Atsauksmes

Sirsnīgs paldies jums visiem, kas bijāt gatavi mūsu tikšanās reizēs man atklāt savas raizes, neziņu un šaubas, padalīties, “ielaist” savā dzīvē, attiecībās, uzņēmumā, un devāt arī man iespēju būt noderīgai. Paldies, ka novērtējāt to, ko es zinu un varu dot.

 

Ikviens jūsu stāsts, sāpes, pārdzīvojumi, neveiksmes, izdošanās, izvēles, laimīgās satikšanās un prieka asaras ir arī mana pieredze, kas palīdz pilnveidoties un kļūt vēl zinošākai, vēl noderīgākai. Man tas ir liels pagodinājums, ka atstājat šeit savus ierosinājumus, novērojumus, atsauksmes, kas man palīdz jūsu sirdsmiera labā darboties sirsnīgāk, vērtīgāk, noderīgāk un profesionālāk.

 

Evija

Atstāt atsauksmi

Sanita Roze
Oktobris 21, 2020

Man ir lieliski jaunumi. Pateicoties zināsanām, ko esmu ieguvusi no Tevis: aizgāju no algota darba, izveidoju privātpraksi matemātikas pasniegšanā. Lai būtu nedaudz starp pieaugušiem, esmu 1 stundu dienā privātā vidusskolā. Pateicos par iedrošinājumu.

Ilze Krievāne
Septembris 17, 2020

Ir tā, ka konkrētajā brīdī nepieciešamā informācija un cilvēki mani atrod. Tieši tā bija arī ar Eviju. Vispirms žurnālā Imperfekt izlasīju viņas rakstu par attiecībām un socioniku, noklausījos arī interviju podkāstā Imperfekt Piektdiena. Šobrīd esmu apjukusi un iestrēgusi gan attiecībās, gan profesionālajā sfērā un intuitīvi jutu, ka privāta konsultācija pie Evijas varētu man palīdzēt sajust virzienu, kurā doties un salikt pa plauktiņiem dzīvē valdošo haosu. Un es nekļūdījos! Sākotnēji biju iedomājusies, ka aizpildīšu testu, noskaidrošu savu sociotipu, saņemšu sarakstu ar profesijām, kuras man piemērotas un došos mājās. Daļa no šīm lietām tiešām piepildījās, taču pavisam citādi kā biju iedomājusies. Testu es nepildīju, jo manu sociotipu (Jesēņins) Evija noteica sarunā ar mani tikai pēc žestiem, runas un ķermeņa valodas. Evija ir ļoti patīkams sarunu biedrs, iedvesmojoša un dzīves gudra sieviete un uzreiz sajutu, ka esmu ar viņu uz viena viļņa, kas man ir ļoti nepieciešams, lai atvērtos un sāktu stāstīt par sevi. Un izstāstīju es daudz, jo Evija ļoti iedziļinājās manā stāstā ne tikai par karjeru, bet arī par ģimenes dzīvi un attiecībām. Konsultācijas laikā ne tikai apstiprinājās lietas, ko intuitīvi jutu jau sen, bet Evija sniedza ieskatu arī tādās iespējās un virzienos, par kuriem pati līdz šim nebiju aizdomājusies. Pēc konsultācijas jūtos labāk iepazinusi un izpratusi sevi, iedvesmota jauniem darbiem un lietām, kā arī mierīgāka un paļāvīgāka attiecībā uz to, kas mani gaida nākotnē. Iesaku ikvienam sevis labākai izprašanai! Liels paldies, Evija!

Kaspars
Jūlijs 17, 2020

Vislabāk iztērētie 60 eiro!

Šī atsauksme ir rakstīta balstoties uz sievas novērojumiem.Mans mazais vārdu krājums un nemācēšāna izteikšanās atturēja pašam personiski rakstīt atsauksmi.Tomēr klusēt arī negribēju.
Pirms publicēšanas sieva izlasīja ko ir uzrakstījusi un es tam piekritu.

Sevis izzināšanas ceļš nav viegls.Šķita ka visam ir kāda kopēja formula dzīvē.
Vienmēr ir sludināts-"Meditējiet un iegūsiet mieru".
" Atrodi kaislību un tev dzīvē viss izdosies"
Man vienmēr interesējis izkļūt ārā no "kastītes", "vāveres riteņa" tapēc aktīvi sāku meklēt savu kaislību.
Mani meklējumi turpinājās caur astroloģijai, numeroloģijai un dažādiem testiem, profesiju aprakstiem, tomēr nekas nemainījās.

Tā vien likās ka esmu tas nelaimīgais,kuram nav lemts atrast savu kaislību.
Arī hobiju nevarēju atrast, likās ka tam visam nav jēgas.Kapēc tā domāju?
Jo tas manu maku biezāku nepadara, turklāt, vējā izsviests laiks.
Es visam meklēju jēgu un kaislības neatrašana mani sāka darīt stresainu.
Sāku uzdot sev jautājumu"kapēc man nekas nepatīk un neliek sirdij aizrauties?"
Vienu dienu nodomāju,ko vēl es varu zaudēt?
Japiesakās socionikas konsultācijai.
Uzzinot savu tipu un ieteikumus, mudinājumus pēc īsās konsultācijas es sāku rīkoties un likos mierā ar kaislības atrašanu.
Izrādās, ka visiem tipiem kaislību nav! Pēc noteiktā tipa varēju savilkt paralēles kapēc tik smagi ar sievietēm gājis. Likās ka neviena mani nesaprot un visām interesē tikai " nevajadzīga un lieka pļurkstēšana par mīlestības tēmām kuras man izprast ir sarežģiti( internetā esmu pārskatījis šo "mistisko " subjektu-mīlestība, bet neko neesmu uztvēris.)Arī uzzināju ka meditācija ne visiem tipiem ir vajadzīga un ir lietderīga.
Socionikas konsultācijā tiek atmesti visi aizspriedumi.
Cik labi ka tagad zinu uz ko virzīties un pārtraucu meklēt savu kaislību.
Pārsteidzoši ka ar manu mazrunību un šauro vārdu krājumu par mani varēja tik daudz ko pateikt nezinot mani pašu personiski.
Man palīdzēja,iesaku visiem!
Ja tu šo lasi, nopērc, nenožēloju.

Līga Jupatova
Jūnijs 11, 2020

Aizgāju pie Evijas ar pirms pāris gadiem no cita lekcijām noteikta tipa, kas ar smaidu izrādījās nepareizs.Reti par neveiksmi priecājos!
Konsultācija ļoti vērtīga man kā neformālam entuziastam par psiholoģiju, jo tiešām daudz vērtīga un individuālu ieteikumu, ko tikai eksperts var pamanīt un norādīt. No daudz niansēm salikta viena glezna - tips, kurā ir vēl daudz slāņi un izpētes variantu, bet galvenais ir zināmas pamatvērtības, domāšanas veids un izskaidrojumi, kas atbrīvo. Ieguvu gan šī brīža bažīgiem jautājumiem izskaidrojumu un sapratni.
Pēc konsultācijas jutos atbrīvota, jo beidzot kāds pateica kaut ko pilnīgi jaunu, bet fundamentāli svarīgu, ko tikai eksperts var secināt ņemot vērā pagātni, runu, vizuālās izpausmes un izzinot.
Pateicība liela un potenciāla dāvana jebkuram!

Jūlija B.
Maijs 18, 2020

Sveiki, Evija!

Beidzot esmu apsēdusies, lai atbildētu uz pēdējās nodarbības e-pastu un pateiktu lielu paldies par šīm mācībām.
Jāsaka, tās bija nedaudz sarežģītākas nekā es sākotnēji iedomājos, jo īpaši detalizētā informācija par psihes modeli. Atzīšos, man ar pirmo reizi visai maz kas nosēdās galvā, kad klausījos/ pierakstīju otro reizi, tad jau palika atmiņā kaut kas vairāk.
Kopumā man kurss ļoti patika, saprotu, ka, iespējams, klātienē tas varētu būt bijis man efektīvāks, jo tā es vieglāk uztveru un atceros informāciju, bet - kā to visu apgūst cilvēki triecienkursā, to gan nesaprotu, jo informācijas ir dikti daudz un tā ir tik detalizēta!! 🙂
Domāju, ka pēc laiciņa varētu vēl pamācīties par šo jomu, bet šobrīd tiešām prasās "sagremot" to, kas ir.
Priecājos, ka ir prezentācijas, varēšu tajās ik pa laikam ieskatīties, jo savos pierakstos lekcijas esmu sarakstījusi visai haotiski.

Visvairāk šajās mācībās es mēģināju izprast tieši savu un sava duālā tipus, to stiprās/ vājās puses u.c. iezīmes. Šis kurss ļoti daudz arī deva tajā ziņā, ka es sevi vairāk sāku pieņemt, nevis mēģināt pārtaisīt uz kaut kādu citu cilvēku (tipu). Tik daudz kas man tika izskaidrots, kāds ir Draizera tips ar visām tā dažādajām izpausmēm, ko iepriekš kaut kādā mērā sev pārmetu, jo biju saņēmusi tādus pārmetumus no sev tuviem cilvēkiem. Tāpat sapratu, ka savas stiprās puses nevajag "ravēt ārā" tikai tādēļ, ka "neierakstos" kāda pieņēmumos par to, kādai man jābūt; ka kādam es būšu vajadzīga tieši tāda, kāda es esmu. Liels paldies par to vien!
Lai gan tipus noteikt galīgi nemāku, bet pa mazdrusciņai mēģinu vismaz apdomāt/ sajust, ko nozīmētu caur socioniku cilvēku rīcība, uzvedība utt. Tas viss ir ļoti interesanti.
Šobrīd man arī dzīvē ir parādījies cilvēks (notipots kā Džeks, kas ir mans duālais), līdz ar to komunicējot ar viņu, skatos, kā tad jūtos un kā tad tās mūsu dažādās, papildinošās un līdzīgās iezīmes strādā. Dažbrīd nezinu, vai tiešām varētu tik haotisku un "lidojošu" cilvēku (kādi laikam skaitās Džeki) izturēt ikdienā un veidot ģimeni.. :)) Bet daudz kur arī redzu, ka (vismaz šim cilvēkam) tāds tips kā es jau sen bija vajadzīgs, kas viņam ieviesīs dzīvē kārtību 😀 nevaru gan noliegt, ka man nepatiktu to kārtību ieviest, tikai nepatīk, ka par atsevišķām lietām ar vienas reizes izrunāšanu nepietiek :))
Katrā ziņā liels paldies, Evija, par šo laiku kopā caur vebināriem! Es nebiju tā aktīvākā studente, kas sūta atgriezenisko saiti, jo ne vienmēr savlaicīgi noklausījos vebināru un citreiz jau atbildes nāca caur nākamo vebināru vai caur kādu citu FB vebināru. Bet jebkurā gadījumā mani šis viss interesē un es aktīvi arī sekoju, kas notiek FB diskusijās, paklausos tipojamo intervijas, palasu komentārus, jāsaka, ka FB vietne, tēmas un sarunas tajā dod interesantas krāsas ikdienai. Paldies par to!
Zinu, ka Tev šis izolācijas laiks nav vienkāršs un jau ir pamatīgi piegriezies (jāatzīstas, ka es šo laiku baudu), taču novēlu katrā dienā atrast kaut ko foršu. Un lai ražīgi veidojas klātienes grupas! 😉 pēc laiciņa gan jau es arī uz kādu pieteikšos.

Uz drīzu sazināšanos!
Ar sveicieniem,
Jūlija

Evija
Maijs 11, 2020

Sveika, Evija!

Rakstu Tev šajā salīdzinoši neparastajā laika posmā, kad valstī ir pagarināta ārkārtas situācija un daudz kas škiet uz pauzes un palielinās pelēko domu mākoņi!
Rakstu, lai Tev personīgi nosūtītu lielu PALDIES par to, ka man devi cerību saviem spēkiem un ka personīgajā konsultācijā palīdzēji man noteikt manu tipu. Paldies par to, ko dari!!!

Tas nenotika uzreiz, šķiet pagājis ir pamatīgs laika posms, kopš esmu realizējusi Tevis ieteiktos soļus profesionālajā laukā, taču nu jau ir mēnesis kā esmu nomainījusi darba vietu un amatu - pēc Tava ieteikuma esmu aizgājusi strādāt uz ražošanas uzņēmumu par Kvalitātes vadītāju un Ražošanas plānotāju. Gandrīz katru dienu saprotu, ar kādu aizrautību šobrīd pildu jaunos pienākumus šajā uzņēmumā. Ļoti priecājos, ka ieklausījos Tevī un manā dzīve ir notikusi patīkama transformācija!
Vēlu Tev arī turpmāk aktīvi darboties tajā laukā, ko dari tik profesionāli un pārliecinoši!
Lai spēks, enerģija un daudz jaunu klientu!
Veiksmi un Veselību,
Evija

p.s.lai tik man kāds tagad pajautā, kā lai zina, kādai profesijai piemērots (tai skaitā mani bērni) - noteikti ieteikšu to, ko esmu pārbaudījusi uz "savas ādas"- Tevi!
Pasaule ir apaļa - pastāv iespēja, ka vēl kur tiksimies! 😀

Ieva Vīksna
Aprīlis 27, 2020

Lai arī neesmu čakla uz atbildēšanu vai atsauksmēm (iedvesma + laiks+ vieta =kā apvienot???), tomēr arī es esmu ar sajūtu - Kā?! Jau viss??? Nēeeeeee! Gribu turpinājumu socionikas tālmācībām!
Socionika manā dzīvē ir iedevusi vairāk kā gaidīju un, noteikti, socionikai ir un būs vieta manā dzīvē.
Esmu vēl ceļā uz laimīgu, piepildītu dzīvi un harmoniskām attiecībām.
Šie mēneši ir iedevuši apziņu, ka ar mani viss ir kārtībā, neesmu es nekam nederīgs cilvēks un dzīvē izgāzusies sieviete (protama, laiku pa laikam uzvirmo šīs sajūtas). Kā arī - partneri, kas man ir bijuši, ir vnk kā nepareizi sazvanīts numus (gadās taču), pat,ja kādu brīdi bijusi gana interesanta saruna.
Žēl, ka šādu zināšana man nebija agrāk, šobrīd veselībā ieguldāmos līdzekļus varētu novirzīt vēl kam skaistam. Lai nu kā, paldies par šo kopā ieto ceļu. Fb ārēs joprojām tiksimies un ļoti ceru, drīz atkal nonākt kādā "Tipiskā" tusiņā.

Līga Radomišķe
Aprīlis 22, 2020

Dzīves laikā ir brīži, kad sāku aizdomāties vai tas, ko es daru šobrīd ir mans? Vai esmu īstajā vietā, tur kur man jābūt?
Acīmredzami cilvēku tipu parādīšanās nav bijuši nejaušība un tā doma, par sevis izzināšanu iekśā urda- tātad bija mans laiks noskaidrot manu sociotipu.
Sarunā ar Eviju noskaidroju savu sociotipu un sapratu, ka pietiek gaidīt un ir jātiecas augstāk.
Izteiciens- "Tu esi izmainījusies sīknaudā no banknotes" pat ar vienu frāzi man pasaka to, kas man bija jādzird.
Jo es jau biju banknote, man patika, man sanāca, bet likās, ka esmu par daudz prasīga, par daudz gribu no citiem,man ir svarīgas procedūras, noteikumi paražas un tās šaubas ņēma virsroku- tā bija pirmā pierede vadītājas amatā un šķita, ka tas nav mans un es atkal atgriezos pie personāla vadības,kuru biju apguvusi augstskolā,kas likās mans.
Izglītības izvēli mēs balstam uz pieredzi ģimenē, redzēto apkārt un tā bija arī man.
Man ceļš ir bijis pareizs tādā mērā, ka esmu tiekusies un darījusi, to kas man jādara, bet savu šaubu rezultātā aizdevos no lielceļa uz mazo blakus ceļu.
Pateicoties Evijai es sapratu savu attīstības virzienu.
Paldies par iedrošinājumu, pārliecības iedošanu un tik precīzu mana Štirlica darba attiecību aprakstu! 🤩

Aija Demberga
Aprīlis 21, 2020

Esmu ļoti priecīga un pateicīga Evijai par konsultāciju tipa noteikšanā, kuras laikā notika gaidītais brīnums: beidzot pēc ilgiem meklējumu un maldu gadiem, mana tipa puzles gabaliņi salikās īstajās vietās un Balzaka (Evija) spogulī pēkšņi izgaismojās spilgts tēls - mans pazudušais, ilgi meklētais Džeks. Esmu laimīga par nostāšanos uz dzīves šaha dēlīša pareizā lauciņa. Paldies gudrajai, erudītajai Evijai! 🤗

Kristīne Ābelniece
Aprīlis 14, 2020

Evija,

Liels jo liels paldies Jums! Šī bija ļoti vērtīga saruna ceļā uz sevis atklāšanu un iepazīšanu, kas nāca īstajā laikā. Atklāsmes mani ļoti pārsteidza! Vērtīgi! Visnotaļ iesaku!

Sanita Roze
Oktobris 21, 2020

Man ir lieliski jaunumi. Pateicoties zināsanām, ko esmu ieguvusi no Tevis: aizgāju no algota darba, izveidoju privātpraksi matemātikas pasniegšanā. Lai būtu nedaudz starp pieaugušiem, esmu 1 stundu dienā privātā vidusskolā. Pateicos par iedrošinājumu.

Ilze Krievāne
Septembris 17, 2020

Ir tā, ka konkrētajā brīdī nepieciešamā informācija un cilvēki mani atrod. Tieši tā bija arī ar Eviju. Vispirms žurnālā Imperfekt izlasīju viņas rakstu par attiecībām un socioniku, noklausījos arī interviju podkāstā Imperfekt Piektdiena. Šobrīd esmu apjukusi un iestrēgusi gan attiecībās, gan profesionālajā sfērā un intuitīvi jutu, ka privāta konsultācija pie Evijas varētu man palīdzēt sajust virzienu, kurā doties un salikt pa plauktiņiem dzīvē valdošo haosu. Un es nekļūdījos! Sākotnēji biju iedomājusies, ka aizpildīšu testu, noskaidrošu savu sociotipu, saņemšu sarakstu ar profesijām, kuras man piemērotas un došos mājās. Daļa no šīm lietām tiešām piepildījās, taču pavisam citādi kā biju iedomājusies. Testu es nepildīju, jo manu sociotipu (Jesēņins) Evija noteica sarunā ar mani tikai pēc žestiem, runas un ķermeņa valodas. Evija ir ļoti patīkams sarunu biedrs, iedvesmojoša un dzīves gudra sieviete un uzreiz sajutu, ka esmu ar viņu uz viena viļņa, kas man ir ļoti nepieciešams, lai atvērtos un sāktu stāstīt par sevi. Un izstāstīju es daudz, jo Evija ļoti iedziļinājās manā stāstā ne tikai par karjeru, bet arī par ģimenes dzīvi un attiecībām. Konsultācijas laikā ne tikai apstiprinājās lietas, ko intuitīvi jutu jau sen, bet Evija sniedza ieskatu arī tādās iespējās un virzienos, par kuriem pati līdz šim nebiju aizdomājusies. Pēc konsultācijas jūtos labāk iepazinusi un izpratusi sevi, iedvesmota jauniem darbiem un lietām, kā arī mierīgāka un paļāvīgāka attiecībā uz to, kas mani gaida nākotnē. Iesaku ikvienam sevis labākai izprašanai! Liels paldies, Evija!

Kaspars
Jūlijs 17, 2020

Vislabāk iztērētie 60 eiro!

Šī atsauksme ir rakstīta balstoties uz sievas novērojumiem.Mans mazais vārdu krājums un nemācēšāna izteikšanās atturēja pašam personiski rakstīt atsauksmi.Tomēr klusēt arī negribēju.
Pirms publicēšanas sieva izlasīja ko ir uzrakstījusi un es tam piekritu.

Sevis izzināšanas ceļš nav viegls.Šķita ka visam ir kāda kopēja formula dzīvē.
Vienmēr ir sludināts-"Meditējiet un iegūsiet mieru".
" Atrodi kaislību un tev dzīvē viss izdosies"
Man vienmēr interesējis izkļūt ārā no "kastītes", "vāveres riteņa" tapēc aktīvi sāku meklēt savu kaislību.
Mani meklējumi turpinājās caur astroloģijai, numeroloģijai un dažādiem testiem, profesiju aprakstiem, tomēr nekas nemainījās.

Tā vien likās ka esmu tas nelaimīgais,kuram nav lemts atrast savu kaislību.
Arī hobiju nevarēju atrast, likās ka tam visam nav jēgas.Kapēc tā domāju?
Jo tas manu maku biezāku nepadara, turklāt, vējā izsviests laiks.
Es visam meklēju jēgu un kaislības neatrašana mani sāka darīt stresainu.
Sāku uzdot sev jautājumu"kapēc man nekas nepatīk un neliek sirdij aizrauties?"
Vienu dienu nodomāju,ko vēl es varu zaudēt?
Japiesakās socionikas konsultācijai.
Uzzinot savu tipu un ieteikumus, mudinājumus pēc īsās konsultācijas es sāku rīkoties un likos mierā ar kaislības atrašanu.
Izrādās, ka visiem tipiem kaislību nav! Pēc noteiktā tipa varēju savilkt paralēles kapēc tik smagi ar sievietēm gājis. Likās ka neviena mani nesaprot un visām interesē tikai " nevajadzīga un lieka pļurkstēšana par mīlestības tēmām kuras man izprast ir sarežģiti( internetā esmu pārskatījis šo "mistisko " subjektu-mīlestība, bet neko neesmu uztvēris.)Arī uzzināju ka meditācija ne visiem tipiem ir vajadzīga un ir lietderīga.
Socionikas konsultācijā tiek atmesti visi aizspriedumi.
Cik labi ka tagad zinu uz ko virzīties un pārtraucu meklēt savu kaislību.
Pārsteidzoši ka ar manu mazrunību un šauro vārdu krājumu par mani varēja tik daudz ko pateikt nezinot mani pašu personiski.
Man palīdzēja,iesaku visiem!
Ja tu šo lasi, nopērc, nenožēloju.

Līga Jupatova
Jūnijs 11, 2020

Aizgāju pie Evijas ar pirms pāris gadiem no cita lekcijām noteikta tipa, kas ar smaidu izrādījās nepareizs.Reti par neveiksmi priecājos!
Konsultācija ļoti vērtīga man kā neformālam entuziastam par psiholoģiju, jo tiešām daudz vērtīga un individuālu ieteikumu, ko tikai eksperts var pamanīt un norādīt. No daudz niansēm salikta viena glezna - tips, kurā ir vēl daudz slāņi un izpētes variantu, bet galvenais ir zināmas pamatvērtības, domāšanas veids un izskaidrojumi, kas atbrīvo. Ieguvu gan šī brīža bažīgiem jautājumiem izskaidrojumu un sapratni.
Pēc konsultācijas jutos atbrīvota, jo beidzot kāds pateica kaut ko pilnīgi jaunu, bet fundamentāli svarīgu, ko tikai eksperts var secināt ņemot vērā pagātni, runu, vizuālās izpausmes un izzinot.
Pateicība liela un potenciāla dāvana jebkuram!

Jūlija B.
Maijs 18, 2020

Sveiki, Evija!

Beidzot esmu apsēdusies, lai atbildētu uz pēdējās nodarbības e-pastu un pateiktu lielu paldies par šīm mācībām.
Jāsaka, tās bija nedaudz sarežģītākas nekā es sākotnēji iedomājos, jo īpaši detalizētā informācija par psihes modeli. Atzīšos, man ar pirmo reizi visai maz kas nosēdās galvā, kad klausījos/ pierakstīju otro reizi, tad jau palika atmiņā kaut kas vairāk.
Kopumā man kurss ļoti patika, saprotu, ka, iespējams, klātienē tas varētu būt bijis man efektīvāks, jo tā es vieglāk uztveru un atceros informāciju, bet - kā to visu apgūst cilvēki triecienkursā, to gan nesaprotu, jo informācijas ir dikti daudz un tā ir tik detalizēta!! 🙂
Domāju, ka pēc laiciņa varētu vēl pamācīties par šo jomu, bet šobrīd tiešām prasās "sagremot" to, kas ir.
Priecājos, ka ir prezentācijas, varēšu tajās ik pa laikam ieskatīties, jo savos pierakstos lekcijas esmu sarakstījusi visai haotiski.

Visvairāk šajās mācībās es mēģināju izprast tieši savu un sava duālā tipus, to stiprās/ vājās puses u.c. iezīmes. Šis kurss ļoti daudz arī deva tajā ziņā, ka es sevi vairāk sāku pieņemt, nevis mēģināt pārtaisīt uz kaut kādu citu cilvēku (tipu). Tik daudz kas man tika izskaidrots, kāds ir Draizera tips ar visām tā dažādajām izpausmēm, ko iepriekš kaut kādā mērā sev pārmetu, jo biju saņēmusi tādus pārmetumus no sev tuviem cilvēkiem. Tāpat sapratu, ka savas stiprās puses nevajag "ravēt ārā" tikai tādēļ, ka "neierakstos" kāda pieņēmumos par to, kādai man jābūt; ka kādam es būšu vajadzīga tieši tāda, kāda es esmu. Liels paldies par to vien!
Lai gan tipus noteikt galīgi nemāku, bet pa mazdrusciņai mēģinu vismaz apdomāt/ sajust, ko nozīmētu caur socioniku cilvēku rīcība, uzvedība utt. Tas viss ir ļoti interesanti.
Šobrīd man arī dzīvē ir parādījies cilvēks (notipots kā Džeks, kas ir mans duālais), līdz ar to komunicējot ar viņu, skatos, kā tad jūtos un kā tad tās mūsu dažādās, papildinošās un līdzīgās iezīmes strādā. Dažbrīd nezinu, vai tiešām varētu tik haotisku un "lidojošu" cilvēku (kādi laikam skaitās Džeki) izturēt ikdienā un veidot ģimeni.. :)) Bet daudz kur arī redzu, ka (vismaz šim cilvēkam) tāds tips kā es jau sen bija vajadzīgs, kas viņam ieviesīs dzīvē kārtību 😀 nevaru gan noliegt, ka man nepatiktu to kārtību ieviest, tikai nepatīk, ka par atsevišķām lietām ar vienas reizes izrunāšanu nepietiek :))
Katrā ziņā liels paldies, Evija, par šo laiku kopā caur vebināriem! Es nebiju tā aktīvākā studente, kas sūta atgriezenisko saiti, jo ne vienmēr savlaicīgi noklausījos vebināru un citreiz jau atbildes nāca caur nākamo vebināru vai caur kādu citu FB vebināru. Bet jebkurā gadījumā mani šis viss interesē un es aktīvi arī sekoju, kas notiek FB diskusijās, paklausos tipojamo intervijas, palasu komentārus, jāsaka, ka FB vietne, tēmas un sarunas tajā dod interesantas krāsas ikdienai. Paldies par to!
Zinu, ka Tev šis izolācijas laiks nav vienkāršs un jau ir pamatīgi piegriezies (jāatzīstas, ka es šo laiku baudu), taču novēlu katrā dienā atrast kaut ko foršu. Un lai ražīgi veidojas klātienes grupas! 😉 pēc laiciņa gan jau es arī uz kādu pieteikšos.

Uz drīzu sazināšanos!
Ar sveicieniem,
Jūlija

Evija
Maijs 11, 2020

Sveika, Evija!

Rakstu Tev šajā salīdzinoši neparastajā laika posmā, kad valstī ir pagarināta ārkārtas situācija un daudz kas škiet uz pauzes un palielinās pelēko domu mākoņi!
Rakstu, lai Tev personīgi nosūtītu lielu PALDIES par to, ka man devi cerību saviem spēkiem un ka personīgajā konsultācijā palīdzēji man noteikt manu tipu. Paldies par to, ko dari!!!

Tas nenotika uzreiz, šķiet pagājis ir pamatīgs laika posms, kopš esmu realizējusi Tevis ieteiktos soļus profesionālajā laukā, taču nu jau ir mēnesis kā esmu nomainījusi darba vietu un amatu - pēc Tava ieteikuma esmu aizgājusi strādāt uz ražošanas uzņēmumu par Kvalitātes vadītāju un Ražošanas plānotāju. Gandrīz katru dienu saprotu, ar kādu aizrautību šobrīd pildu jaunos pienākumus šajā uzņēmumā. Ļoti priecājos, ka ieklausījos Tevī un manā dzīve ir notikusi patīkama transformācija!
Vēlu Tev arī turpmāk aktīvi darboties tajā laukā, ko dari tik profesionāli un pārliecinoši!
Lai spēks, enerģija un daudz jaunu klientu!
Veiksmi un Veselību,
Evija

p.s.lai tik man kāds tagad pajautā, kā lai zina, kādai profesijai piemērots (tai skaitā mani bērni) - noteikti ieteikšu to, ko esmu pārbaudījusi uz "savas ādas"- Tevi!
Pasaule ir apaļa - pastāv iespēja, ka vēl kur tiksimies! 😀

Ieva Vīksna
Aprīlis 27, 2020

Lai arī neesmu čakla uz atbildēšanu vai atsauksmēm (iedvesma + laiks+ vieta =kā apvienot???), tomēr arī es esmu ar sajūtu - Kā?! Jau viss??? Nēeeeeee! Gribu turpinājumu socionikas tālmācībām!
Socionika manā dzīvē ir iedevusi vairāk kā gaidīju un, noteikti, socionikai ir un būs vieta manā dzīvē.
Esmu vēl ceļā uz laimīgu, piepildītu dzīvi un harmoniskām attiecībām.
Šie mēneši ir iedevuši apziņu, ka ar mani viss ir kārtībā, neesmu es nekam nederīgs cilvēks un dzīvē izgāzusies sieviete (protama, laiku pa laikam uzvirmo šīs sajūtas). Kā arī - partneri, kas man ir bijuši, ir vnk kā nepareizi sazvanīts numus (gadās taču), pat,ja kādu brīdi bijusi gana interesanta saruna.
Žēl, ka šādu zināšana man nebija agrāk, šobrīd veselībā ieguldāmos līdzekļus varētu novirzīt vēl kam skaistam. Lai nu kā, paldies par šo kopā ieto ceļu. Fb ārēs joprojām tiksimies un ļoti ceru, drīz atkal nonākt kādā "Tipiskā" tusiņā.

Līga Radomišķe
Aprīlis 22, 2020

Dzīves laikā ir brīži, kad sāku aizdomāties vai tas, ko es daru šobrīd ir mans? Vai esmu īstajā vietā, tur kur man jābūt?
Acīmredzami cilvēku tipu parādīšanās nav bijuši nejaušība un tā doma, par sevis izzināšanu iekśā urda- tātad bija mans laiks noskaidrot manu sociotipu.
Sarunā ar Eviju noskaidroju savu sociotipu un sapratu, ka pietiek gaidīt un ir jātiecas augstāk.
Izteiciens- "Tu esi izmainījusies sīknaudā no banknotes" pat ar vienu frāzi man pasaka to, kas man bija jādzird.
Jo es jau biju banknote, man patika, man sanāca, bet likās, ka esmu par daudz prasīga, par daudz gribu no citiem,man ir svarīgas procedūras, noteikumi paražas un tās šaubas ņēma virsroku- tā bija pirmā pierede vadītājas amatā un šķita, ka tas nav mans un es atkal atgriezos pie personāla vadības,kuru biju apguvusi augstskolā,kas likās mans.
Izglītības izvēli mēs balstam uz pieredzi ģimenē, redzēto apkārt un tā bija arī man.
Man ceļš ir bijis pareizs tādā mērā, ka esmu tiekusies un darījusi, to kas man jādara, bet savu šaubu rezultātā aizdevos no lielceļa uz mazo blakus ceļu.
Pateicoties Evijai es sapratu savu attīstības virzienu.
Paldies par iedrošinājumu, pārliecības iedošanu un tik precīzu mana Štirlica darba attiecību aprakstu! 🤩

Aija Demberga
Aprīlis 21, 2020

Esmu ļoti priecīga un pateicīga Evijai par konsultāciju tipa noteikšanā, kuras laikā notika gaidītais brīnums: beidzot pēc ilgiem meklējumu un maldu gadiem, mana tipa puzles gabaliņi salikās īstajās vietās un Balzaka (Evija) spogulī pēkšņi izgaismojās spilgts tēls - mans pazudušais, ilgi meklētais Džeks. Esmu laimīga par nostāšanos uz dzīves šaha dēlīša pareizā lauciņa. Paldies gudrajai, erudītajai Evijai! 🤗

Kristīne Ābelniece
Aprīlis 14, 2020

Evija,

Liels jo liels paldies Jums! Šī bija ļoti vērtīga saruna ceļā uz sevis atklāšanu un iepazīšanu, kas nāca īstajā laikā. Atklāsmes mani ļoti pārsteidza! Vērtīgi! Visnotaļ iesaku!

Una stāsta, ko viņas dzīvē palīdzēja sakārtot socionikas zināšanas un par to kā notiek neklātienes mācības vebināros.
Karina video atsauksmē stāsta par saviem ieguvumiem, noskaidrojot savu sociotipu un mācībām kopā ar vīru.
Andris dalās savā pieredzē par socioniku un labāku sevis iepazīšanu.
Ance video dalās savās pārdomās par to, kā iepazinusi un labāk sapratusi sevi, noskaidrojot savu sociotipu.