fbpx
Cilvēku tipi

Seminārs “Racionalitāte un iracionalitāte”

Sākums Seminārs “Racionalitāte un iracionalitāte”

Iepazīsti tipu iezīmes: racionalitāte un iracionalitāte!

Kāpēc vieni pieturās pie teiciena “vīrs un vārds” un dzīvē paļaujas uz disciplīnu un rutīnu, taču citi pa dzīvi plūst un sajūsminās par apstākļu sakritībām un pārsteigumiem?

Noskaidro semināra ierakstā, kas ir racionalitāte un iracionalitāte!

Tu noskaidrosi:

Noskatoties semināra ierakstu, iegūsi dziļāku izpratni un pieņemšanu par sevi un tiem, kas Tev apkārt. Tas palīdzēs Tev ne tikai iegūt praktiskus rīkus sevis iepazīšanai, bet arī noderēs romantisku attiecību veidošanā, ģimenes dzīvē un karjerā.

Tieši šī iezīme (racionalitāte/iracionalitāte) bieži izraisa vislielāko neizpratni savstarpējās attiecībās un veido liekus konfliktus, kad cilvēki neapzinās šo savu atšķirību.

Šis seminārs ir lieliski piemērots katram kurš:

  • grib pieņemt sevi un iepazīt tuvāk,
  • grib uzlabot attiecības ar partneri vai ģimenē,
  • plāno veidot jaunas attiecības,
  • vada biznesu un grib izprast kā izvēlēties piemērotu darbinieku vai sadarbības partneri,
  • meklē veidus, lai paceltu savus rezultātus nākamajā līmenī un pārtrauktu tērēt enerģiju tam, kas nenesīs augļus,
  • grib dzīvot saskaņā ar sevi un sasniegt savus mērķus!

Semināra ieraksts

IEPAZĪSTI TIPU IEZĪMES: RACIONALITĀTE UN IRACIONALITĀTE!

Šīs ir zināšanas, kuras noder ikvienam, lai iegūtu jaunu skatījumu, pieņemtu sevi, citus un dzīvotu labāk!

30€

Ko saka citi?

Ja vēl šaubies, ka socionika ir piemērota Tev, apskati dažas no atsauksmēm!

Elīna
ElīnaHR Coordinator
Read More
Sveika! Gribu no sirds pateikties par konsultāciju😊 Vienīgi žēl, ka manas smadzenes bija tik ļoti aizmigušas, bet nekas! Man mans Balzaks ļoti patīk. Kā Jūs teicāt-katram sava vietiņa 🙂 Paldies, ka devāt jaunu skatījumu un uzmundrinājumu! Jutu, ka es biju jau pavisam nošļukusi. Tagad esmu gatava atrocīt piedurknes un meklēt savu Napoleonu!!!❤❤❤ PALDIES!!!😊
Inese K.
Inese K.
Read More
Labvakar Evija! Šodien visu dienu domāju par mūsu sarunu. Ko tādu, kas rada pozitīvas emocijas gribas vēl un vēl izjust. Saruna ar Tevi bija iedvesmojoša. Esmu uzstādījusi mērķi un centīšos neatkāpties no tā, jo zinu beidzot ko vēlos un kā man trūkst. Tu esi brīnišķīgs cilvēks un speciālists, un Taviem tuvajiem un draugiem ir veicies, jo Tu esi viņu dzīvēs. Un es priecājos, ka arī man bija tāda iespēja satikt Tevi. Paldies, un lai Tev izdodas arī turpmāk iedvesmot cilvēkus !
Skaidrīte
Skaidrīte
Read More
Labdien, Evija! Paldies par youtube ievietoto video, kur var vērot, kā notiek sociotipa noteikšana. 👍🏻 Esmu Jūsu skolniece socionkas zinību apgūšanā, nu jau 2.līmenī. 😊 Noklausoties interviju ar jauno sievieti, kas arī tāpat kā es ir Balzaks, nu jau ļoti labi varēju sadzirdēt un atpazīt lietas, kas attiecas uz mūsu sociotipu. 😊 Pateicoties Jūsu izskaidrotajai informācijai par socioniku, uzzināju cik lieliski cilvēki ir Balzaki, kad viņi izpauž savu patieso būtību. 😁 Gribētos Jūsu intervijā dzirdēt vēl kādu citu tipu, lai mācītos atpazīt.ff

Evija Čeprova

Socionikas konsultante un pasniedzēja

Kas es esmu?

Mans vārds ir Evija Čeprova, esmu šīs vietnes saimniece, “Baltijas socionikas centra” dibinātāja, socionikas pasniedzēja, personāla atlases projektu vadītāja, šī portāla idejas autore un galvenā redaktore jau vairāk kā 10 gadus.

Bakalaura grāds socionikā iegūts Starptautiskajā socionikas institūtā Kijevā, Ukrainā 2019.gadā. Joprojām turpinu iegūt jaunas zināšanas psihoanalīzes, neirolingvistikas un psiholoģijas jomā.

Mana pirmā izglītība un ilggadēja iepriekšējā darba pieredze bija juristes darbs iestādēs un Veselības ministrijā, man ir maģistra grāds jurisprudencē, kas iegūts Latvijas universitātē. Manas dzīves un ceļa līdz socionikai stāstu vari lasīt te.

Balstoties uz manām zināšanām un pieredzi socionikā, konsultējot cilvēkus grūtās dzīves un attiecību situācijās, veicot ikdienas novērojumus cilvēku uzvedībā, rīcībā, piedaloties darbinieku novertēšanas un personāla atlases intervijās, esmu izstrādājusi savu unikālu metodu, kuras mērķis ir palīdzēt ikvienam iepazīt, pieņemt un iemīlēt sevi, izvēlēties piemērotāko ceļu dzīvē un veidot ap sevi pieņemošu un tolerantu sabiedrību.

Socionika ir zinātnē balstīta pieeja pašam savu spēju, citu cilvēku talantu un savstarpējo attiecību uzlabošanai. Tā atklāj cilvēka domāšanas veidu un ļauj prognozēt cilvēka rīcību.

Prakse pierāda – prognozes par cilvēku tipiem nekad nepieviļ!

Konsultēju, vadu seminārus, apmācību un personāla atlases projektus no 2012.gada.

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!