fbpx

Aktuālie kursi

Sākums Aktuālie kursi

Izpratne par cilvēku patieso dabu – tā ir investīcija Tavā dzīvē, biznesā un attiecībās, kas atmaksāsies ar uzviju!

Šogad jaunas praktiskas mācību programmas atbilstoši katra vajadzībām, interesēm un iespējām, balstoties uz Maskavas zinātniski pētnieciskā institūta jaunākajiem pētījumiem un izstrādātajiem praktiskajiem risinājumiem. Mūsdienīgi, skaidri, pamatīgi!

Kā iekarot Napoleona un Draizera sirdi – online kurss

14.09.2023.

12:00 - 13:00

Sociotipu Napoleons un Draizers pievilināšanas instrukcija!

Turpinājums – Mans vieglais ceļš dzīvē – online kurss, 2.daļa

Šis ir turpinājums online kursam "Mans vieglais ceļš dzīvē", kā arī iespēja pievienoties ikvienam, kas jau kādā citā projektā apguvis socionikas pamatus. Kursā ir 16 nodrabības, no kurām daļa veltīta sociotipu valodai jeb semantikai, bet otra daļa ir par visiem 16 attiecību veidiem, kādi pastāv starp 16 tipu cilvēkiem.

Mans vieglais ceļš dzīvē – online kurss

Vai tev ir tā, ka pats sev liecies diezgan "sakarīgs cilvēks”, tomēr klusībā pie sevis nejūties līdz galam pārliecināts par sevi sabiedrībā un dzīvē kopumā? Vai tu slēp savu patieso dabu un raksturu, lai ierakstītos tev apkārt esošajā sabiedrībā? Varbūt tev ir sajūta, ka visi pārējie ir kaut kādi jocīgi un traucē tev dzīvot?

Sociotips “Balzaks” – lietošanas instrukcija

Nodarbību kurss “Sociotips Balzaks – lietošanas instrukcija” ir kā rokasgrāmata šī tipa iepazīšanai. Ja tas ir par Tevi – noteikti piedalies! Uzzināsi visu par sevi!

Kā atrast piemērotu profesiju. Online kurss

05.10.2023.

20:00 - 21:00

Esmu izveidojusi 5 vebināru ciklu par to kā izvēlēties sev vispiemērotāko profesiju, dzīves nodarbošanos, kā veidot savu karjeru komfortabli un veiksmīgi.  Šī tēma ir aktuāla ne vien tiem, kas gatavojas beigt skolu, bet galvenokārt tiem, kas gadiem strādājuši darbu, kas nesniedz gandarījumu.

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!