Atsauksmes

Sirsnīgs paldies jums visiem, kas bijāt gatavi mūsu tikšanās reizēs man atklāt savas raizes, neziņu un šaubas, padalīties, “ielaist” savā dzīvē, attiecībās, uzņēmumā, un devāt arī man iespēju būt noderīgai. Paldies, ka novērtējāt to, ko es zinu un varu dot.

 

Ikviens jūsu stāsts, sāpes, pārdzīvojumi, neveiksmes, izdošanās, izvēles, laimīgās satikšanās un prieka asaras ir arī mana pieredze, kas palīdz pilnveidoties un kļūt vēl zinošākai, vēl noderīgākai. Man tas ir liels pagodinājums, ka atstājat šeit savus ierosinājumus, novērojumus, atsauksmes, kas man palīdz jūsu sirdsmiera labā darboties sirsnīgāk, vērtīgāk, noderīgāk un profesionālāk.

 

Evija

Atstāt atsauksmi

Una
Decembris 8, 2020

Gribēju Tev pateikt, ka esmu dikti priecīga, ka esmu atradusi socioniku Tavā izpildījumā, un nu jau mani tuvinieki arī ir priecīgi. Gan jau drīz visu manu ģimeni iepazīsi😄
Es joprojām “afigeju” kā socionika spēj salikt visu pa plauktiņiem, un atbildēt uz visiem jautājumiem.
Un kas priekš manis ir lielākais ieguvums- es saprotu ka mani neviens cilvēks speciāli negrib kaitināt, aizvainot, ievainot personīgi!
Man ir tik viegli, ka kaut kādās situācijās es sev varu pateikt: “To nesaka Ieva, Līga, mamma... to saka iracionālis, to saka sensorais...” Fuuu😄
Un drīz es ņemšu un piereģistrēšos Facebokā, lai varu tikt visās grupās!
Evija, Tu esi bomba. Raksti grāmatu!✊

Kaspars Sebris
Novembris 27, 2020

Izmantoju meitas dāvinātu iespēju, dāvanu karti Sociotipa noteikšanas, karjeras
izvēles un attiecību konsultācija.
Tikšanās ar Eviju bija lietišķa un konstruktīva. Konsultācijas formāts, uzstādījumi, precīzi nodefinēti. Atmosfēra atbilstoša un veicinoša. Profesionāla vadība. Uzdevums skaidrs, komunikācija saprotama un ērta. Saruna intriģējoša un sevis izzinoša. Rezultāts, pārsteidzoši precīzs. Daudz vielas pārdomām. Vērtīgas atziņas sev.
Lieli izaicinājumi priekšā.
Ar cieņu un vēlot veiksmi!
Kaspars Sebris

Iveta
Novembris 20, 2020

Manai pārliecībai saruna/konsultācija bija noderīga un ļoti vajadzīga. Tava un vietas harmonija iedeva drošības sajūtu, ka drīkstu runāt par to, kas nomāc, par ko ir bail. Saņēmu atbalstu, mani nenosodīja un vēl ieguvu ieteikumus, vai kā lai to savādāk nosauc - apstiprinājumu tam, ko iekšēji zināju, bet negribēju skaļi atzīt. Pēc sarunas ar Tevi, pēc manām domām tās, kas ir manas vājās vietas, veidojās vai drīzāk parādīji, kā tās veidot kā manu stipro pamatu. Vērtīgi, ka piedāvāji iespēju saņemt atbalstu arī turpmāk.

Par to, kas palika neizteikts no manas puses, nesaistīts ar karjeru:
Vakar, ja godīgi, nobijos, tamdēļ nesadūšojos atklāt ko vairāk, plus sāku darīt to, ko nevajadzēja. Nebiju gatava vakar runāt ko sīkāk par manām attiecībām, tomēr šī ir vēl viena lieta, par ko gribu ar kādu aprunāties.

Default Avatar65
Zaiga Kozlovska
Novembris 5, 2020

Lieliska saruna ar lielisku cilvēku! Tu runā ar cilvēku pirmoreizi, bet tu jūties labi, spēj atvērties, tevi dzird un uzklausa! Tipa noteikšana ļauj sevī ieskatīties dziļāk. Pati saruna ir brīva, pozitīva un iedvesmojoša! Paldies!

Renāte
Novembris 3, 2020

Paldies Jums par konsultāciju un mana tipa noteikšanu. Šķiet Jūs man devāt vairāk nekā dotu psihologs savos padomos un slēdzienos. Pēc konsultācijas gan attiecību, gan profesionālos jautājumos sajutu iekšēju mieru un spēku celties, iet uz priekšu ar lielāku pārliecību. Šķiet acu mirklī pieņēmu to, ka mana laulība izjuka un, lai cik tas traģiski un nesmuki beidzās, saprast, ka mēs vienkārši nebijām saderīgi. Tas nav īss ceļš piedod nodevību un nolikt aizvainojumu attiecībās, kurās iejaucies kāds trešais. Bet bērni, ko šīs attiecības ir radījušas, pateicība par to un Jūsu pozitīvais stimuls deva pozitīvām domām par harmoniskākām, skaistākām, saderīgākām un laimīgākām attiecībām nākotnē. Jau ieteicu un ieteikšu Jūs citiem. Galu galā arī man Jūs ieteica Jūsu uzticama skolniece 🙂
Pateicos Jums un uz tikšanos.

Ieva Bumbure
Oktobris 26, 2020

Gribēju vēlreiz pateikt lielu paldies par konsultāciju. Pēdējās dienās vairākkārt pārlasīju sava tipa aprakstu, meklēju papildinformāciju un dalījos pārdomās ar saviem līdzcilvēkiem. Šī man ir interesanta pieredze un svarīgākais es sāku labāk iepazīt sevi, savas stiprās un vājās puses. Man šis ir arī ceļš uz sevis pieņemšanu. Beigt sevi lauzt un mocīties pārmetumos, kāpēc ir tā un ne savādāk. Mūsu saruna bija kā solītis tuvāk sakārtotākai dzīvei, darāmā daudz, bet ir ir iezīmējušies virzieni. Bija vērtīgi un ceru vēl tiksimies!

Sanita Roze
Oktobris 21, 2020

Man ir lieliski jaunumi. Pateicoties zināsanām, ko esmu ieguvusi no Tevis: aizgāju no algota darba, izveidoju privātpraksi matemātikas pasniegšanā. Lai būtu nedaudz starp pieaugušiem, esmu 1 stundu dienā privātā vidusskolā. Pateicos par iedrošinājumu.

Ilze Krievāne
Septembris 17, 2020

Ir tā, ka konkrētajā brīdī nepieciešamā informācija un cilvēki mani atrod. Tieši tā bija arī ar Eviju. Vispirms žurnālā Imperfekt izlasīju viņas rakstu par attiecībām un socioniku, noklausījos arī interviju podkāstā Imperfekt Piektdiena. Šobrīd esmu apjukusi un iestrēgusi gan attiecībās, gan profesionālajā sfērā un intuitīvi jutu, ka privāta konsultācija pie Evijas varētu man palīdzēt sajust virzienu, kurā doties un salikt pa plauktiņiem dzīvē valdošo haosu. Un es nekļūdījos! Sākotnēji biju iedomājusies, ka aizpildīšu testu, noskaidrošu savu sociotipu, saņemšu sarakstu ar profesijām, kuras man piemērotas un došos mājās. Daļa no šīm lietām tiešām piepildījās, taču pavisam citādi kā biju iedomājusies. Testu es nepildīju, jo manu sociotipu (Jesēņins) Evija noteica sarunā ar mani tikai pēc žestiem, runas un ķermeņa valodas. Evija ir ļoti patīkams sarunu biedrs, iedvesmojoša un dzīves gudra sieviete un uzreiz sajutu, ka esmu ar viņu uz viena viļņa, kas man ir ļoti nepieciešams, lai atvērtos un sāktu stāstīt par sevi. Un izstāstīju es daudz, jo Evija ļoti iedziļinājās manā stāstā ne tikai par karjeru, bet arī par ģimenes dzīvi un attiecībām. Konsultācijas laikā ne tikai apstiprinājās lietas, ko intuitīvi jutu jau sen, bet Evija sniedza ieskatu arī tādās iespējās un virzienos, par kuriem pati līdz šim nebiju aizdomājusies. Pēc konsultācijas jūtos labāk iepazinusi un izpratusi sevi, iedvesmota jauniem darbiem un lietām, kā arī mierīgāka un paļāvīgāka attiecībā uz to, kas mani gaida nākotnē. Iesaku ikvienam sevis labākai izprašanai! Liels paldies, Evija!

Kaspars
Jūlijs 17, 2020

Vislabāk iztērētie 60 eiro!

Šī atsauksme ir rakstīta balstoties uz sievas novērojumiem.Mans mazais vārdu krājums un nemācēšāna izteikšanās atturēja pašam personiski rakstīt atsauksmi.Tomēr klusēt arī negribēju.
Pirms publicēšanas sieva izlasīja ko ir uzrakstījusi un es tam piekritu.

Sevis izzināšanas ceļš nav viegls.Šķita ka visam ir kāda kopēja formula dzīvē.
Vienmēr ir sludināts-"Meditējiet un iegūsiet mieru".
" Atrodi kaislību un tev dzīvē viss izdosies"
Man vienmēr interesējis izkļūt ārā no "kastītes", "vāveres riteņa" tapēc aktīvi sāku meklēt savu kaislību.
Mani meklējumi turpinājās caur astroloģijai, numeroloģijai un dažādiem testiem, profesiju aprakstiem, tomēr nekas nemainījās.

Tā vien likās ka esmu tas nelaimīgais,kuram nav lemts atrast savu kaislību.
Arī hobiju nevarēju atrast, likās ka tam visam nav jēgas.Kapēc tā domāju?
Jo tas manu maku biezāku nepadara, turklāt, vējā izsviests laiks.
Es visam meklēju jēgu un kaislības neatrašana mani sāka darīt stresainu.
Sāku uzdot sev jautājumu"kapēc man nekas nepatīk un neliek sirdij aizrauties?"
Vienu dienu nodomāju,ko vēl es varu zaudēt?
Japiesakās socionikas konsultācijai.
Uzzinot savu tipu un ieteikumus, mudinājumus pēc īsās konsultācijas es sāku rīkoties un likos mierā ar kaislības atrašanu.
Izrādās, ka visiem tipiem kaislību nav! Pēc noteiktā tipa varēju savilkt paralēles kapēc tik smagi ar sievietēm gājis. Likās ka neviena mani nesaprot un visām interesē tikai " nevajadzīga un lieka pļurkstēšana par mīlestības tēmām kuras man izprast ir sarežģiti( internetā esmu pārskatījis šo "mistisko " subjektu-mīlestība, bet neko neesmu uztvēris.)Arī uzzināju ka meditācija ne visiem tipiem ir vajadzīga un ir lietderīga.
Socionikas konsultācijā tiek atmesti visi aizspriedumi.
Cik labi ka tagad zinu uz ko virzīties un pārtraucu meklēt savu kaislību.
Pārsteidzoši ka ar manu mazrunību un šauro vārdu krājumu par mani varēja tik daudz ko pateikt nezinot mani pašu personiski.
Man palīdzēja,iesaku visiem!
Ja tu šo lasi, nopērc, nenožēloju.

Līga Jupatova
Jūnijs 11, 2020

Aizgāju pie Evijas ar pirms pāris gadiem no cita lekcijām noteikta tipa, kas ar smaidu izrādījās nepareizs.Reti par neveiksmi priecājos!
Konsultācija ļoti vērtīga man kā neformālam entuziastam par psiholoģiju, jo tiešām daudz vērtīga un individuālu ieteikumu, ko tikai eksperts var pamanīt un norādīt. No daudz niansēm salikta viena glezna - tips, kurā ir vēl daudz slāņi un izpētes variantu, bet galvenais ir zināmas pamatvērtības, domāšanas veids un izskaidrojumi, kas atbrīvo. Ieguvu gan šī brīža bažīgiem jautājumiem izskaidrojumu un sapratni.
Pēc konsultācijas jutos atbrīvota, jo beidzot kāds pateica kaut ko pilnīgi jaunu, bet fundamentāli svarīgu, ko tikai eksperts var secināt ņemot vērā pagātni, runu, vizuālās izpausmes un izzinot.
Pateicība liela un potenciāla dāvana jebkuram!

Una
Decembris 8, 2020

Gribēju Tev pateikt, ka esmu dikti priecīga, ka esmu atradusi socioniku Tavā izpildījumā, un nu jau mani tuvinieki arī ir priecīgi. Gan jau drīz visu manu ģimeni iepazīsi😄
Es joprojām “afigeju” kā socionika spēj salikt visu pa plauktiņiem, un atbildēt uz visiem jautājumiem.
Un kas priekš manis ir lielākais ieguvums- es saprotu ka mani neviens cilvēks speciāli negrib kaitināt, aizvainot, ievainot personīgi!
Man ir tik viegli, ka kaut kādās situācijās es sev varu pateikt: “To nesaka Ieva, Līga, mamma... to saka iracionālis, to saka sensorais...” Fuuu😄
Un drīz es ņemšu un piereģistrēšos Facebokā, lai varu tikt visās grupās!
Evija, Tu esi bomba. Raksti grāmatu!✊

Kaspars Sebris
Novembris 27, 2020

Izmantoju meitas dāvinātu iespēju, dāvanu karti Sociotipa noteikšanas, karjeras
izvēles un attiecību konsultācija.
Tikšanās ar Eviju bija lietišķa un konstruktīva. Konsultācijas formāts, uzstādījumi, precīzi nodefinēti. Atmosfēra atbilstoša un veicinoša. Profesionāla vadība. Uzdevums skaidrs, komunikācija saprotama un ērta. Saruna intriģējoša un sevis izzinoša. Rezultāts, pārsteidzoši precīzs. Daudz vielas pārdomām. Vērtīgas atziņas sev.
Lieli izaicinājumi priekšā.
Ar cieņu un vēlot veiksmi!
Kaspars Sebris

Iveta
Novembris 20, 2020

Manai pārliecībai saruna/konsultācija bija noderīga un ļoti vajadzīga. Tava un vietas harmonija iedeva drošības sajūtu, ka drīkstu runāt par to, kas nomāc, par ko ir bail. Saņēmu atbalstu, mani nenosodīja un vēl ieguvu ieteikumus, vai kā lai to savādāk nosauc - apstiprinājumu tam, ko iekšēji zināju, bet negribēju skaļi atzīt. Pēc sarunas ar Tevi, pēc manām domām tās, kas ir manas vājās vietas, veidojās vai drīzāk parādīji, kā tās veidot kā manu stipro pamatu. Vērtīgi, ka piedāvāji iespēju saņemt atbalstu arī turpmāk.

Par to, kas palika neizteikts no manas puses, nesaistīts ar karjeru:
Vakar, ja godīgi, nobijos, tamdēļ nesadūšojos atklāt ko vairāk, plus sāku darīt to, ko nevajadzēja. Nebiju gatava vakar runāt ko sīkāk par manām attiecībām, tomēr šī ir vēl viena lieta, par ko gribu ar kādu aprunāties.

Default Avatar35
Zaiga Kozlovska
Novembris 5, 2020

Lieliska saruna ar lielisku cilvēku! Tu runā ar cilvēku pirmoreizi, bet tu jūties labi, spēj atvērties, tevi dzird un uzklausa! Tipa noteikšana ļauj sevī ieskatīties dziļāk. Pati saruna ir brīva, pozitīva un iedvesmojoša! Paldies!

Renāte
Novembris 3, 2020

Paldies Jums par konsultāciju un mana tipa noteikšanu. Šķiet Jūs man devāt vairāk nekā dotu psihologs savos padomos un slēdzienos. Pēc konsultācijas gan attiecību, gan profesionālos jautājumos sajutu iekšēju mieru un spēku celties, iet uz priekšu ar lielāku pārliecību. Šķiet acu mirklī pieņēmu to, ka mana laulība izjuka un, lai cik tas traģiski un nesmuki beidzās, saprast, ka mēs vienkārši nebijām saderīgi. Tas nav īss ceļš piedod nodevību un nolikt aizvainojumu attiecībās, kurās iejaucies kāds trešais. Bet bērni, ko šīs attiecības ir radījušas, pateicība par to un Jūsu pozitīvais stimuls deva pozitīvām domām par harmoniskākām, skaistākām, saderīgākām un laimīgākām attiecībām nākotnē. Jau ieteicu un ieteikšu Jūs citiem. Galu galā arī man Jūs ieteica Jūsu uzticama skolniece 🙂
Pateicos Jums un uz tikšanos.

Ieva Bumbure
Oktobris 26, 2020

Gribēju vēlreiz pateikt lielu paldies par konsultāciju. Pēdējās dienās vairākkārt pārlasīju sava tipa aprakstu, meklēju papildinformāciju un dalījos pārdomās ar saviem līdzcilvēkiem. Šī man ir interesanta pieredze un svarīgākais es sāku labāk iepazīt sevi, savas stiprās un vājās puses. Man šis ir arī ceļš uz sevis pieņemšanu. Beigt sevi lauzt un mocīties pārmetumos, kāpēc ir tā un ne savādāk. Mūsu saruna bija kā solītis tuvāk sakārtotākai dzīvei, darāmā daudz, bet ir ir iezīmējušies virzieni. Bija vērtīgi un ceru vēl tiksimies!

Sanita Roze
Oktobris 21, 2020

Man ir lieliski jaunumi. Pateicoties zināsanām, ko esmu ieguvusi no Tevis: aizgāju no algota darba, izveidoju privātpraksi matemātikas pasniegšanā. Lai būtu nedaudz starp pieaugušiem, esmu 1 stundu dienā privātā vidusskolā. Pateicos par iedrošinājumu.

Ilze Krievāne
Septembris 17, 2020

Ir tā, ka konkrētajā brīdī nepieciešamā informācija un cilvēki mani atrod. Tieši tā bija arī ar Eviju. Vispirms žurnālā Imperfekt izlasīju viņas rakstu par attiecībām un socioniku, noklausījos arī interviju podkāstā Imperfekt Piektdiena. Šobrīd esmu apjukusi un iestrēgusi gan attiecībās, gan profesionālajā sfērā un intuitīvi jutu, ka privāta konsultācija pie Evijas varētu man palīdzēt sajust virzienu, kurā doties un salikt pa plauktiņiem dzīvē valdošo haosu. Un es nekļūdījos! Sākotnēji biju iedomājusies, ka aizpildīšu testu, noskaidrošu savu sociotipu, saņemšu sarakstu ar profesijām, kuras man piemērotas un došos mājās. Daļa no šīm lietām tiešām piepildījās, taču pavisam citādi kā biju iedomājusies. Testu es nepildīju, jo manu sociotipu (Jesēņins) Evija noteica sarunā ar mani tikai pēc žestiem, runas un ķermeņa valodas. Evija ir ļoti patīkams sarunu biedrs, iedvesmojoša un dzīves gudra sieviete un uzreiz sajutu, ka esmu ar viņu uz viena viļņa, kas man ir ļoti nepieciešams, lai atvērtos un sāktu stāstīt par sevi. Un izstāstīju es daudz, jo Evija ļoti iedziļinājās manā stāstā ne tikai par karjeru, bet arī par ģimenes dzīvi un attiecībām. Konsultācijas laikā ne tikai apstiprinājās lietas, ko intuitīvi jutu jau sen, bet Evija sniedza ieskatu arī tādās iespējās un virzienos, par kuriem pati līdz šim nebiju aizdomājusies. Pēc konsultācijas jūtos labāk iepazinusi un izpratusi sevi, iedvesmota jauniem darbiem un lietām, kā arī mierīgāka un paļāvīgāka attiecībā uz to, kas mani gaida nākotnē. Iesaku ikvienam sevis labākai izprašanai! Liels paldies, Evija!

Kaspars
Jūlijs 17, 2020

Vislabāk iztērētie 60 eiro!

Šī atsauksme ir rakstīta balstoties uz sievas novērojumiem.Mans mazais vārdu krājums un nemācēšāna izteikšanās atturēja pašam personiski rakstīt atsauksmi.Tomēr klusēt arī negribēju.
Pirms publicēšanas sieva izlasīja ko ir uzrakstījusi un es tam piekritu.

Sevis izzināšanas ceļš nav viegls.Šķita ka visam ir kāda kopēja formula dzīvē.
Vienmēr ir sludināts-"Meditējiet un iegūsiet mieru".
" Atrodi kaislību un tev dzīvē viss izdosies"
Man vienmēr interesējis izkļūt ārā no "kastītes", "vāveres riteņa" tapēc aktīvi sāku meklēt savu kaislību.
Mani meklējumi turpinājās caur astroloģijai, numeroloģijai un dažādiem testiem, profesiju aprakstiem, tomēr nekas nemainījās.

Tā vien likās ka esmu tas nelaimīgais,kuram nav lemts atrast savu kaislību.
Arī hobiju nevarēju atrast, likās ka tam visam nav jēgas.Kapēc tā domāju?
Jo tas manu maku biezāku nepadara, turklāt, vējā izsviests laiks.
Es visam meklēju jēgu un kaislības neatrašana mani sāka darīt stresainu.
Sāku uzdot sev jautājumu"kapēc man nekas nepatīk un neliek sirdij aizrauties?"
Vienu dienu nodomāju,ko vēl es varu zaudēt?
Japiesakās socionikas konsultācijai.
Uzzinot savu tipu un ieteikumus, mudinājumus pēc īsās konsultācijas es sāku rīkoties un likos mierā ar kaislības atrašanu.
Izrādās, ka visiem tipiem kaislību nav! Pēc noteiktā tipa varēju savilkt paralēles kapēc tik smagi ar sievietēm gājis. Likās ka neviena mani nesaprot un visām interesē tikai " nevajadzīga un lieka pļurkstēšana par mīlestības tēmām kuras man izprast ir sarežģiti( internetā esmu pārskatījis šo "mistisko " subjektu-mīlestība, bet neko neesmu uztvēris.)Arī uzzināju ka meditācija ne visiem tipiem ir vajadzīga un ir lietderīga.
Socionikas konsultācijā tiek atmesti visi aizspriedumi.
Cik labi ka tagad zinu uz ko virzīties un pārtraucu meklēt savu kaislību.
Pārsteidzoši ka ar manu mazrunību un šauro vārdu krājumu par mani varēja tik daudz ko pateikt nezinot mani pašu personiski.
Man palīdzēja,iesaku visiem!
Ja tu šo lasi, nopērc, nenožēloju.

Līga Jupatova
Jūnijs 11, 2020

Aizgāju pie Evijas ar pirms pāris gadiem no cita lekcijām noteikta tipa, kas ar smaidu izrādījās nepareizs.Reti par neveiksmi priecājos!
Konsultācija ļoti vērtīga man kā neformālam entuziastam par psiholoģiju, jo tiešām daudz vērtīga un individuālu ieteikumu, ko tikai eksperts var pamanīt un norādīt. No daudz niansēm salikta viena glezna - tips, kurā ir vēl daudz slāņi un izpētes variantu, bet galvenais ir zināmas pamatvērtības, domāšanas veids un izskaidrojumi, kas atbrīvo. Ieguvu gan šī brīža bažīgiem jautājumiem izskaidrojumu un sapratni.
Pēc konsultācijas jutos atbrīvota, jo beidzot kāds pateica kaut ko pilnīgi jaunu, bet fundamentāli svarīgu, ko tikai eksperts var secināt ņemot vērā pagātni, runu, vizuālās izpausmes un izzinot.
Pateicība liela un potenciāla dāvana jebkuram!

Una stāsta, ko viņas dzīvē palīdzēja sakārtot socionikas zināšanas un par to kā notiek neklātienes mācības vebināros.
Karina video atsauksmē stāsta par saviem ieguvumiem, noskaidrojot savu sociotipu un mācībām kopā ar vīru.
Andris dalās savā pieredzē par socioniku un labāku sevis iepazīšanu.
Ance video dalās savās pārdomās par to, kā iepazinusi un labāk sapratusi sevi, noskaidrojot savu sociotipu.