fbpx
Cilvēku tipi

Socionikas Tabulas

Sākums Socionikas Tabulas

Sociotipi

Socionikas tipi
Melnā (spēka) sensorikaMelnā (spēka) sensorika –  stingrība, noturība, spēja turēties pretī spiedienam. Attiecībā uz cilvēka personību – cilvēka fizisko dotumu uztveršana, cilvēka ranga un statusa novērtēšana.

Melnā  (iespēju) intuīcijaMelnā  (iespēju) intuīcija  – situācijas attīstības iespējamo variantu uztveršana, tāpat arī slēptu īpašību vai priekšmetu iespēju atklāšana, cilvēka spēju noteikšana.

Melnā (darījumu) loģikaMelnā (darījumu) loģika – dažādu procesu organizēšana – no parasta fiziska darba līdz sarežģītiem tehnoloģiskiem vai biznesa procesiem.

Melnā (emociju) ētikaMelnā (emociju) ētika – plašā nozīmē dažādu sistēmu iekšējās enerģijas izmainīšana, attiecībā uz  cilvēka personību – emocionālā stāvokļa izsekošana un ietekmēšana.

Baltā (sajūtu) sensorika Baltā (sajūtu) sensorika – harmonijas sajušana, kas izpaužas materiālos priekšmetos, skaistuma uztvere, kas izpaužas kā krāsa, skaņa, smarža, garša. Tāpat atbild arī par sava ķermeņa izjušanu un veselības stāvokli.

Baltā (laika) intuīcija Baltā (laika) intuīcija – dažādu notikumu un procesu mijiedarbība laikā, to savstarpēja saskaņošana, priekšvēstnešu novērtēšana, situācijas attīstības iespējas tajā vai citā virzienā.

Baltā (struktūras) loģika Baltā (struktūras) loģika – dažādu objektu kā sistēmas izskatīšana, sistēmas elementu savstarpējo sakaru noskaidrošana, to mijiedarbības likumsakarības, veseluma un daļas savstarpējā saistība.

Baltā (attiecību) ētika Baltā (attiecību) ētika – slēptā mijiedarbība starp objektiem, attiecībā uz cilvēkiem – simpātijas, antipātijas un neformālas attiecības starp tiem.

Starptipu attiecības

Socionikas starptipu attiecības

Kvadras

Socionikas kvadras - saderīgo tipu grupas

Psihes modelis

Socionikas psihes modelis

Augustinavičutes – Reiņina pazīmes

Socionikas Reinina pazīmes

Tipu psihes modeļi

Socionikas tabula

Aktivācijas attiecības, to ietekme uz psihes funkcijām

Socionikas aktivācijas attiecību tabula

Duālās attiecības, to ietekme uz psihes funkcijām

Socionikas duālo attiecību tabula

Konflikta attiecības, to ietekme uz psihes funkcijām

Socionikas konflikta attiecību tabula

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!