fbpx
Cilvēku tipi

Iekaro Napoleona un Draizera sirdi!

Sākums Iekaro Napoleona un Draizera sirdi!

IEKARO NAPOLEONA UN DRAIZERA SIRDI!

4 lekciju cikls sociotipu Napoleons un Draizers labākai iepazīšanai, savaldzināšanai un attiecību veidošanai!

Tu uzzināsi:

Četru lekciju cikls ir lieliski piemērots Balzaka vai Džeka sociotipu pārstāvjiem, kuri vēlas izveidot attiecības ar savu saderīgo partneri, kā arī visiem citiem socionikas interesentiem, kas vēlas šos tipus iepazīt tuvāk!

Nodarbībās stāstīšu par šo sociotipu psihes uzbūvi, uzvedību, ārējo izskatu un dzīvesstilu. Atklāšu viņu vājās vietas un stiprās puses. Tomēr galvenais akcents tiks likts uz rīcības un uzvedības modeļiem, kas palīdzēs vieglāk un ātrāk izveidot noturīgas attiecības ar šī tipa pārstāvjiem.

Kā katrās attiecībās – arī saderīgajās – to sākums ir klāts ar zemūdens akmeņiem. Tos izprotot, viegli pārvarēsiet pieslīpēšanās periodu, labāk viens otru izpratīsiet un iepazīsiet.

Tā kā arī pati šim gājusi cauri, padalīšos ar niansēm un knifiem, kas citādi katram būtu jāpiedzīvo uz savas ādas.

Tāpat kurss noderēs Tev pašam, ja esi Draizers vai Napoleons, lai

  • iepazītu sevi tuvāk;
  • saprastu savas stiprās un vājās puses;
  • izprastu, ko sagaidīt no saviem saderīgajiem tipiem;
  • uzzinātu, ko Tu vari dot un ko sagaidīt attiecībās.

Tiešsaistes kurss

IEKARO NAPOLEONA UN DRAIZERA SIRDI!

Šis ir kurss katram, kurš vēlas iepazīt un saprast Napoleonu vai Draizeru, lai veidotu saskanīgas un harmoniskas attiecības!

89€

Ko saka citi?

Ja vēl šaubies, ka socionika ir piemērota Tev, apskati dažas no atsauksmēm!

Elīna
ElīnaHR Coordinator
Read More
Sveika! Gribu no sirds pateikties par konsultāciju😊 Vienīgi žēl, ka manas smadzenes bija tik ļoti aizmigušas, bet nekas! Man mans Balzaks ļoti patīk. Kā Jūs teicāt-katram sava vietiņa 🙂 Paldies, ka devāt jaunu skatījumu un uzmundrinājumu! Jutu, ka es biju jau pavisam nošļukusi. Tagad esmu gatava atrocīt piedurknes un meklēt savu Napoleonu!!!❤❤❤ PALDIES!!!😊
Inese K.
Inese K.
Read More
Labvakar Evija! Šodien visu dienu domāju par mūsu sarunu. Ko tādu, kas rada pozitīvas emocijas gribas vēl un vēl izjust. Saruna ar Tevi bija iedvesmojoša. Esmu uzstādījusi mērķi un centīšos neatkāpties no tā, jo zinu beidzot ko vēlos un kā man trūkst. Tu esi brīnišķīgs cilvēks un speciālists, un Taviem tuvajiem un draugiem ir veicies, jo Tu esi viņu dzīvēs. Un es priecājos, ka arī man bija tāda iespēja satikt Tevi. Paldies, un lai Tev izdodas arī turpmāk iedvesmot cilvēkus !
Skaidrīte
Skaidrīte
Read More
Labdien, Evija! Paldies par youtube ievietoto video, kur var vērot, kā notiek sociotipa noteikšana. 👍🏻 Esmu Jūsu skolniece socionkas zinību apgūšanā, nu jau 2.līmenī. 😊 Noklausoties interviju ar jauno sievieti, kas arī tāpat kā es ir Balzaks, nu jau ļoti labi varēju sadzirdēt un atpazīt lietas, kas attiecas uz mūsu sociotipu. 😊 Pateicoties Jūsu izskaidrotajai informācijai par socioniku, uzzināju cik lieliski cilvēki ir Balzaki, kad viņi izpauž savu patieso būtību. 😁 Gribētos Jūsu intervijā dzirdēt vēl kādu citu tipu, lai mācītos atpazīt.ff

Evija Čeprova

Socionikas konsultante un pasniedzēja

Kas es esmu?

Mans vārds ir Evija Čeprova, esmu šīs vietnes saimniece, “Baltijas socionikas centra” dibinātāja, socionikas pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja, šī portāla idejas autore un galvenā redaktore jau vairāk kā 10 gadus.

Bakalaura grāds socionikā iegūts Starptautiskajā socionikas institūtā Kijevā, Ukrainā 2019.gadā. Joprojām turpinu iegūt jaunas zināšanas psihoanalīzes, neirolingvistikas un psiholoģijas jomā.

Mana pirmā izglītība un ilggadēja iepriekšējā darba pieredze bija juristes darbs iestādēs un Veselības ministrijā, man ir maģistra grāds jurisprudencē, kas iegūts Latvijas universitātē. Manas dzīves un ceļa līdz socionikai stāstu vari lasīt te.

Balstoties uz manām zināšanām un pieredzi socionikā, konsultējot cilvēkus grūtās dzīves un attiecību situācijās, veicot ikdienas novērojumus cilvēku uzvedībā, rīcībā, piedaloties darbinieku novertēšanas un personāla atlases intervijās, esmu izstrādājusi savu unikālu metodu, kuras mērķis ir palīdzēt ikvienam iepazīt, pieņemt un iemīlēt sevi, izvēlēties piemērotāko ceļu dzīvē un veidot ap sevi pieņemošu un tolerantu sabiedrību.

Socionika ir zinātnē balstīta pieeja pašam savu spēju, citu cilvēku talantu un savstarpējo attiecību uzlabošanai. Tā atklāj cilvēka domāšanas veidu un ļauj prognozēt cilvēka rīcību.

Prakse pierāda – prognozes par cilvēku tipiem nekad nepieviļ!

Konsultēju, vadu seminārus, apmācību un personāla atlases projektus no 2012.gada.

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!