tika skaidri redzams, kas mums katram padodas un kas nē. Ar ko mums vajadzētu nodarboties, ar ko nē. Kuram viegli ir nopelnīt naudu, kuram ne. Kuram veiksies sarunās ar cilvēkiem, kuram ne. Kurš ir ideju ģenerators, kurš iedvesmotājs, kurš izpildītājs, kurš kontrolētājs.

Nu …it kā jau mēs paši to zinām un redzam, ko kurš var un ko mēs paši varam, un ko ne, bet … tomēr, tomēr. Vēl arvien ir tik ļoti bieži novērots, ka cilvēks mokās savā darbā, darīdams lietas, nu ..kas nav viņa. Un turpat blakus ir kāds, kas to varētu darīt lieliski, bet nē –amata apraksts saka, ka jādara ir tam, kam neveicas. Jocīgi.

Es vispār kaut kā pēdējā laikā tik ļoti daudz ievēroju dažādas ačgārnības. Un arī pati esmu daudzām tādām gājusi cauri dzīves laikā un mēģinājusi sevi mainīt un lauzt. Bet tagad esmu laimīga, ka varu sevi iepazīt un neprasu no sevis to, kas man nepadodas, vai kam neesmu radīta. Un interesantākais, ka arī citus iepazīstu un neprasu no viņiem (savās domās) to, ko viņi nevar vai nespēj dot. Nu šai ziņā man ļoti palīdz socionika un vēl vakar ar māsu (kura ar visnotaļ ir šai visā iekšā) ilgi domājām par to, cik vienkārši viss „saliekas pa plauktiņiem”, kad uzzina tādas tik vienkāršas un ikdienā saprotamas lietas, kas palīdz sakārtot attiecības ģimenē, darbā, kas palīdz izprast sevi un apkārtējos.

Nu, re kā vienā rakstā varam aizrunāties no zaļajiem kokteiļiem līdz socionikai, bet tas patiešām ir tas, kas mani šai periodā piepilda un ar ko labprāt dalos. Ja Tu arī gribi kopā ar mani un pilnīgi jaunu grupu izzināt cilvēku tipu noslēpumus, tad aicinu Tevi uz semināriem, kur Evija mums caur ļoti vienkāršiem un saprotamiem stāstiem un ikdienas piemēriem, soli pa solim ievadīs šais cilvēku tipu atpazīšanas un iepazīšanas gudrībās. Ļoti gaidu otrdienu.

Default Avatar35
Gundega
Marts 15, 2015

Pirms pusgada uzzināju par socioniku, klausoties Evijas vebinārus. Šīs zināšanas ir krasi mainījušas manu attieksmi pret dzīvi un cilvēku attiecībām, varētu teikt, sāku dzīvot socionikas ērā. Šīs zināšanas ievelk sevī un ļauj skatīties uz dzīvi ar pavisam jaunām acīm un izprast gan sevi, gan savu ģimeni un apkārtējos cilvēkus. Man bija īpaša privilēģija veselu nedēļu mācīties personīgi no Evijas, un tas bija sevišķi interesanti, tāpēc ka esam viena sociotipa pārstāves un varējām nepārtraukti salīdzināt savu attieksmi pret dzīvi. Vēl arvien ar grūtībām pretojos vēlmei katram pretimnācējam „sludināt socioniku”, jo uzskatu šīs zināšanas par ārkārtīgi vērtīgām un saprotu, kā tās var palīdzēt ikvienam uzlabot viņa personību, ģimenes dzīvi un karjeras izaugsmi.

Default Avatar35
Viņa
Marts 15, 2015

Vakar bija mūsu grupas pēdējā nodarbība, un šis fakts tā mazliet skumdina, jo šie astoņi vakari bijuši priekš manis ļoti vērtīgi. Kādu dienu, it kā nejauši, ieraudzīju Tavu vebināru par saderīgām attiecībām Pavasara studijas mājās lapā. Noklausījos – un kopš tā laika esmu pārņemta ar socioniku, par ko man liels paldies jāsaka Tev! Socionika man ir kā kārtējie puzles gabaliņi no tā, ko mēģinu salikt pēdējos gados. Esmu ieraudzījusi savās stiprās un vājās puses, sapratusi, ka patiesībā jau nav sliktu cilvēku, ir tikai nesaderīgas attiecības, no kurām varam censties izvairīties ar iegūtajām zināšanām. Man ir liels prieks, ka esmu uzzinājusi, ka man ir duālās attiecības ar savu otro pusīti, ka varu viņu saprast labāk. Socionika patiešām palīdz mūsu attiecībām, jo par daudzām lietām vairs nav jābrīnās un jādusmojās. Tāpat iegūtās zināšanas palīdz man labāk saprast savus bērnus, lai gan gadās dažreiz arī sadusmoties, jo diemžēl nav mums tā komfortablākās attiecības, bet ceru, ka ar laiku arī tas atrisināsies.

No sirds novēlu Tev veiksmi turpmākajā darbībā, tā tiešām ir Tava lieta, tāpēc arī cilvēki Tevi klausoties aizraujas, jo nevar jau nejust, cik ļoti Tev pašai patīk tas, ko dari! Lai viss, ko vēlies, izdodas visās dzīves jomās!

Default Avatar35
Guna
Marts 15, 2015

Man vairs nav “jācepās”

Par to, ko un kā dari Tu.
Nu redzu – Tu savādāk uztver Pasauli.
Nu zinu savas vājās un stiprās puses.
Nu zinu ir Tavējās.
Es vairs neskatos uz Tevi
Ne no apakšas uz augšu,
Ne no augšas uz leju.
Nav vairs neviena -
Nu kā Tu tā vari?
Es saprotu sevi,
Es saprotu Tevi.
Nu esam līdzsvarā.
Es skatos Tev tieši acīs
Es zinu, kur varu Tev palīdzēt.
Es zinu, kur vari man.
Viss līdzsvarā.
Tas nenozīmē – vieglāk.
Tas nozīmē – mierīgāk,
Bez liekām gaidām un cerībām.
Es Tevi nu pazīstu, vēl nesatikusi.

Default Avatar35
Dostojevska
Marts 15, 2015

Socionikas kursos, ar pasniedzējas palīdzību, noteicu savu un savu ģimenes locekļu sociotipus. Katrā nodarbībā uzzināju kaut ko jaunu gan par sevi, gan par vīru, un sapratu, kapēc man neveidojas saskanīgas un harmoniskas attiecības – vienkārši mēs esam nesaderīgi socitipi. Iepazīstot tuvāk vīra sociotipu, man ir daudz vieglāk pieņemt viņa garastāvokļa maiņas un biežo vēlmi ar mani strīdēties, es vienkārši vairāk uz viņu nepavainojos un nenēsāju sevī ilgstoši rūgtumu par aizvainojumu. Šis ir lielākais ieguvums personīgi man no socionikas kursa. Es ieteiktu apmeklēt socionikas kursu visiem tiem cilvēkiem, kuri grib saprast savas vājās un stiprās īpašības, kā arī saprast, kādam tad ir jāizskatās ideālajam partnerim! Man vēl ļoti patika, ka nodarbību laikā varēja brīvi diskutēt un uzdot jautājumus par neskaidrām lietām, uz kuriem pasniedzēja vienmēr izsmeļoši atbildēja.

Socionika palīdz izvēlēties pareizos cilvēkus savās funkcijās uzņēmuma mērķu sasniegšanai. Evija mūsu uzņēmumam ir kā neatņemama dzīves sastāvdaļa, jo ļauj izprast labāk katra cilvēka rīcību, sagatavoties pārrunām ar klientiem un partneriem, izprast cilvēku uztveres mehānismus un sarunu veikšanas pavedienus. Paldies Evija par to, ka Tu mums atklāji socioniku!

Default Avatar35
Guntars Vingris
Marts 15, 2015

Esmu uzņēmuma vadītājs, nu jau ar 8 gadu uzņēmējdarbības stāžu un visu šo laiku pats arī saviem spēkiem savācu vairāk kā 20 cilvēku lielu komandu. Ar Evijas palīdzību atradās atbildes uz jautājumiem, kāpēc notiek bieža darbinieku rotācija, kādēļ grūti noturēt labu darbinieku, un vēl grūtrāk atrast līdzvērtīgu vietā, kā darbinieki ar savu darbību vai bezdarbību veicina biznesa attīstību vai tieši otrādi, stagnāciju. Šīs, ja šobrīd jau “pašparsevi saprotamās” atziņas liek apzināties vērtību, ka “galvenā panākumu atslēga” ir un paliek darbiniekos!!!

Default Avatar35
Urzula Briede
Marts 15, 2015

Strādāju uzņēmumā, kura darbinieku atlasē piedalījās Evija, izmantojot savas zināšānas socionikā. Uzskatu, ka komanda ir atlasīta ļoti profesionāli – mēs katrs darām to, kas mums patīk un padodas, no mums netiek prasīts darīt lietas, ko nevaram izpildīt. Zinot arī kolēģu tipus, mēs labāk izprotam viens otru. Uzņēmuma mikroklimatam tas nāk tikai par labu.

Default Avatar35
Ilva Vanaga
Psiholoģe
Marts 15, 2015

Paldies Evijai…..par tik saturiski skaidru informāciju))…… es šīs dienas laikā… tik to vien daru, kā dzīvojos socionikā….. dalījos darbā…. un ar draudzenīti pārrunāju….. Tik!!!… vienkārši izrādās, ja to visu zina)))… man ir par ko pārdomāt)))) Es arī esmu pilnīgi pārņemta ar šito visu)))… man jau likās, ka es nu zinu personības iezīmes… bet nu socionika to parāda tik ļoti saprotami…. un skaidri. Es… patiešām baudu šīs zināšanas…jo ir tik daudz ko pamanīt jaunu un tik vienkāršu))))…. super))))

Default Avatar35
Silvija Ābele
Homeopāte
Marts 15, 2015

Iesaku. Evija prot trāpīgi, lakoniski un saprotami pateikt visu, kas nepieciešams, lai saproti, kāda tipa cilvēks esi. Lai nebūtu jāmaldās testu labirintos, kas nebūt nav viennozīmīgi, un ir viegli sev piešķirt nepareizo “diagnozi” Un Evijas personīgais stāsts noteikti apstiprina šīs teorijas pareizību dzīvē. Ek, ja būtu nedaudz vairāk stundu dienā, šis būtu virziens, kurā es gribētu rakties vēl un vēl. Paldies Evijai par atklāsmēm.

No sirds iesaku Evijas seminārus Socionikas pasaulē. Šis laiks noteikti ir laba investīcija. Cenšos pierunāt arī draudzeni, jo zinu, jūtu, sajūtu, ka viņai šīs zināšanas palīdzētu atrast daudzas atbildes. Apsveicu Eviju ar jauno mājas lapu, jauno statusu un drošajiem soļiem sevis izveidotajā ceļā. Ļoti gaidu jauno Socionikas grāmatu… Viss izdosies.

Default Avatar35
Inese Prisjolkova
“Pavasara studijas” īpašniece
Marts 15, 2015

Starp citu, runājot par socioniku, man šķiet, ka šis pavasaris man ir īpašs ar to, ka tik ļoti jūtīgi un smalki esmu sākusi vērot sevi un citus cilvēkus. Bet šis gads tiešām ir pilnīgi savādāks, jo pateicoties socionikai, es ne tikai cilvēkus pieņemu un mīlu, kā mēs esam pieraduši laimes terapijā, bet es sāku ievērot mūsu atšķirības un to, cik unikāli vērtīgi esam.

Atceros, ka (sensenos laikos), kad vēl strādāju savā pēdējā darba vietā, un redzēju, ka brīžam no cilvēkiem prasīja to, ko viņi patiešām nespēj izdarīt vai arī to, kas viņiem padevās ļoti grūti, jau toreiz domāju – ja vien es kaut kad būtu darba devēja, tad es izvēlētos tikai tos cilvēkus, kas konkrētam amatam derētu ar saviem plusiem jeb savām pozitīvajām kvalitātēm un nekad nemēģinātu cilvēku lauzt un likt viņam darīt to, ko viņš nespēj. Ir taču gudri maksāt algu par to, ko viņš var, nevis spiest darīt to, ko nevar un vēl pukoties, ka švaki sanācis. Un tagad, dēļ tā, ka iepazīstu cilvēku tipus jeb mūsu atšķirības, ir tika skaidri redzams, kas mums katram padodas un kas nē. Ar ko mums vajadzētu nodarboties, ar ko nē. Kuram viegli ir nopelnīt naudu, kuram ne. Kuram veiksies sarunās ar cilvēkiem, kuram ne. Kurš ir ideju ģenerators, kurš iedvesmotājs, kurš izpildītājs, kurš kontrolētājs.

Nu …it kā jau mēs paši to zinām un redzam, ko kurš var un ko mēs paši varam, un ko ne, bet … tomēr, tomēr. Vēl arvien ir tik ļoti bieži novērots, ka cilvēks mokās savā darbā, darīdams lietas, nu ..kas nav viņa. Un turpat blakus ir kāds, kas to varētu darīt lieliski, bet nē –amata apraksts saka, ka jādara ir tam, kam neveicas. Jocīgi.

Es vispār kaut kā pēdējā laikā tik ļoti daudz ievēroju dažādas ačgārnības. Un arī pati esmu daudzām tādām gājusi cauri dzīves laikā un mēģinājusi sevi mainīt un lauzt. Bet tagad esmu laimīga, ka varu sevi iepazīt un neprasu no sevis to, kas man nepadodas, vai kam neesmu radīta. Un interesantākais, ka arī citus iepazīstu un neprasu no viņiem (savās domās) to, ko viņi nevar vai nespēj dot. Nu šai ziņā man ļoti palīdz socionika un vēl vakar ar māsu (kura ar visnotaļ ir šai visā iekšā) ilgi domājām par to, cik vienkārši viss „saliekas pa plauktiņiem”, kad uzzina tādas tik vienkāršas un ikdienā saprotamas lietas, kas palīdz sakārtot attiecības ģimenē, darbā, kas palīdz izprast sevi un apkārtējos.

Nu, re kā vienā rakstā varam aizrunāties no zaļajiem kokteiļiem līdz socionikai, bet tas patiešām ir tas, kas mani šai periodā piepilda un ar ko labprāt dalos. Ja Tu arī gribi kopā ar mani un pilnīgi jaunu grupu izzināt cilvēku tipu noslēpumus, tad aicinu Tevi uz semināriem, kur Evija mums caur ļoti vienkāršiem un saprotamiem stāstiem un ikdienas piemēriem, soli pa solim ievadīs šais cilvēku tipu atpazīšanas un iepazīšanas gudrībās. Ļoti gaidu otrdienu.

Una stāsta, ko viņas dzīvē palīdzēja sakārtot socionikas zināšanas un par to kā notiek neklātienes mācības vebināros.
Karina video atsauksmē stāsta par saviem ieguvumiem, noskaidrojot savu sociotipu un mācībām kopā ar vīru.
Andris dalās savā pieredzē par socioniku un labāku sevis iepazīšanu.
Ance video dalās savās pārdomās par to, kā iepazinusi un labāk sapratusi sevi, noskaidrojot savu sociotipu.