fbpx
Cilvēku tipi

Personāla atlase

Sākums Personāla atlase
Pareizi izvēloties darbiniekus, tiek ietaupīts laiks un līdzekļi viņu apmācīšanai, kā arī dubultojas atdeve darbam. Darbinieku atrašanai nav izdomāts nekas labāks par darba sludinājuma izvietošanu un darba devēja pārrunām ar kandidātiem. Tas ir lētāk, ātrāk un drošāk, nekā izmantot personāla atlases kompāniju pakalpojumus. Intervijā izmantoju sociotipa noteikšanu, lai pārliecinātos, vai kandidāts vispār spēs veikt viņam uzticētos pienākumus.

Izvēlies darbiniekus, kas strādās ar prieku un palīdzēs uzņēmumam attīstīties!

Piemērota darbinieka pienesums uzņēmumā būs vismaz divas reizes lielāks par to, kāds tas būtu, izvēloties darbinieku pēc ierastajām metodēm, un iespēja pieņemt darbā neatbilstošu cilvēku praktiski tiek izslēgta.

Vidēji viena kandidāta novērtēšanai ir nepieciešamas 45-60 minūtes. Uz interviju klātienē, pēc CV izskatīšanas, tiek aicināti tikai potenciāli atbilstošākie kandidāti.

Par kandidātu sniedzu pamatotu slēdzienu – vai viņa spējas ir atbilstošas, lai veiktu darba pienākumus; kuri darbi kandidātam padosies vislabāk, bet kādus pienākumus šim cilvēkam nevarēs uzticēt.

Piesaki šo pakalpojumu!

Ja vēlies pieteikt šo pakalpojumu, aizpildi formu!

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!