fbpx
Cilvēku tipi

Konsultācijas

Sākums Konsultācijas

Grūti pašam noteikt savu tipu? Esi sevis meklējumos, vairs nesaproti, kas Tev der, kas vajadzīgs, ko atmest? Vai turpināt cīnīties, vai tieši otrādi – atslābināties un sākt baudīt? Neiet attiecībās, Tevi nesaprot tuvinieki, neklausa bērni, darbs vai profesija nesniedz gandarījumu?

Dažreiz pietiek padalīties, izstāstīt un labāk iepazīt sevi, lai atgūtu sirdsmieru un pārliecību.

Šeit es Tev piedāvāju 8 dažādas konsultācijas, kas, atbilstoši tieši Tavai dzīves situācijai, būs kā pirmais solis saskaņai un harmonijai ar sevi pašu.

Konsultācija ir patīkams process, kas pavērs jaunas iespējas labākai dzīvei, iedvesmos un iedrošinās spert soli tuvāk jau sen gaidītām pārmaiņām.

Pāra konsultācija

Pāra konsultācija

 2.5-3h

200€

Pieteikties konsultācijai

Ja esat attiecību strupceļā vai vienkārši kaitina otras puses ieradumi, ja vairs nav par ko runāt un nesagaidi no dzīvesbiedra solīto, atnāciet abi uz pāru konsultāciju. Tā jūs noskaidrosiet, ko patiešām viens no otra varat sagaidīt, kā katrs no jums šajās attiecībās patiešām jūtas, vai attiecību grūtības šajā pārī ir pārvaramas vai varbūt būs labāk un veselīgāk, ja dzīves ceļu katrs iesiet atsevišķi. Lai šī konsultācija būtu maksimāli lietderīga, ņemiet vērā, ka vispirms būs nepieciešams tikties ar katru no pāra individuāli, lai noteiktu viņa sociotipu, un tikai pēc tam varam tikties trijatā, lai izrunātu visas attiecību nianses, problēmas, stiprās puses un jomas, pie kurām var piestrādāt. Tas viss, protams, var notikt vienā dienā.

Programma “Mans sociotips – mans spēks!”

Programma “Mans sociotips – mans spēks!”

Programmā ir 3 posmi - 2 individuālas sesijas, kā arī papildus izzinošs patstāvīgais darbs ar sevi, lai noskaidrotu, iepazītu un trāpīgi lietotu savu dabas doto talantu - savu sociotipu. Šajā programmā Tu: -noskaidrosi savu sociotipu intervijas laikā -padziļināti uzzināsi par sevi lietas, kas nav redzamas tipa un tavas ikdienas rīcības virspusē -uzzināsi kādas kādas pieejas dzīvei tavam tipam strādā/nestrādā -kas man padodas viegli tieši kā šī tipa pārstāvim -kas man nākas grūti, taču tā var būt kā milzīga izaugsmes zona -ko ir normāli gribēt un negribēt manam tipam

Šajā programmā ir trīs posmi: 1. apmēram stundu gara klātienes vai online intervija sava sociotipa noteikšanai 2. individuāla videolekcija sava sociotipa iepazīšanai un mājasdarbs - pašanalīze un jautājumi, kas rodas iepazīstot savu tipu 3. apmēram stundu gara klātienes vai online saruna par sava sociotipa lietošanu atbilstoši mērķim - pašizaugsmei, attiecībām, karjerai vai citām dzīves situācijām. Atbildes uz visiem aktuālajiem jautājumiem un rekomendācijas turpmākajai laimīgajai dzīvei. Starp katru posmu ir vismaz 1 nedēļu ilgs starplaiks. Šīs programmas laikā notiks patīkamas sarunas par Tavu dzīvi, izdarītajām izvēlēm, veiksmēm un neveiksmēm, grūtībām, iecerēm, vēlmēm un sapņiem. Runāsim par attiecībām un darbu, labklājību un Tavām sajūtām. Tu uzzināsi kā tieši Tev ir komfortabli dzīvot, strādāt un būt attiecībās. Iegūsi praktiskus padomus un risinājumus līdz šim grūti pārvaramajām dzīves situācijām. Tu iepazīsi un izpratīsi savas emocijas, pārstāsi sevi vainot un šaustīt. Tu ieraudzīsi sevi jaunā gaismā un beidzot sāksi sevi mīlēt un cienīt.

Lasīt vairāk

VIP konsultācija

VIP konsultācija

VIP konsultācija - Tavs privātums un ērtības ir mana prioritāte. Tu esi cilvēks, kam dzīves redzamā puse ir pilnībā sakārtota, bet varbūt pietrūkst mīlestības, sirdsmiera un harmonijas… Es palīdzēšu Tev noskaidrot, kas dzīvē būtu savādāk, ja Tavu ikdienas dzīvi papildinātu, atvieglotu un greznotu cilvēks, kas Tev patiešām patīk, der kā uzliets, Tevi mīl, ciena un apbrīno. Abpusēji siltas jūtas un harmoniskas attiecības ir laimīgas un labklājīgas dzīves stūrakmens. Es klausīšos Tavu dzīvesstāstu, uzdošu dažus jautājumus un iedošu atziņas, kas pārsteigs un atvieglos. Sadzirdēšu un sapratīši Tevis nepateikto un to, kas slēpjas aiz vārdiem.

Šī saruna būs par potenciālā vai esošā partnera dziļāku izpratni, rodot iespēju jums abiem augt kopā un izbaudīt cieņpilnas, iedvesmojošas, mīlošas attiecības. Tu iepazīsi pats sevi un iegūsi mieru un atvieglojumu, ka esi pilnīgi normāls cilvēks ar saviem plusiem un “grūtajām vietām”. Uzzināsi, ka pasaulē ir cilvēki, kuriem Tu jau tagad patīc tieši tāds, kā esi. Konsultācija notiks ārpus rindas, ieradīšos pati Tavā komfortablajā vidē Tev ērtā laikā. Konsultācijas ilgums ir aptuveni 3 stundas. Taču mēs vienmēr varēsim turpināt sarunu, ja vēl būs kādi jautājumi. Dalīta bēda ir pusbēda! 🙂 Turklāt – tai vienmēr ir risinājums! Jautā man pēc padoma jebkādu attiecību jautājumos.

Lasīt vairāk

Konsultācija tipa noteikšanai

Konsultācija tipa noteikšanai

Intervijā noteikšu Tavu sociotipu. Tu iepazīsi pats sevi un: – iegūsi mieru un atvieglojumu, ka esi pilnīgi normāls cilvēks ar saviem plusiem un mīnusiņiem; – pārstāsi sevi lauzt un mēģināt pārtaisīt; – atklāsi jomas, kurās panākumu gūšana no Tevis prasa pārāk lielu piepūli, upurus, melošanu sev un lielu enerģijas patēriņu, bet rezultāti vienalga izpaliek; – pielietosi piemērotākās metodes tieši Tev labākai dzīvei, pašsajūtai. Parasti tas notiek tā – mēs norunājam tikšanos mājīgā vietā un runājam par dzīvi, par problēmām un par attiecībām. Tev patiks mūsu saruna! 🙂 Pēc tipa noteikšanas iegūsi iespēju pievienoties slēgtajai grupai Facebook "Tipi satiekas".

Konsultācija attiecību jautājumos

Konsultācija attiecību jautājumos

Ja esi jau noskaidrojis savu sociotipu, bet ir jautājumi par attiecībām, kas nospiež Tavu sirdi un neļauj mierīgi dzīvot, atnāc uz konsultāciju par attiecību saderību. Uzzini, kas un kāds ir Tavs saderīgais tips un kādās attiecībās esi pašlaik. Noskaidro, kas dzīvē būtu savādāk, ja Tavu ikdienas dzīvi papildinātu un atvieglotu cilvēks, kas der Tev kā uzliets. Ko darīt ar esošajām attiecībām vai kā nodibināt jaunas. Kā sakārtot attiecības ar vecākiem un bērniem. Kā labi justies savā darba kolektīvā. Kāpēc tuvākie cilvēki dažkārt dzīvē nodara vislielākās sāpēs un no viņiem ir jāturās pa gabalu. Atnāc pēc padoma jebkādu attiecību jautājumos. Dalīta bēda ir pusbēda! 🙂 Turklāt – tai vienmēr ir risinājums.

Karjeras konsultācija

Karjeras konsultācija

Ja profesija nesniedz gandarījumu, nepatīk darbs, vēlies pārmaiņas profesionālajā darbībā, bet nezini, kas īsti Tev der un padosies vai kurā jomā gūsi gandarījumu un panākumus, tad atnāc aprunāties. Tici – tas, kas ir problēma Tev, to socionika jau sen ir atrisinājusi un ar tās palīdzību ļoti skaidri vari noskaidrot to profesiju, kas Tev būs kā hobijs. Tāpat es arī palīdzēšu ieraudzīt un saprast, kā pārmaiņas savā dzīvē varēsi realizēt tīri praktiski – ko un kādā secībā darīt, ko mācīties, kā pilnveidot savu CV, kā prezentēt sevi darba intervijās.

Profesijas izvēles konsultācija jauniešiem

Profesijas izvēles konsultācija jauniešiem

Izvēlēties profesiju visai dzīvei pusaudža gados ir tik grūti! Bieži neinteresē nekas vai tieši otrādi – viss liekas aizraujoši, lai vismaz pamēģinātu. Tomēr šodien tas viss maksā naudu. Vairākus gadus mācīties to, ko nekad nedarīsi vai mocīsies savā profesijā, ir pilnīgi lieki, ja ir iespējams jau tagad uzzināt, kas padosies, sagādās gandarījumu, pieklājīgus ienākumus un patiks ilgus gadus. Noskaidro tipu un uzzini, kurā profesijā strādājot tu jutīsies vislabāk, būsi ar dzīvi apmierināts un laimīgs cilvēks! Sarunas gaitā jaunietis: – noskaidros savu pasaules uztveres tipu – iemācīsies pieņemt sevi ar visiem talantiem un trūkumiem – apzināsies savu vietu sabiedrībā un ērtāko ceļu panākumu gūšanai

– uzzinās jomas, kurās viņš nespēs iegūt cerētos panākumus – ieraudzīs tos veidus, ar kādiem dzīvē saņems vismazāk punus un vilšanos – noskaidros virkni profesiju, kuras ir vispiemērotākās viņa tipam. Konsultācija ir patīkams process, tā pavērs jaunas iespējas labākai dzīvei, iedvesmos un iedrošinās spert soli tuvāk jau sen gaidītām pārmaiņām.

Lasīt vairāk

Online konsultācija

Online konsultācija

Esi tālumā vai vienkārši tā ērtāk – tiekamies online konsultācijā! Grūti pašam noteikt savu tipu? Esi sevis meklējumos, vairs nesaproti, kas Tev der, kas vajadzīgs, ko atmest. Vai turpināt cīnīties, vai tieši otrādi – atslābināties un sākt baudīt? Ja jūties nomākts, jo neiet attiecībās, Tevi nesaprot tuvinieki, darbs vai profesija nesniedz gandarījumu, ģimenē valda nesaskaņas…. Dažreiz pietiek vienkārši padalīties, izstāstīt, lai atgūtu sirdsmieru un pārliecību par sevi. Tev patiks mūsu saruna! 🙂

Kā notiek konsultācija?

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!