fbpx
Cilvēku tipi

Par Mani

Sākums Par Mani

Evija Čeprova

Socionikas konsultante un pasniedzēja

Kas es esmu?

Mans vārds ir Evija Čeprova, esmu šīs vietnes saimniece, “Baltijas socionikas centra” dibinātāja, socionikas konsultante un pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja jau vairāk kā 13 gadus.

Šo gadu laikā esmu vadījusi vairāk kā 3000 individuālas konsultācijas. Vairāk kā 200 cilvēki ir veiksmīgi mainījuši savu karjeru, atraduši īsto aicinājumu dzīvē. Vismaz 250 jaunieši ir noskaidrojuši sev vispiemērotāko profesiju un turpmāko mācību iestādi un kursu.

Esmu radījusi 23 unikālus online un klātienes apmācību kursus privātpersonām un uzņēmumiem par cilvēku tipiem un attiecībām viņu starpā.

Esmu laimīga par 35 jaunajiem saderīgajiem pāriem un ģimenēm, kas viens otru atraduši ar socionikas zināšanu palīdzību.

Ir novadītas vairāk kā 50 pāru konsultācijas, kas ir palīdzējis izprast pāra attiecības, dažiem – cieņpilni izšķirties, bet citiem – iegūt jaunu elpu esošajās attiecībās.

Regulāri veicu personāla novērtēšanu un atlasi lielākajos Latvijas uzņēmumos, kā arī vadu iedvesmojošus un komandu saliedējošus treniņus un izaugsmes seminārus.

Strādāju pie grāmatas par cilvēku tipiem un attiecībām viņu starpā.

Lepojos ar 10 sēriju attiecību projektu televīzijas kanālā STVpirmā “Kā mīlēt ar galvu”, kurā pirmo reizi plaša sabiedrība uzzināja par socioniku un tās pielietojumu attiecībās.

Lietoju savas zināšanas arī personīgajā dzīvē, lai tas kalpotu kā labs piemērs citiem sakārtot savu pašvērtējumu, attiecības un karjeru. 

Esmu radījusi neskaitāmus ikvienam interesentam bez maksas pieejamus vebinārus un īsos pamācošos video vietnēs Facebook, Instagram, TikTok, Youtube.

Bakalaura grāds socionikā iegūts Starptautiskajā socionikas institūtā Kijevā, Ukrainā 2019.gadā. Joprojām turpinu iegūt jaunas zināšanas psihoanalīzes, neirolingvistikas un psiholoģijas jomā. Mana pirmā izglītība un ilggadēja iepriekšējā darba pieredze bija juristes darbs iestādēs un Veselības ministrijā, man ir maģistra grāds jurisprudencē, kas iegūts Latvijas universitātē. 

Balstoties uz manām zināšanām un pieredzi socionikā, konsultējot cilvēkus grūtās dzīves un attiecību situācijās, veicot ikdienas novērojumus cilvēku uzvedībā, rīcībā, piedaloties darbinieku novertēšanas un personāla atlases intervijās, esmu izstrādājusi savu unikālu metodu, kuras mērķis ir palīdzēt ikvienam iepazīt, pieņemt un iemīlēt sevi, izvēlēties piemērotāko ceļu dzīvē un veidot ap sevi pieņemošu un tolerantu sabiedrību.

Socionika ir zinātnē balstīta pieeja pašam savu spēju, citu cilvēku talantu un savstarpējo attiecību uzlabošanai. Tā atklāj cilvēka informācijas uztveres veidu un ļauj prognozēt cilvēka rīcību.

Prakse pierāda – prognozes par cilvēku tipiem nekad nepieviļ!

Manas galvenās vērtības

Atzīt ikviena cilvēka oriģinālo dabu un neiejaukties tā individuālajā attīstībā​

Veicināt personības izaugsmi

Palīdzēt cilvēkiem, liekot lietā iegūtās zināšanas un profesionalitāti

Veicināt apzinātu un jēgpilnu rīcību ikvienā lietā

Atzīt, ka katrai saskarsmei starp cilvēkiem ir tālejošas sekas

Apgūt jaunas iemaņas un zināšanas visa mūža garumā pie labākajiem speciālistiem pasaulē

Privātpersonām

Uzņēmējiem

Mediji

Evija Čeprova par 16 cilvēku tipiem, pareizās karjeras izvēli un īstu mīlestību Tinder(ī).

Laulātie nesader pēc socionikas - šķirties vai samierināties?

Evija Čerpova: Lai mīlētu citus, jāmīl sevi

Evija Čerpova par savu neparasto ģimenes modeli.

Eksperts Tuvplānā: Evija Čeprova

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!