fbpx
Cilvēku tipi

Darbinieku nesaskaņu risinājumi

Sākums Darbinieku nesaskaņu risinājumi
Ir cilvēki, kas savā starpā nespēj un nekad nespēs saprast viens otru un līdz ar to nespēs sadarboties. Zināšanas par dažādiem cilvēku tipiem var krietni atvieglot kolektīva saskarsmi un noņemt spriedzi, ja darbs tiek traucēts ar “attiecību kārtošanu”. Nesaskaņu gadījumā ar dažiem vienkāršiem socionikas risinājumiem kolektīvā iestāsies cita, krietni labvēlīgāka gaisotne.

Atrisini nesaskaņas un uzlabo darba efektivitāti!

Nesaskaņu cēloņi mēdz būt visdažādākie. Parasti uz darbu nākam strādāt – darīt darbu un saņemt par to algu. Tomēr darbā pavadītais laiks ir ilgs – dažkārt ar kolēģiem kopā esam ilgākas stundas, nekā ar savu ģimeni, tāpēc saskarsme izveidojas cieša, ilgstoša un bez īpašām iespējām to izvēlēties.

Kaut arī cenšamies būs lietišķi un nepieļaut liekas emocijas, diskusijas, neviens tomēr nespēj ilgstoši nēsāt iecietības masku, ja iekšā viss vārās par kolēģa nemitīgo purpināšanu un sarunāšanos ar sevi vai nebeidzamajiem stāstiem par kolēģa radiem, draugiem un ģimenes likstām. Citam tieši otrādi – kaitinoša liekas kolēģa klusēšana, nīgrums un nesabiedriskums. Viens darbā ir ātrs un dedzīgs, cits lēns un apdomīgs, darba tempi nesakrīt, kolēģi viens otram pārmet nesaprātīgu rīcību. Un kur nu vēl problēmas ar neatbilstību amatam vai nespēju tikt galā ar darba uzdevumiem!

Piesaki šo pakalpojumu!

Ja vēlies pieteikt šo pakalpojumu, aizpildi formu!

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!