fbpx

Pasākumu kalendārs

Sākums Pasākumu kalendārs

Izpratne par cilvēku patieso dabu – tā ir investīcija Tavā dzīvē, biznesā un attiecībās, kas atmaksāsies ar uzviju!

Šogad jaunas praktiskas mācību programmas atbilstoši katra vajadzībām, interesēm un iespējām, balstoties uz Kijevas zinātniski pētnieciskā institūta jaunākajiem pētījumiem un izstrādātajiem praktiskajiem risinājumiem. Mūsdienīgi, skaidri, pamatīgi!

Tipu ballīte Zemgalē!

10.06.2023.

15:00 - 22:00

Mīļais draugs! Ir pienācis laiks satikties patīkamā vietā un atmosfērā, lai mestos sarunās par aizraujošām tēmām, veidotu jaunas draudzības, celtu savu pašvērtējumu, dalītos, iepatiktos un uzdrošinātos labi justies un laimīgi dzīvot! Ielūdzu Tevi uz Tipu BALLĪTI Zemgalē! Šis ir jau trešais šāda veida pasākums. Līdz šim visi socionikas un cilvēku tipu fani tikās brīvdabas tipu piknikos, baketā, semināros, vebināros un konsultācijās. Tomēr labāk ir vienu reizi redzēt, nekā 100 reizes dzirdēt! Tipu bankets notiks Zemgalē "Šķūnī"  (Starp Jelgavu un Bausku) un dārzā. Te top visskaitākās fotogrāfijas iepazīšanās portāliem un veidojās noturīgākās draudzības savstarpējam atbalstam.

Tipošanas vakars

28.06.2023.

18:30 - 21:30

Mīļais draugs! Zināšanas ir uzkrātas, tagad ir laiks sākt tās pielietot praksē. Organizēju praktiskās nodarbības, kurā trenēties intervēt cilvēkus, lai noskaidrotu viņa sociotipu. Tas notiek tā. Uz tipošanas vakaru ierodas maksimums 12 "eksperti" un maximums 3 tipojamie. Atkarībā no dalībnieku skaita vispirms 2-3 "eksperti" intervē vienu tipojamo, izdara secinājumus, analizē, izjautā, aplūko, ja nepieciešams - arī viegli aptausta Pēc sarunas un nepieciešamās informācijas iegūšanas, "eksperti" intervē nākamo "tipojamo". Atkārtojam, līdz visi "tipojamie" ir nointervēti.Iegūtos rezultātus apkopojam, pamatojam, izrunājam. Padalāmies pieredzē, novērojumos. Es sniegšu savu intelektuālo, morālo un emocionālo atbalstu visiem "ekspertiem". Katrā tipošanas vakarā iemēģināsim kādu jaunu tipa noteikšanas metodi un knifu, sākot ar trāpīgiem jautājumiem, beidzot ar praktiskiem uzdevumiem, zīmēšanu utml. Tipošanas vakars notiks Rīgā, Abulas ielā 2. Tipošanas vakari ir savstarpēji nesaistīti, var apmeklēt visus vai vienu nodarbību, ņemot vērā savas iespējas. Tipošanas vakara sākums 18.30, šajā laikā ierodas eksperti. Tipojamie ierodas plkst.19.30! Ekspertu un tipojamo iepriekšēja pieteikšana un dalības apmaksa ir obligāta, jo vietu skaits ir ierobežots. Ekspertiem dalības maksa ir 30 eiro, tipojamajam - 20 eiro. Piesakies, rakstot man personīgi evija.ceprova@gmail.com vai rezervē vietu, veicot apmaksu par pasākumu šeit pat!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!