Konsultācijas

Grūti pašam noteikt savu tipu? Esi sevis meklējumos, vairs nesaproti, kas Tev der, kas vajadzīgs, ko atmest? Vai turpināt cīnīties, vai tieši otrādi – atslābināties un sākt baudīt? Neiet attiecībās, Tevi nesaprot tuvinieki, neklausa bērni, darbs vai profesija nesniedz gandarījumu?

 

Dažreiz pietiek vienkārši padalīties, izstāstīt, lai atgūtu sirdsmieru un pārliecību par sevi.

 

Šeit es Tev piedāvāju 8 dažādas konsultācijas, kas, atbilstoši tieši Tavai dzīves situācijai, būs kā pirmais solis saskaņai un harmonijai ar sevi pašu.

 

Konsultācija ir patīkams process, tā pavērs jaunas iespējas labākai dzīvei, iedvesmos un iedrošinās spert soli tuvāk jau sen gaidītām pārmaiņām.

Konsultācija attiecību jautājumos

Ja esi jau noskaidrojis savu sociotipu, bet ir jautājumi par attiecībām, kas nospiež Tavu sirdi un neļauj mierīgi dzīvot, atnāc uz konsultāciju par attiecību saderību.
Uzzini, kas un kāds ir Tavs saderīgais tips un kādās attiecībās esi pašlaik. Noskaidro, kas dzīvē būtu savādāk, ja Tavu ikdienas dzīvi papildinātu un atvieglotu cilvēks, kas der Tev kā uzliets. Ko darīt ar esošajām attiecībām vai kā nodibināt jaunas.
Kā sakārtot attiecības ar vecākiem un bērniem. Kā labi justies savā darba kolektīvā. Kāpēc tuvākie cilvēki dažkārt dzīvē nodara vislielākās sāpēs un no viņiem ir jāturās pa gabalu.
Atnāc pēc padoma jebkādu attiecību jautājumos. Dalīta bēda ir pusbēda! 🙂 Turklāt – tai vienmēr ir risinājums.

Konsultācijas cena - 80 eiro

Pāru konsultācija

Ja esat attiecību strupceļā vai vienkārši kaitina otras puses ieradumi, ja vairs nav par ko runāt un nesagaidi no dzīvesbiedra solīto, atnāciet abi uz pāru konsultāciju. Tā jūs noskaidrosiet, ko patiešām viens no otra varat sagaidīt, kā katrs no jums šajās attiecībās patiešām jūtas, vai attiecību grūtības šajā pārī ir pārvaramas vai varbūt būs labāk un veselīgāk, ja dzīves ceļu katrs iesiet atsevišķi.
Lai šī konsultācija būtu maksimāli lietderīga, ņemiet vērā, ka vispirms būs nepieciešams tikties ar katru no pāra individuāli, lai noteiktu viņa sociotipu, un tikai pēc tam varam tikties trijatā, lai izrunātu visas attiecību nianses, problēmas, stiprās puses un jomas, pie kurām var piestrādāt. Tas viss, protams, var notikt vienā dienā.

Tas maksā 160 eiro, kopējais konsultāciju ilgums ir 2,5-3 stundas

Karjeras konsultācija

Ja profesija nesniedz gandarījumu, nepatīk darbs, vēlies pārmaiņas profesionālajā darbībā, bet nezini, kas īsti Tev der un padosies vai kurā jomā gūsi gandarījumu un panākumus, tad atnāc aprunāties.
Tici – tas, kas ir problēma Tev, to socionika jau sen ir atrisinājusi un ar tās palīdzību ļoti skaidri vari noskaidrot to profesiju, kas Tev būs kā hobijs. Tāpat es arī palīdzēšu ieraudzīt un saprast, kā pārmaiņas savā dzīvē varēsi realizēt tīri praktiski – ko un kādā secībā darīt, ko mācīties, kā pilnveidot savu CV, kā prezentēt sevi darba intervijās.

Tas maksā 80 eiro, konsultācijas ilgums ir vismaz viena stunda

Profesijas izvēles konsultācija jauniešiem

Izvēlēties profesiju visai dzīvei pusaudža gados ir tik grūti! Bieži neinteresē nekas vai tieši otrādi – viss liekas aizraujoši, lai vismaz pamēģinātu. Tomēr šodien tas viss maksā naudu.
Vairākus gadus mācīties to, ko nekad nedarīsi vai mocīsies savā profesijā, ir pilnīgi lieki, ja ir iespējams jau tagad uzzināt, kas padosies, sagādās gandarījumu, pieklājīgus ienākumus un patiks ilgus gadus.
Noskaidro tipu un uzzini, kurā profesijā strādājot tu jutīsies vislabāk, būsi ar dzīvi apmierināts un laimīgs cilvēks!
Sarunas gaitā jaunietis:
– noskaidros savu pasaules uztveres tipu
– iemācīsies pieņemt sevi ar visiem talantiem un trūkumiem
– apzināsies savu vietu sabiedrībā un ērtāko ceļu panākumu gūšanai
– uzzinās jomas, kurās viņš nespēs iegūt cerētos panākumus
– ieraudzīs tos veidus, ar kādiem dzīvē saņems vismazāk punus un vilšanos
– noskaidros virkni profesiju, kuras ir vispiemērotākās viņa tipam.

Konsultācija ir patīkams process, tā pavērs jaunas iespējas labākai dzīvei, iedvesmos un iedrošinās spert soli tuvāk jau sen gaidītām pārmaiņām.

Tas maksā 60 eiro, konsultācijas ilgums ir vismaz viena stunda.

Konsultācija tipa noteikšanai

Intervijā noteikšu Tavu sociotipu. Tu iepazīsi pats sevi un:

– iegūsi mieru un atvieglojumu, ka esi pilnīgi normāls cilvēks ar saviem plusiem un mīnusiņiem;
– pārstāsi sevi lauzt un mēģināt pārtaisīt;
– atklāsi jomas, kurās panākumu gūšana no Tevis prasa pārāk lielu piepūli, upurus, melošanu sev un lielu enerģijas patēriņu, bet rezultāti vienalga izpaliek;
– pielietosi piemērotākās metodes tieši Tev labākai dzīvei, pašsajūtai.
Parasti tas notiek tā – mēs norunājam tikšanos mājīgā vietā un runājam par dzīvi, par problēmām un par attiecībām.

Tev patiks mūsu saruna! 🙂

Pēc tipa noteikšanas iegūsi iespēju pievienoties slēgtajai grupai Facebook ``Tipi satiekas``.

Tas maksā 80 eiro, konsultācijas ilgums ir stunda

Konsultācija iepazīšanās anketas izveidošanai

Mūsdienās nav ērtākā un ātrāka veida kā satikt savu otru pusi par iepazīšanos internetā.
Parasti, kad pats saceri iepazīšanās sludinājumu, lielākais prasību uzskaitījums veltīts tam, ko gribētu vai negribētu, un patiesībā tas ir Tevis paša raksturojums un, protams, ka Tu ilgojies pēc kaut kā ļoti radniecīga.
Mūsu sadarbības ietvaros es Tev palīdzēšu atklāt to, kas Tev patiešām ir vajadzīgs un saderīgs, nekādi nesamazinot Tavas prasības. To tiešam būs ļoti svarīgi zināt, jo mūsu saderīgie tipi mums iesākumā nemaz nepatīk. Brrr!
Lai to varētu izdarīt maksimāli trāpīgi, nepieciešams izveidot iepazīšanās anketu, kas uzrunās tieši Tavu saderīgo tipu. Tāpēc ir nepieciešamas pārdomātas un kvalitatīvas fotogrāfijas, kā arī uzrunājoša satura stāstījums par sevi. To visu es varu palīdzēt izdarīt. Rezultātā Tev būs iepazīšanās anketa, kas piesaistīs veselīgus un nobriedušus pretējā dzimuma pārstāvjus un dos iespēju izvēlēties vispievilcīgāko no viņiem.

Pakalpojuma cena - 80 eiro.

Skype konsultācija

Esi tālumā vai vienkārši tā ērtāk – tiekamies Skype konsultācijā!
Grūti pašam noteikt savu tipu? Esi sevis meklējumos, vairs nesaproti, kas Tev der, kas vajadzīgs, ko atmest. Vai turpināt cīnīties, vai tieši otrādi – atslābināties un sākt baudīt?
Ja jūties nomākts, jo neiet attiecībās, Tevi nesaprot tuvinieki, darbs vai profesija nesniedz gandarījumu, ģimenē valda nesaskaņas….
Dažreiz pietiek vienkārši padalīties, izstāstīt, lai atgūtu sirdsmieru un pārliecību par sevi.
Tev patiks mūsu saruna! 🙂

Tas maksā 80 eiro, konsultācijas ilgums ir vismaz viena stunda

Treniņš saderīgā tipa iepazīšanai

Vēlies jau pavisam drīz satikt sev saderīgu cilvēku? Es Tev varu palīdzēt! Pastāstīšu kā.

Iespējams, ka Tu jau esi bijis pie manis uz konsultāciju, kādā seminārā, vai noklausījies vebinārus, zini savu tipu, bet pilnīgi nemaz nesaproti – kā tad satikt to cilvēku, kas Tev derēs mīļām attiecībām. Piekrītu, ka sākumā nav nemaz tik viegli atpazīt un noteikt dažadus cilvēku tipus, it īpaši ja nezini, uz ko tad īsti jāskatās, kas tam otram jājautā, lai nonāktu pie ticamām atbildēm un no tām izdarītu secinājumus par noskatītās simpātijas tipu.
Neraizējies, nelauzi galvu, bet vienkārši ķeries pie lietas un nāc pēc padoma, es ar prieku palīdzēšu!
Tātad, tas notiek šādi:

– mēs satiekamies un noskaidrojam, ko Tu meklē – vīrieti/sievieti, vecumu, sociālo statusu, dzīves pieredzi un citas ļoti svarīgas nianses.
– es pastāstīšu kāds un kāpēc ir Tev saderīgais tips, kā izskatās, kā uzvedās, kur viņu var satikt. Ir tik viegli nomaldīties no mērķa, ja Tu īsti nezinu, uz ko un kāpēc Tu ej. Es izskaidrošu kāpēc tieši TĀDS cilvēks Tev ir vajadzīgs un kā jutīsies šādās attiecībās. Un kā dzīvosi, ja tomēr atkal paļausies uz savām simpātijām.
– izskaidrošu, kādas Tavas izvirzītās prasības vai vēlmes ir nevajadzīgi liekas un var kavēt satikt Tev tiešām piemērotu cilvēku.
– ja Tev jau ir profils kādā iepazīšanās portālā, palīdzēšu to pilnveidot, lai Tu iepatiktos un piesaistītu saderīgo tipu interesi. Bieži cilvēki savus profilus iepazīšanās portālos veido tā, lai atklātu vai maksimāli paslēptu savu būtību, bet aizmirst, ka ir devušies “makšķerēt” un patiesībā ir jāpiesaista iecerētā sapņu cilvēka interesi. Tāpēc tad, kad dodies makšķerēt, ir ļoti svarīgi uz āķa likt to, kas garšo zivij, nevis to, kas patīk pašam. Es pastāstīšu, kas patīk Tavam saderīgajam un mēs kopā atradīsim veidu, kā to parādīt.
– kopā izpētīsim un atlasīsim citus profilus, pastāstīšu un parādīšu, kam jāpievērš uzmanība fotogrāfijās un anketās, lai pamanītu tos tipus, kurus Tev ir vērts uzrunāt.
– iemācīšu izvērtēt anketā un sarakstē lietoto vārdu krājumu, lai noskaidrotu cilvēka tipu.
– ja būs interese, dosimies arī uz kādu sabiedrisku vietu vērot, analizēt un noteikt tipus pēc viņu izskata pavisam īstiem garāmgājējiem.

Laikā ziņā šāda nodarbība aizņems apmēram 2 stundas. Treniņš maksā 80 eiro.