fbpx
Cilvēku tipi

Pakalpojumi

Sākums Pakalpojumi

Izmantojot dažādas socioniskās analīzes tehnikas un zināšanas, piedāvāju šādus pakalpojumus kā uzņēmumiem tā privāti:

Personāla novērtēšana

Personāla novērtēšana

Katram cilvēkam ir noteikts spēju diapazons, kurā viņš spēj efektīvi izpausties un gūt gandarījumu, veicot darba pienākumus. Katram cilvēkam ir noteiktas darba jomas, kurās nav nepieciešama papildu motivācija no darba devēja, jo cilvēks vienkārši vēlas šos darba uzdevumus veikt vairāk nekā citus. Dažādu iemeslu dēļ cilvēki nespēj patstāvīgi atklāt savus dabas dotos talantus un izvēlas strādāt darbu un ieņemt amatus, kuros negūst panākumus.

Personāla atlase

Personāla atlase

Pareizi izvēloties darbiniekus, tiek ietaupīts laiks un līdzekļi viņu apmācīšanai, kā arī dubultojas atdeve darbam. Darbinieku atrašanai nav izdomāts nekas labāks par darba sludinājuma izvietošanu un darba devēja pārrunām ar kandidātiem. Tas ir lētāk, ātrāk un drošāk, nekā izmantot personāla atlases kompāniju pakalpojumus. Intervijā izmantoju sociotipa noteikšanu, lai pārliecinātos, vai kandidāts vispār spēs veikt viņam uzticētos pienākumus.

Semināri un treniņi

Semināri un treniņi

Šis praktiskais kurss palīdzēs vadītājiem un personāla vadītājiem efektīvāk strādāt ar savu komandu, veicinot sadarbību un rezultāta sasniegšanu. Semināru un treniņu apjomu un ilgumu norunāsim atbilstoši tieši jūsu uzņēmuma vajadzībām.

Darbinieku nesaskaņu risinājumi

Darbinieku nesaskaņu risinājumi

Ir cilvēki, kas savā starpā nespēj un nekad nespēs saprast viens otru un līdz ar to nespēs sadarboties. Zināšanas par dažādiem cilvēku tipiem var krietni atvieglot kolektīva saskarsmi un noņemt spriedzi, ja darbs tiek traucēts ar “attiecību kārtošanu”. Nesaskaņu gadījumā ar dažiem vienkāršiem socionikas risinājumiem kolektīvā iestāsies cita, krietni labvēlīgāka gaisotne.

Komandas veidošana

Komandas veidošana

Pirms veido komandu, noskaidro, kāda tipa cilvēki vislabāk spēs tikt galā ar nepieciešamajiem pienākumiem. Cilvēka sociotipu un viņa patiesās spējas var noskaidrot jau vienā darbā intervijā. Tāpat šādi var paredzēt komandas savstarpējo saderību un spēju saliedēti sadarboties komandā. Ja arī esošā komanda plīst pa šuvēm, ir iespējas saprast tās vājos posmus un uzlabot komandas darbus ar piemērota tipa darbiniekiem.

Saliedējoši semināri par cilvēku tipiem

Saliedējoši semināri par cilvēku tipiem

Ikviens darbinieks komandā vēlās būt “lietots” uzņēmuma mērķu sasniegšanai, ja vien viņam dod iespēju darīt to, kas viņam vislabāk padodas. Tomēr pat ilggadēji darbinieki nestrādā ar pilnu jaudu, ja viņu patiesais potenciāls netiek novērtēts vai tiek izmantots tikai daļēji.

Semināri privātpersonu grupām

Semināri privātpersonu grupām

Draudzeņu vakars vai vecpuišu ballīte, domubiedri, kas vēlas uzzināt ko jaunu un noderīgu - ikvienam patiks sarunas par cilvēku tipiem, savstarpējo attiecību izdošanās priekšnosacījumiem, dažādiem izaugsmes ceļiem un vieglu un laimīgu dzīvi. Pasākuma ilgums, dalībnieku daudzums un norises vieta ir apspriežami katrā individuālā gadījumā.

Karjeras izvēles semināri skolās

Karjeras izvēles semināri skolās

Skolu jaunieši jau salīdzinoši agri ir spiesti izdarīt izvēli par savu nākotnes profesiju, taču reti kurš skaidri apzinās, ar ko vēlēsies nodarboties pēc skolas beigšanas. Lai apzinātos snavaus patiesos talantus, motivāciju un noturīgās intereses, jauniešiem ir vērtīgi noskaidrot savu sociotipu. Tas palīdzēs karjeras izvēli izdarīt pamatoti un apzināti. Semināra ilgums ir aptuveni 2 stundas.

Pedagogu apmācības socionikā

Pedagogu apmācības socionikā

Gan jauniešu talantu veicināšanai, gan vieglākam darbam ar skolēniem, aicinu pedagogus apgūt socionikas pamatus. Tas ļaus harmoniskāk sadarboties, izprast katra skolēna spēju robežas un noturīgās patiesās intereses. Vienlaikus arī sevis paša iepazīšana ļaus labāk apzināties savas stiprās puses un veidot savu darba ikdienu, balstoties uz tām.

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!