Atsauksmes

Sirsnīgs paldies jums visiem, kas bijāt gatavi mūsu tikšanās reizēs man atklāt savas raizes, neziņu un šaubas, padalīties, “ielaist” savā dzīvē, attiecībās, uzņēmumā, un devāt arī man iespēju būt noderīgai. Paldies, ka novērtējāt to, ko es zinu un varu dot.

 

Ikviens jūsu stāsts, sāpes, pārdzīvojumi, neveiksmes, izdošanās, izvēles, laimīgās satikšanās un prieka asaras ir arī mana pieredze, kas palīdz pilnveidoties un kļūt vēl zinošākai, vēl noderīgākai. Man tas ir liels pagodinājums, ka atstājat šeit savus ierosinājumus, novērojumus, atsauksmes, kas man palīdz jūsu sirdsmiera labā darboties sirsnīgāk, vērtīgāk, noderīgāk un profesionālāk.

 

Evija

Atstāt atsauksmi

Jūlija Sveženceva
Maijs 18, 2020

Sveiki, Evija!

Beidzot esmu apsēdusies, lai atbildētu uz pēdējās nodarbības e-pastu un pateiktu lielu paldies par šīm mācībām.
Jāsaka, tās bija nedaudz sarežģītākas nekā es sākotnēji iedomājos, jo īpaši detalizētā informācija par psihes modeli. Atzīšos, man ar pirmo reizi visai maz kas nosēdās galvā, kad klausījos/ pierakstīju otro reizi, tad jau palika atmiņā kaut kas vairāk.
Kopumā man kurss ļoti patika, saprotu, ka, iespējams, klātienē tas varētu būt bijis man efektīvāks, jo tā es vieglāk uztveru un atceros informāciju, bet - kā to visu apgūst cilvēki triecienkursā, to gan nesaprotu, jo informācijas ir dikti daudz un tā ir tik detalizēta!! 🙂
Domāju, ka pēc laiciņa varētu vēl pamācīties par šo jomu, bet šobrīd tiešām prasās "sagremot" to, kas ir.
Priecājos, ka ir prezentācijas, varēšu tajās ik pa laikam ieskatīties, jo savos pierakstos lekcijas esmu sarakstījusi visai haotiski.

Visvairāk šajās mācībās es mēģināju izprast tieši savu un sava duālā tipus, to stiprās/ vājās puses u.c. iezīmes. Šis kurss ļoti daudz arī deva tajā ziņā, ka es sevi vairāk sāku pieņemt, nevis mēģināt pārtaisīt uz kaut kādu citu cilvēku (tipu). Tik daudz kas man tika izskaidrots, kāds ir Draizera tips ar visām tā dažādajām izpausmēm, ko iepriekš kaut kādā mērā sev pārmetu, jo biju saņēmusi tādus pārmetumus no sev tuviem cilvēkiem. Tāpat sapratu, ka savas stiprās puses nevajag "ravēt ārā" tikai tādēļ, ka "neierakstos" kāda pieņēmumos par to, kādai man jābūt; ka kādam es būšu vajadzīga tieši tāda, kāda es esmu. Liels paldies par to vien!
Lai gan tipus noteikt galīgi nemāku, bet pa mazdrusciņai mēģinu vismaz apdomāt/ sajust, ko nozīmētu caur socioniku cilvēku rīcība, uzvedība utt. Tas viss ir ļoti interesanti.
Šobrīd man arī dzīvē ir parādījies cilvēks (notipots kā Džeks, kas ir mans duālais), līdz ar to komunicējot ar viņu, skatos, kā tad jūtos un kā tad tās mūsu dažādās, papildinošās un līdzīgās iezīmes strādā. Dažbrīd nezinu, vai tiešām varētu tik haotisku un "lidojošu" cilvēku (kādi laikam skaitās Džeki) izturēt ikdienā un veidot ģimeni.. :)) Bet daudz kur arī redzu, ka (vismaz šim cilvēkam) tāds tips kā es jau sen bija vajadzīgs, kas viņam ieviesīs dzīvē kārtību 😀 nevaru gan noliegt, ka man nepatiktu to kārtību ieviest, tikai nepatīk, ka par atsevišķām lietām ar vienas reizes izrunāšanu nepietiek :))
Katrā ziņā liels paldies, Evija, par šo laiku kopā caur vebināriem! Es nebiju tā aktīvākā studente, kas sūta atgriezenisko saiti, jo ne vienmēr savlaicīgi noklausījos vebināru un citreiz jau atbildes nāca caur nākamo vebināru vai caur kādu citu FB vebināru. Bet jebkurā gadījumā mani šis viss interesē un es aktīvi arī sekoju, kas notiek FB diskusijās, paklausos tipojamo intervijas, palasu komentārus, jāsaka, ka FB vietne, tēmas un sarunas tajā dod interesantas krāsas ikdienai. Paldies par to!
Zinu, ka Tev šis izolācijas laiks nav vienkāršs un jau ir pamatīgi piegriezies (jāatzīstas, ka es šo laiku baudu), taču novēlu katrā dienā atrast kaut ko foršu. Un lai ražīgi veidojas klātienes grupas! 😉 pēc laiciņa gan jau es arī uz kādu pieteikšos.

Uz drīzu sazināšanos!
Ar sveicieniem,
Jūlija

Evija Kostjukova
Maijs 11, 2020

Sveika, Evija!

Rakstu Tev šajā salīdzinoši neparastajā laika posmā, kad valstī ir pagarināta ārkārtas situācija un daudz kas škiet uz pauzes un palielinās pelēko domu mākoņi!
Rakstu, lai Tev personīgi nosūtītu lielu PALDIES par to, ka man devi cerību saviem spēkiem un ka personīgajā konsultācijā palīdzēji man noteikt manu tipu. Paldies par to, ko dari!!!

Tas nenotika uzreiz, šķiet pagājis ir pamatīgs laika posms, kopš esmu realizējusi Tevis ieteiktos soļus profesionālajā laukā, taču nu jau ir mēnesis kā esmu nomainījusi darba vietu un amatu - pēc Tava ieteikuma esmu aizgājusi strādāt uz ražošanas uzņēmumu par Kvalitātes vadītāju un Ražošanas plānotāju. Gandrīz katru dienu saprotu, ar kādu aizrautību šobrīd pildu jaunos pienākumus šajā uzņēmumā. Ļoti priecājos, ka ieklausījos Tevī un manā dzīve ir notikusi patīkama transformācija!
Vēlu Tev arī turpmāk aktīvi darboties tajā laukā, ko dari tik profesionāli un pārliecinoši!
Lai spēks, enerģija un daudz jaunu klientu!
Veiksmi un Veselību,
Evija

p.s.lai tik man kāds tagad pajautā, kā lai zina, kādai profesijai piemērots (tai skaitā mani bērni) - noteikti ieteikšu to, ko esmu pārbaudījusi uz "savas ādas"- Tevi!
Pasaule ir apaļa - pastāv iespēja, ka vēl kur tiksimies! 😀

Tīna Sparāne
Maijs 6, 2020

Vēlos tiešām pateikties par patīkamo sarunu un "diagnozes" uzstādīšanu.
Padziļinātāk pētu arī savu tipu Youtube video un pilnīgi neticami, ka tik precīzi var uzrakstīt. Daudzas lietas kļuvušas skaidrākas.
Pašreiz ir pāris prioritātes, kuras sev esmu uzstādījusi un ļoti patika nelielā piebilde par sevis "pārdošanu" izskata jautājumā, kas vienmēr ir iekšā sēdējusi, klusi pīkstējusi, tomēr vienmēr esmu atlikusi malā. Gan jau drīzumā atkal Jums uzrakstīšu, lai sazinoātos un precizētu par attiecību jautājumiem.
Lai burvīga diena!

Ieva Vīksna
Aprīlis 27, 2020

Lai arī neesmu čakla uz atbildēšanu vai atsauksmēm (iedvesma + laiks+ vieta =kā apvienot???), tomēr arī es esmu ar sajūtu - Kā?! Jau viss??? Nēeeeeee! Gribu turpinājumu socionikas tālmācībām!
Socionika manā dzīvē ir iedevusi vairāk kā gaidīju un, noteikti, socionikai ir un būs vieta manā dzīvē.
Esmu vēl ceļā uz laimīgu, piepildītu dzīvi un harmoniskām attiecībām.
Šie mēneši ir iedevuši apziņu, ka ar mani viss ir kārtībā, neesmu es nekam nederīgs cilvēks un dzīvē izgāzusies sieviete (protama, laiku pa laikam uzvirmo šīs sajūtas). Kā arī - partneri, kas man ir bijuši, ir vnk kā nepareizi sazvanīts numus (gadās taču), pat,ja kādu brīdi bijusi gana interesanta saruna.
Žēl, ka šādu zināšana man nebija agrāk, šobrīd veselībā ieguldāmos līdzekļus varētu novirzīt vēl kam skaistam. Lai nu kā, paldies par šo kopā ieto ceļu. Fb ārēs joprojām tiksimies un ļoti ceru, drīz atkal nonākt kādā "Tipiskā" tusiņā.

Līga Radomišķe
Aprīlis 22, 2020

Dzīves laikā ir brīži, kad sāku aizdomāties vai tas, ko es daru šobrīd ir mans? Vai esmu īstajā vietā, tur kur man jābūt?
Acīmredzami cilvēku tipu parādīšanās nav bijuši nejaušība un tā doma, par sevis izzināšanu iekśā urda- tātad bija mans laiks noskaidrot manu sociotipu.
Sarunā ar Eviju noskaidroju savu sociotipu un sapratu, ka pietiek gaidīt un ir jātiecas augstāk.
Izteiciens- "Tu esi izmainījusies sīknaudā no banknotes" pat ar vienu frāzi man pasaka to, kas man bija jādzird.
Jo es jau biju banknote, man patika, man sanāca, bet likās, ka esmu par daudz prasīga, par daudz gribu no citiem,man ir svarīgas procedūras, noteikumi paražas un tās šaubas ņēma virsroku- tā bija pirmā pierede vadītājas amatā un šķita, ka tas nav mans un es atkal atgriezos pie personāla vadības,kuru biju apguvusi augstskolā,kas likās mans.
Izglītības izvēli mēs balstam uz pieredzi ģimenē, redzēto apkārt un tā bija arī man.
Man ceļš ir bijis pareizs tādā mērā, ka esmu tiekusies un darījusi, to kas man jādara, bet savu šaubu rezultātā aizdevos no lielceļa uz mazo blakus ceļu.
Pateicoties Evijai es sapratu savu attīstības virzienu.
Paldies par iedrošinājumu, pārliecības iedošanu un tik precīzu mana Štirlica darba attiecību aprakstu! 🤩

Aija Demberga
Aprīlis 21, 2020

Esmu ļoti priecīga un pateicīga Evijai par konsultāciju tipa noteikšanā, kuras laikā notika gaidītais brīnums: beidzot pēc ilgiem meklējumu un maldu gadiem, mana tipa puzles gabaliņi salikās īstajās vietās un Balzaka (Evija) spogulī pēkšņi izgaismojās spilgts tēls - mans pazudušais, ilgi meklētais Džeks. Esmu laimīga par nostāšanos uz dzīves šaha dēlīša pareizā lauciņa. Paldies gudrajai, erudītajai Evijai! 🤗

Kristīne Ābelniece
Aprīlis 14, 2020

Evija,

Liels jo liels paldies Jums! Šī bija ļoti vērtīga saruna ceļā uz sevis atklāšanu un iepazīšanu, kas nāca īstajā laikā. Atklāsmes mani ļoti pārsteidza! Vērtīgi! Visnotaļ iesaku!

Vivita Leismane
Februāris 23, 2020

Mīļā Evija, paldies par lielisko vakaru 💜 Bija riktīgi interesanti satikt dzīvē pārējos tipus. Sveiciens Napoleoniem 😀

Evita Medne
Februāris 22, 2020

Liels paldies Evijai par konsultāciju. Viņa ļāva paskatīties uz dzīvi no cita skatpunkta, iestājās iekšējais miers un pārliecinātība. Profesionāli tiek novērtēta konkrētā situācija un dotas individuāli klientam noderīgas atbildes. Manā dzīvē jau ir jūtamas pozitīvas izmaiņas 🙂

Laura
Janvāris 1, 2020

Paldies par man veltīto laiku! Šāda tipa sarunas man ir kas jauns, tādēļ nekā nevaru mūsu sarunu vertēt, bet bija interesanti. Iedvesmoja Tavi padomi un tiešām lika apdomāt, ko iesākt ar dzīvi. Ja reiz iekšēji kaut kas pretojas, tad tas nav īstais ceļš. Paldies 🙂

Jūlija Sveženceva
Maijs 18, 2020

Sveiki, Evija!

Beidzot esmu apsēdusies, lai atbildētu uz pēdējās nodarbības e-pastu un pateiktu lielu paldies par šīm mācībām.
Jāsaka, tās bija nedaudz sarežģītākas nekā es sākotnēji iedomājos, jo īpaši detalizētā informācija par psihes modeli. Atzīšos, man ar pirmo reizi visai maz kas nosēdās galvā, kad klausījos/ pierakstīju otro reizi, tad jau palika atmiņā kaut kas vairāk.
Kopumā man kurss ļoti patika, saprotu, ka, iespējams, klātienē tas varētu būt bijis man efektīvāks, jo tā es vieglāk uztveru un atceros informāciju, bet - kā to visu apgūst cilvēki triecienkursā, to gan nesaprotu, jo informācijas ir dikti daudz un tā ir tik detalizēta!! 🙂
Domāju, ka pēc laiciņa varētu vēl pamācīties par šo jomu, bet šobrīd tiešām prasās "sagremot" to, kas ir.
Priecājos, ka ir prezentācijas, varēšu tajās ik pa laikam ieskatīties, jo savos pierakstos lekcijas esmu sarakstījusi visai haotiski.

Visvairāk šajās mācībās es mēģināju izprast tieši savu un sava duālā tipus, to stiprās/ vājās puses u.c. iezīmes. Šis kurss ļoti daudz arī deva tajā ziņā, ka es sevi vairāk sāku pieņemt, nevis mēģināt pārtaisīt uz kaut kādu citu cilvēku (tipu). Tik daudz kas man tika izskaidrots, kāds ir Draizera tips ar visām tā dažādajām izpausmēm, ko iepriekš kaut kādā mērā sev pārmetu, jo biju saņēmusi tādus pārmetumus no sev tuviem cilvēkiem. Tāpat sapratu, ka savas stiprās puses nevajag "ravēt ārā" tikai tādēļ, ka "neierakstos" kāda pieņēmumos par to, kādai man jābūt; ka kādam es būšu vajadzīga tieši tāda, kāda es esmu. Liels paldies par to vien!
Lai gan tipus noteikt galīgi nemāku, bet pa mazdrusciņai mēģinu vismaz apdomāt/ sajust, ko nozīmētu caur socioniku cilvēku rīcība, uzvedība utt. Tas viss ir ļoti interesanti.
Šobrīd man arī dzīvē ir parādījies cilvēks (notipots kā Džeks, kas ir mans duālais), līdz ar to komunicējot ar viņu, skatos, kā tad jūtos un kā tad tās mūsu dažādās, papildinošās un līdzīgās iezīmes strādā. Dažbrīd nezinu, vai tiešām varētu tik haotisku un "lidojošu" cilvēku (kādi laikam skaitās Džeki) izturēt ikdienā un veidot ģimeni.. :)) Bet daudz kur arī redzu, ka (vismaz šim cilvēkam) tāds tips kā es jau sen bija vajadzīgs, kas viņam ieviesīs dzīvē kārtību 😀 nevaru gan noliegt, ka man nepatiktu to kārtību ieviest, tikai nepatīk, ka par atsevišķām lietām ar vienas reizes izrunāšanu nepietiek :))
Katrā ziņā liels paldies, Evija, par šo laiku kopā caur vebināriem! Es nebiju tā aktīvākā studente, kas sūta atgriezenisko saiti, jo ne vienmēr savlaicīgi noklausījos vebināru un citreiz jau atbildes nāca caur nākamo vebināru vai caur kādu citu FB vebināru. Bet jebkurā gadījumā mani šis viss interesē un es aktīvi arī sekoju, kas notiek FB diskusijās, paklausos tipojamo intervijas, palasu komentārus, jāsaka, ka FB vietne, tēmas un sarunas tajā dod interesantas krāsas ikdienai. Paldies par to!
Zinu, ka Tev šis izolācijas laiks nav vienkāršs un jau ir pamatīgi piegriezies (jāatzīstas, ka es šo laiku baudu), taču novēlu katrā dienā atrast kaut ko foršu. Un lai ražīgi veidojas klātienes grupas! 😉 pēc laiciņa gan jau es arī uz kādu pieteikšos.

Uz drīzu sazināšanos!
Ar sveicieniem,
Jūlija

Evija Kostjukova
Maijs 11, 2020

Sveika, Evija!

Rakstu Tev šajā salīdzinoši neparastajā laika posmā, kad valstī ir pagarināta ārkārtas situācija un daudz kas škiet uz pauzes un palielinās pelēko domu mākoņi!
Rakstu, lai Tev personīgi nosūtītu lielu PALDIES par to, ka man devi cerību saviem spēkiem un ka personīgajā konsultācijā palīdzēji man noteikt manu tipu. Paldies par to, ko dari!!!

Tas nenotika uzreiz, šķiet pagājis ir pamatīgs laika posms, kopš esmu realizējusi Tevis ieteiktos soļus profesionālajā laukā, taču nu jau ir mēnesis kā esmu nomainījusi darba vietu un amatu - pēc Tava ieteikuma esmu aizgājusi strādāt uz ražošanas uzņēmumu par Kvalitātes vadītāju un Ražošanas plānotāju. Gandrīz katru dienu saprotu, ar kādu aizrautību šobrīd pildu jaunos pienākumus šajā uzņēmumā. Ļoti priecājos, ka ieklausījos Tevī un manā dzīve ir notikusi patīkama transformācija!
Vēlu Tev arī turpmāk aktīvi darboties tajā laukā, ko dari tik profesionāli un pārliecinoši!
Lai spēks, enerģija un daudz jaunu klientu!
Veiksmi un Veselību,
Evija

p.s.lai tik man kāds tagad pajautā, kā lai zina, kādai profesijai piemērots (tai skaitā mani bērni) - noteikti ieteikšu to, ko esmu pārbaudījusi uz "savas ādas"- Tevi!
Pasaule ir apaļa - pastāv iespēja, ka vēl kur tiksimies! 😀

Tīna Sparāne
Maijs 6, 2020

Vēlos tiešām pateikties par patīkamo sarunu un "diagnozes" uzstādīšanu.
Padziļinātāk pētu arī savu tipu Youtube video un pilnīgi neticami, ka tik precīzi var uzrakstīt. Daudzas lietas kļuvušas skaidrākas.
Pašreiz ir pāris prioritātes, kuras sev esmu uzstādījusi un ļoti patika nelielā piebilde par sevis "pārdošanu" izskata jautājumā, kas vienmēr ir iekšā sēdējusi, klusi pīkstējusi, tomēr vienmēr esmu atlikusi malā. Gan jau drīzumā atkal Jums uzrakstīšu, lai sazinoātos un precizētu par attiecību jautājumiem.
Lai burvīga diena!

Ieva Vīksna
Aprīlis 27, 2020

Lai arī neesmu čakla uz atbildēšanu vai atsauksmēm (iedvesma + laiks+ vieta =kā apvienot???), tomēr arī es esmu ar sajūtu - Kā?! Jau viss??? Nēeeeeee! Gribu turpinājumu socionikas tālmācībām!
Socionika manā dzīvē ir iedevusi vairāk kā gaidīju un, noteikti, socionikai ir un būs vieta manā dzīvē.
Esmu vēl ceļā uz laimīgu, piepildītu dzīvi un harmoniskām attiecībām.
Šie mēneši ir iedevuši apziņu, ka ar mani viss ir kārtībā, neesmu es nekam nederīgs cilvēks un dzīvē izgāzusies sieviete (protama, laiku pa laikam uzvirmo šīs sajūtas). Kā arī - partneri, kas man ir bijuši, ir vnk kā nepareizi sazvanīts numus (gadās taču), pat,ja kādu brīdi bijusi gana interesanta saruna.
Žēl, ka šādu zināšana man nebija agrāk, šobrīd veselībā ieguldāmos līdzekļus varētu novirzīt vēl kam skaistam. Lai nu kā, paldies par šo kopā ieto ceļu. Fb ārēs joprojām tiksimies un ļoti ceru, drīz atkal nonākt kādā "Tipiskā" tusiņā.

Līga Radomišķe
Aprīlis 22, 2020

Dzīves laikā ir brīži, kad sāku aizdomāties vai tas, ko es daru šobrīd ir mans? Vai esmu īstajā vietā, tur kur man jābūt?
Acīmredzami cilvēku tipu parādīšanās nav bijuši nejaušība un tā doma, par sevis izzināšanu iekśā urda- tātad bija mans laiks noskaidrot manu sociotipu.
Sarunā ar Eviju noskaidroju savu sociotipu un sapratu, ka pietiek gaidīt un ir jātiecas augstāk.
Izteiciens- "Tu esi izmainījusies sīknaudā no banknotes" pat ar vienu frāzi man pasaka to, kas man bija jādzird.
Jo es jau biju banknote, man patika, man sanāca, bet likās, ka esmu par daudz prasīga, par daudz gribu no citiem,man ir svarīgas procedūras, noteikumi paražas un tās šaubas ņēma virsroku- tā bija pirmā pierede vadītājas amatā un šķita, ka tas nav mans un es atkal atgriezos pie personāla vadības,kuru biju apguvusi augstskolā,kas likās mans.
Izglītības izvēli mēs balstam uz pieredzi ģimenē, redzēto apkārt un tā bija arī man.
Man ceļš ir bijis pareizs tādā mērā, ka esmu tiekusies un darījusi, to kas man jādara, bet savu šaubu rezultātā aizdevos no lielceļa uz mazo blakus ceļu.
Pateicoties Evijai es sapratu savu attīstības virzienu.
Paldies par iedrošinājumu, pārliecības iedošanu un tik precīzu mana Štirlica darba attiecību aprakstu! 🤩

Aija Demberga
Aprīlis 21, 2020

Esmu ļoti priecīga un pateicīga Evijai par konsultāciju tipa noteikšanā, kuras laikā notika gaidītais brīnums: beidzot pēc ilgiem meklējumu un maldu gadiem, mana tipa puzles gabaliņi salikās īstajās vietās un Balzaka (Evija) spogulī pēkšņi izgaismojās spilgts tēls - mans pazudušais, ilgi meklētais Džeks. Esmu laimīga par nostāšanos uz dzīves šaha dēlīša pareizā lauciņa. Paldies gudrajai, erudītajai Evijai! 🤗

Kristīne Ābelniece
Aprīlis 14, 2020

Evija,

Liels jo liels paldies Jums! Šī bija ļoti vērtīga saruna ceļā uz sevis atklāšanu un iepazīšanu, kas nāca īstajā laikā. Atklāsmes mani ļoti pārsteidza! Vērtīgi! Visnotaļ iesaku!

Vivita Leismane
Februāris 23, 2020

Mīļā Evija, paldies par lielisko vakaru 💜 Bija riktīgi interesanti satikt dzīvē pārējos tipus. Sveiciens Napoleoniem 😀

Evita Medne
Februāris 22, 2020

Liels paldies Evijai par konsultāciju. Viņa ļāva paskatīties uz dzīvi no cita skatpunkta, iestājās iekšējais miers un pārliecinātība. Profesionāli tiek novērtēta konkrētā situācija un dotas individuāli klientam noderīgas atbildes. Manā dzīvē jau ir jūtamas pozitīvas izmaiņas 🙂

Laura
Janvāris 1, 2020

Paldies par man veltīto laiku! Šāda tipa sarunas man ir kas jauns, tādēļ nekā nevaru mūsu sarunu vertēt, bet bija interesanti. Iedvesmoja Tavi padomi un tiešām lika apdomāt, ko iesākt ar dzīvi. Ja reiz iekšēji kaut kas pretojas, tad tas nav īstais ceļš. Paldies 🙂

Una stāsta, ko viņas dzīvē palīdzēja sakārtot socionikas zināšanas un par to kā notiek neklātienes mācības vebināros.
Karina video atsauksmē stāsta par saviem ieguvumiem, noskaidrojot savu sociotipu un mācībām kopā ar vīru.
Andris dalās savā pieredzē par socioniku un labāku sevis iepazīšanu.
Ance video dalās savās pārdomās par to, kā iepazinusi un labāk sapratusi sevi, noskaidrojot savu sociotipu.