fbpx
Cilvēku tipi

Praktisks ceļvedis socionikā

Sākums Praktisks ceļvedis socionikā

PRAKTISKS CEĻVEDIS SOCIONIKĀ

No sevis iepazīšanas līdz attiecību stūrakmeņiem vieglai un harmoniskai dzīvei!

Šis ir vislabākais sākums un stabils pamats socionikas apgūšanai un pielietošanai praksē! 32 video lekciju ciklā es vedu Tevi cauri socionikas “džungļiem” un iedodu pilnīgi jaunu izpratni par sevi un apkārt esošajiem cilvēkiem.

Šis kurss Tev dos iespēju:

  • beidzot no sirds pieņemt sevi,
  • saprast savus tuviniekus un apkārtējos,
  • noskaidrot, kas nosaka attiecību izdošanos un kādu cilvēku Tev vajag blakus harmoniskām attiecībām,
  • ieraudzīt cilvēkus un savstarpējo mijiedarbību no cita skatapunkta!

Ko sagaidīt kursā?

Tipu valoda jeb semantika ir gandrīz maģisks rīks, lai nolasītu un “atkodētu” cilvēka tipu. Nav trāpīgākas pieejas sociotipa noteikšanai par šo!

Katrai sociotipa iezīmei ir savs vārdu krājums, kas raksturo kādu pasaules segmentu – emocijas, darbošanos, fiziskas sajūtas, spēka metodes, skaistumu, saprātu, laika plūdumu, fantāziju.Viens vieglāk orientējas jūtu pasaulē, bet cits visur redz izdevīgumu un iespējas.

Tas ir labi nolasāms no cilvēka semantikas – lietotā vārdu krājuma. To šajā kursā mācīsimies dzirdēt, pamanīt un pielietot!

Tāpat šajā vebināru ciklā Tu iegūsi izpratni par saderību attiecībās – es izstāstu visu svarīgāko par to, kā veidojas saderīgas attiecības un kas izraisa nesaskaņas vai nesapratni. Tā ir attiecību ābece, kas būtu jāzin ikvienam, kas ir jebkādās attiecībās ar apkārt esošajiem cilvēkiem.

Pastāstīšu:

  • kā dabiski notiek “pievilkšanās” pie iepazīšanās, kas un kāpēc visbiežāk atrod viens otru,
  • kāpēc iekuļamies nesaderīgās attiecībās un ko ar tām iesākt,
  • kā notiek “ieslēgšanās” attiecībās, kurš kuru pavelk vai apdzēš, kad tas ir labi, bet kad iznīcinoši,
  • kuras attiecības ir patīkamas un kāpēc, kā tās sajust un atpazīt tuvā un tālā distancē.

Papildus iedošu rekomendācijas dažādu attiecību uzlabošanai!

 

Tiešsaistes kurss

PRAKTISKS CEĻVEDIS SOCIONIKĀ

Šis kurss ir viss, kas Tev nepieciešams, lai iegūtu praktiskus rīkus vieglākai un harmoniskākai dzīvei, attiecībām un karjerai!

240€

Ko saka citi?

Ja vēl šaubies, ka socionika ir piemērota Tev, apskati dažas no atsauksmēm!

Elīna
ElīnaHR Coordinator
Read More
Sveika! Gribu no sirds pateikties par konsultāciju😊 Vienīgi žēl, ka manas smadzenes bija tik ļoti aizmigušas, bet nekas! Man mans Balzaks ļoti patīk. Kā Jūs teicāt-katram sava vietiņa 🙂 Paldies, ka devāt jaunu skatījumu un uzmundrinājumu! Jutu, ka es biju jau pavisam nošļukusi. Tagad esmu gatava atrocīt piedurknes un meklēt savu Napoleonu!!!❤❤❤ PALDIES!!!😊
Inese K.
Inese K.
Read More
Labvakar Evija! Šodien visu dienu domāju par mūsu sarunu. Ko tādu, kas rada pozitīvas emocijas gribas vēl un vēl izjust. Saruna ar Tevi bija iedvesmojoša. Esmu uzstādījusi mērķi un centīšos neatkāpties no tā, jo zinu beidzot ko vēlos un kā man trūkst. Tu esi brīnišķīgs cilvēks un speciālists, un Taviem tuvajiem un draugiem ir veicies, jo Tu esi viņu dzīvēs. Un es priecājos, ka arī man bija tāda iespēja satikt Tevi. Paldies, un lai Tev izdodas arī turpmāk iedvesmot cilvēkus !
Skaidrīte
Skaidrīte
Read More
Labdien, Evija! Paldies par youtube ievietoto video, kur var vērot, kā notiek sociotipa noteikšana. 👍🏻 Esmu Jūsu skolniece socionkas zinību apgūšanā, nu jau 2.līmenī. 😊 Noklausoties interviju ar jauno sievieti, kas arī tāpat kā es ir Balzaks, nu jau ļoti labi varēju sadzirdēt un atpazīt lietas, kas attiecas uz mūsu sociotipu. 😊 Pateicoties Jūsu izskaidrotajai informācijai par socioniku, uzzināju cik lieliski cilvēki ir Balzaki, kad viņi izpauž savu patieso būtību. 😁 Gribētos Jūsu intervijā dzirdēt vēl kādu citu tipu, lai mācītos atpazīt.ff

Evija Čeprova

Socionikas konsultante un pasniedzēja

Kas es esmu?

Mans vārds ir Evija Čeprova, esmu šīs vietnes saimniece, “Baltijas socionikas centra” dibinātāja, socionikas pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja, šī portāla idejas autore un galvenā redaktore jau vairāk kā 10 gadus.

Bakalaura grāds socionikā iegūts Starptautiskajā socionikas institūtā Kijevā, Ukrainā 2019.gadā. Joprojām turpinu iegūt jaunas zināšanas psihoanalīzes, neirolingvistikas un psiholoģijas jomā.

Mana pirmā izglītība un ilggadēja iepriekšējā darba pieredze bija juristes darbs iestādēs un Veselības ministrijā, man ir maģistra grāds jurisprudencē, kas iegūts Latvijas universitātē. Manas dzīves un ceļa līdz socionikai stāstu vari lasīt te.

Balstoties uz manām zināšanām un pieredzi socionikā, konsultējot cilvēkus grūtās dzīves un attiecību situācijās, veicot ikdienas novērojumus cilvēku uzvedībā, rīcībā, piedaloties darbinieku novertēšanas un personāla atlases intervijās, esmu izstrādājusi savu unikālu metodu, kuras mērķis ir palīdzēt ikvienam iepazīt, pieņemt un iemīlēt sevi, izvēlēties piemērotāko ceļu dzīvē un veidot ap sevi pieņemošu un tolerantu sabiedrību.

Socionika ir zinātnē balstīta pieeja pašam savu spēju, citu cilvēku talantu un savstarpējo attiecību uzlabošanai. Tā atklāj cilvēka domāšanas veidu un ļauj prognozēt cilvēka rīcību.

Prakse pierāda – prognozes par cilvēku tipiem nekad nepieviļ!

Konsultēju, vadu seminārus, apmācību un personāla atlases projektus no 2012.gada.

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!