fbpx

Pasākumu kalendārs

Sākums Pasākumu kalendārs

Izpratne par cilvēku patieso dabu – tā ir investīcija Tavā dzīvē, biznesā un attiecībās, kas atmaksāsies ar uzviju!

Šogad jaunas praktiskas mācību programmas atbilstoši katra vajadzībām, interesēm un iespējām, balstoties uz Kijevas zinātniski pētnieciskā institūta jaunākajiem pētījumiem un izstrādātajiem praktiskajiem risinājumiem. Mūsdienīgi, skaidri, pamatīgi!

Manas attiecības – mana izvēle!

13.03.2024.

18:30 - 20:30

Reta iespēja ierobežotam cilvēku skaitam tikties KLĀTIENES kursā. Mājīgās telpās, baudot gardu kafiju - iepazīt sevi, citus cilvēkus un uzreiz sajust grupas biedru savstarpējās attiecības ne tikai teorijā, bet arī dzīvē. Nav labāka veida kā mācīties klātienē, uzdot jautājumus, diskutēt un uzreiz grupas biedros novērot apgūtās īpašības, rakstura iezīmes, kā arī uzzināt tā cita tipa motivāciju un domu gājienu atšķirīgās situācijās. Zinot un pielietojot vienkāršus socionikas pamatprincipus, ko apgūsi šī kursa laikā, Tu uzzināsi, kāda tipa cilvēks tev vislabāk der ilgstošām attiecībām un kā viņu "ieraudzīt pūlī"! - 6 nodarbības - 1 reizi nedēļā trešdienās - no 18.30-20.30 - Rīgā, pie Brasas stacijas - bezmaksas stāvvieta - ierobežots dalībnieku skaits - ar kafijas pauzēm Tev patiks, piesakies!:)

350€ 290€

Uzzināt vairāk

Tipošanas vakars

06.03.2024.

18:30 - 21:00

Mīļais draugs! Zināšanas ir uzkrātas, tagad ir laiks sākt tās pielietot praksē. Organizēju praktisku nodarbību, kurā trenēties intervēt cilvēkus, lai noskaidrotu viņa sociotipu. Es sniegšu savu intelektuālo, morālo un emocionālo atbalstu visiem "ekspertiem". Tipošanas vakarā iemēģināsim kādu jaunu tipa noteikšanas metodi un knifu, sākot ar trāpīgiem jautājumiem, beidzot ar praktiskiem uzdevumiem, zīmēšanu utml. Tā ir ne tikai mācīšanās, bet arī iespēja būt kopā domubiedriem un veidot jaunas draudzības.

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!