fbpx

Aktuālie kursi

Sākums Aktuālie kursi

Izpratne par cilvēku patieso dabu – tā ir investīcija Tavā dzīvē, biznesā un attiecībās, kas atmaksāsies ar uzviju!

Šogad jaunas praktiskas mācību programmas atbilstoši katra vajadzībām, interesēm un iespējām, balstoties uz  jaunākajiem pētījumiem un izstrādātajiem praktiskajiem risinājumiem. Mūsdienīgi, skaidri, pamatīgi!

Manas attiecības – mana izvēle!

13.03.2024.

18:30 - 20:30

Reta iespēja ierobežotam cilvēku skaitam tikties KLĀTIENES kursā. Mājīgās telpās, baudot gardu kafiju - iepazīt sevi, citus cilvēkus un uzreiz sajust grupas biedru savstarpējās attiecības ne tikai teorijā, bet arī dzīvē. Nav labāka veida kā mācīties klātienē, uzdot jautājumus, diskutēt un uzreiz grupas biedros novērot apgūtās īpašības, rakstura iezīmes, kā arī uzzināt tā cita tipa motivāciju un domu gājienu atšķirīgās situācijās. Zinot un pielietojot vienkāršus socionikas pamatprincipus, ko apgūsi šī kursa laikā, Tu uzzināsi, kāda tipa cilvēks tev vislabāk der ilgstošām attiecībām un kā viņu "ieraudzīt pūlī"! - 6 nodarbības - 1 reizi nedēļā trešdienās - no 18.30-20.30 - Rīgā, pie Brasas stacijas - bezmaksas stāvvieta - ierobežots dalībnieku skaits - ar kafijas pauzēm Tev patiks, piesakies!:)

350€ 290€

Uzzināt vairāk

Tipošanas vakars

06.03.2024.

18:30 - 21:00

Mīļais draugs! Zināšanas ir uzkrātas, tagad ir laiks sākt tās pielietot praksē. Organizēju praktisku nodarbību, kurā trenēties intervēt cilvēkus, lai noskaidrotu viņa sociotipu. Es sniegšu savu intelektuālo, morālo un emocionālo atbalstu visiem "ekspertiem". Tipošanas vakarā iemēģināsim kādu jaunu tipa noteikšanas metodi un knifu, sākot ar trāpīgiem jautājumiem, beidzot ar praktiskiem uzdevumiem, zīmēšanu utml. Tā ir ne tikai mācīšanās, bet arī iespēja būt kopā domubiedriem un veidot jaunas draudzības.

Sociotips “Balzaks” – lietošanas instrukcija

Nodarbību kurss “Sociotips Balzaks – lietošanas instrukcija” ir kā rokasgrāmata šī tipa iepazīšanai. Ja tas ir par Tevi – noteikti piedalies! Uzzināsi visu par sevi! Katra nodarbība ir kā jauna atklāsme un ceļš uz sevis mīlestību! Šī tipa "stāsts" arī manī ir tik personīgi izdzīvots, ka varu padalīties ar katru dvēseles, prāta, jūtu, emociju un izpratnes stūrīti. Tomēr pats vērtīgākais - risinājumi, kas strādā, lai justos labāk, dzīvotu pilnvērtīgāk un beidzot par sevi varētu teikt - "es esmu TIK normāls cilvēks!" Pēc kursa apmaksas tiksi pievienots slēgtajai Facebook grupai, kurā varēsi skatīt visas nodarbības sev ērtā vietā un laikā neierobežotu reižu skaitu. Grupā pieejami iedvesmojoši papildus materiāli un vērtīgas diskusijas!

Kā iekarot Napoleona un Draizera sirdi – online kursa ieraksts

Sociotipu Napoleons un Draizers pievilināšanas instrukcija! Šajā kursā ir 4 aizraujošas un ļoti pamācošas videolekcijas par tipu Napoleons un Draizers labāku iepazīšanu, atpazīšanu un viņu labo īpašību lietošanu savās interesēs 🙂 Tas ir ĻOTI svarīgi jau pirms attiecību veidošanas ar šiem tipiem. Facebook slēgtajā grupā, kur pieejamas lekcijas, ir arī ļoti daudz papildus materiāli - foto un video piemēri, intervijas. Līdzko veiksi apmaksu par kursu, tiksi pievienots slēgtajai grupai, kur nodarbības varēsi skatīties sev ērtā vietā un laikā, neierobežotu reižu skaitu.

Mans vieglais ceļš dzīvē – online kurss IESĀCĒJIEM

Šis ir vislabākais sākums socionikas apgūšanai! 16 nodarbībās es vedu Tevi cauri visiem it kā neizbrienamajiem socionikas džungļiem un kā ar karotīti ielieku mutē jaunu izpratni par sevi un apkārt esošajiem cilvēkiem. Ja tev ir tā, ka pats sev liecies diezgan "sakarīgs cilvēks”, tomēr klusībā pie sevis nejūties līdz galam pārliecināts par sevi sabiedrībā un dzīvē kopumā, tad šī ir īstā vieta! Ja tu slēp savu patieso dabu un raksturu, lai ierakstītos tev apkārt esošajā sabiedrībā vai varbūt tev ir sajūta, ka visi pārējie ir kaut kādi jocīgi un traucē tev dzīvot - tad šeit tu uzzināsi, ka tam visam ir savs nosaukums un pat pielietojums. Pēc apmaksas veikšanas tu tiksi pievienots slēgtajai Facebook grupai, kurā uzreiz varēsi sākt skatīties visas 16 pieejamās nodarbības sev ērtā vietā un laikā neierobežotu reižu skaitu.

Turpinājums iesācējiem – Mans vieglais ceļš dzīvē – online kurss

Šis ir turpinājums online kursam "Mans vieglais ceļš dzīvē", kā arī iespēja pievienoties ikvienam, kas jau kādā citā projektā apguvis socionikas pamatus. Kursā ir 16 aizraujošas nodarbības, no kurām daļa veltīta sociotipu valodai jeb semantikai. Tas izklausās sarežģīti, tomēr es izskaidrošu tā, ka tu sapratīsi. Otra nodarbību daļa ir par visiem 16 attiecību veidiem, kādi pastāv starp 16 tipu cilvēkiem. Tas strādā visur, kur ir jebkādas attiecības starp jebkuriem cilvēkiem. Vienkāršāk un praktiskāk pat nav iespējams! Pēc apmaksas veikšanas tu tiksi pievienots slēgtajai Facebook grupai, kurā uzreiz varēsi sākt skatīties visas 16 pieejamās nodarbības sev ērtā vietā un laikā neierobežotu reižu skaitu.

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!