fbpx
Cilvēku tipi

Saliedējoši semināri par cilvēku tipiem

Sākums Saliedējoši semināri par cilvēku tipiem
Ikviens darbinieks komandā vēlās būt “lietots” uzņēmuma mērķu sasniegšanai, ja vien viņam dod iespēju darīt to, kas viņam vislabāk padodas. Tomēr pat ilggadēji darbinieki nestrādā ar pilnu jaudu, ja viņu patiesais potenciāls netiek novērtēts vai tiek izmantots tikai daļēji.

Izmanto sava kolektīva pilno potenciālu!

Kā izdarīt tā, lai darbinieks izliktu sevi visu, justos par to gandarīts un prasītu darbu vēl? Kā maksimāli efektīvi sadarboties ātrākai kopējā mērķa sasniegšanai un vistrāpīgāk izmantot katra darbinieka talantus?

Socionika ir efektīva metode, ar kuras palīdzību noskaidrot ikviena darbinieka spēju robežas, trūkumus, vērtības un pasaules uztveri, lai nerastos savstarpēji pārpratumi, nevajadzīgi strīdi un emocionāla pārpūle darba vietā. Tā arī iedod risinājumus, kā veidot papildinošu, saskanīgu darba vidi, kurā kolēģi viens otru atbalsta, saprot un spēj palīdzēt vistrāpīgākajā veidā. Tādā veidā darbinieks jūtas vajadzīgs, realizējies un novērtēts, strādā jaudīgi un kvalitatīvi.

Praktiskajā 1 dienas nodarbībā interaktīvā veidā dalībnieki saņems svaigu skatījumu par sevi, cilvēku dabu un savstarpējām attiecībām teorijas veidā, un uzreiz to varēs pārbaudīt, pielietot un trenēt praktiskos uzdevumos. Darbinieki novērtēs sevi, cels savu pašvērtējumu, iegūs motivāciju darbam un sadarbībai.

Iepazīšanās ar savu tipu, tā stiprajām un vājajām pusēm, metodes sevis pilnveidošanai.

Dažāda tipa cilvēku komunicēšanas mērķi, prioritātes. Kā tas iespaido darba stilu un darba spējas. Kā veidot sarunu, lai tiktu sadzirdēts un netiktu pārprasts. Video piemēri. Tipu atšķirīgā spēja un talants komunicēt, iedvesmot un pārliecināt. Kā to izmantot komandas interesēs.

Tipiem piemērotākās profesijas, darba uzdevumi. Vai viens cilvēks vispār spēj efektīvi veikt visus pienākumus, ko no viņa sagaida darba devējs. Sociotipu lietišķo īpašību raksturojums. Katram piemērotākie veidi mērķu sasniegšanai un labai pašsajūtai.

Ko dos šis pasākums:

  • Emocionālu mieru un labsajūtu darbiniekiem. Uzņēmumam – motivētus, novērtētus un enerģiskus darbiniekus.
  • Skaidrību par katra darbinieka spējām. Mazāk ilūziju katram pašam par sevi un saviem kolēģiem.
  • Samazināsies darbinieku izdegšana, ja cilvēks apzināsies un centīsies darīt to, kas viņam padodas bez piepūles.
  • Radīsies motivēšanas sistēma, kas liks īstajiem darbiniekiem strādāt labāk.
  • Samazināsies stresa situācijas.
  • Labākas attiecības ar kolēģiem, savstarpējas cieņas vairošana, iecietība pret otra trūkumiem.
  • Vairāk laika produktīvam darbam, jo nebūs jārisina konflikti un strīdi.

Piesaki šo pakalpojumu!

Ja vēlies pieteikt šo pakalpojumu, aizpildi formu!

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!