Отзывы

Сердечное спасибо всем вам, что были готовы на наших встречах открыть мне свои заботы, незнание и сомнения, поделиться, «впустить» в свою жизнь, отношения, предприятие, и что даете мне возможность быть полезной. Спасибо за то что вы оценили то, что я знаю и могу дать.

 

Каждый ваш рассказ, боль, переживания, неудачи, траты, выбор, счастливые встречи и слезы радости – это и мой опыт, который помогает совершенствоваться и стать еще более знающей, еще более полезной. Это для меня большая честь, что вы оставляете здесь свои предложения, наблюдения, отзывы, которые помогают мне более сердечно трудиться для вашего душевного покоя, с большей пользой и более весомо и более профессионально.

 

Эвия

Оставить отзыв

Zane Krastiņa
Июль 11, 2019

Evija. Vakars pie Tevis man ir 2 gadu “terapijas” vērts!

Juris
"Lejiņa un Šleiers"
Май 29, 2019

Par kursu - Īsi, konkrēti, noderīgi. Evija, kā pasniedzēja, ļoti labi jūt grupu ar kuru strādā un spēj izprast konkrētās komandas vajadzības un dod tām rekomendācijas.

Ieva
Май 22, 2019

Paldies par interesanto ieskatu socionikā. Iepriekš no saviem draugiem, kuri interesējās par šādām tēmām, biju dzirdējusi informāciju. Viņu stāstītais ne uz pusi tā neaizrāva, kā Evijas lekcijas. Jaunās zināšanas mudina paplašināt savu redzesloku un raisa papildus interesi par socioniku.

Balzaks
Май 21, 2019

Saruna ar Eviju palīdzēja man skaidrāk ieraudzīt manu ceļu. Daudzas lietas kļuva skaidrākas - kāpēc esmu tā, kas esmu. Ceļš, kas ir man priekšā, kļuva taisnāks; es saņēmu atbildes, un šaubu vairs nav.

Sabīne
"Lejiņa & Šleiers"
Май 21, 2019

Evija, es tik ļoti priecājos par mūsu tikšanos! Es pat gribētu uzdrīkstēties to nosaukt par likteņa pirkstu, jo mūsu tikšanās notika posmā, kad man bija radušies viesvairāk jautājumi.
Pirmkārt, jāsaka, ka Evija pati ir ļoti simpātiska personība, ļoti patīkams sarunu biedrs. Šādu mentoru es sev vēlētos.
Intervijas laikā ar Eviju guvu daudzas atbildes uz jautājumiem, kas dotajā brīdī mani nomāca. Vēlreiz pārapstiprināju savas vērtības un novērtēju attiecību kvalitāti ar apkārtējiem, un kāpēc, dažkārt no tām nevaru gūt to, ko sagaidu. Jāpiebilst, ka, pēc tam, kad palūdzu savus draugus aizpildīt personības noteikšanas testu, tad tas deva mums pamatu labākai savstarpējai saskarsmei, jo daudz sapratām viens par otru.
Noteikti nekad neaizmirsīšu šo pieredzi un man ir aizdomas, ka vēl noteikti tiksimies ar Eviju!
Iesaku visiem, kas vēlās izzināt sevi un savas savstarpējās attiecības ar apkārtējiem, satikties ar Eviju! #lifechanging

Rūta
Май 18, 2019

Liels paldies Tev Evija! No mūsu tikšanās guvums bija daudz lielāks kā gaidīju. Pirms mūsu tikšanās nebija ne jausmas kas ir socionika un kā to pielietot. Pēc tikšanās ir jau nedaudz skaidrāks par to - kas tas ir un kā zināšanas par socioniku var palīdzēt ikvienā dzīves jomā. Tagad neapšaubāmi kļuva skaidrāka bilda par to, ko es spēju, uz ko ir vērts strādāt un kur nav vērts ieguldīties. Respektīvi, lai izmantotu savus resursus efektīvi un ne patvaļīgi.
Lai kāds spētu mani motivēt vai iedrošināt, man ir nepieciešams, lai teiktais ir balstīts uz faktiem, nevis plikiem pieņēmumiem, ko ļoti labi piekopj Evija, tāpēc Evijas teiktais: “Rūta, Tev nav iemesli, lai apšaubītu savas spējas”, ļoti iespiedās atmiņā un, noteikti, ir solis tuvāk sevis izzināšanā un adekvātā novērtēšanā. 😀
Evija nerunā aplinkus, viņa ir pieredzējusi un profesionāla socionikas pasniedzēja. Ja ir vēlme izzināt savu socionikas tipu, es 100% iesaku vērsties pie Evijas Čeprovas. Viņa noteiks PAREIZO tipu un izskaidros kā ar to strādat, lai šīs zināšanas spētu pielietot savā ikdienā.
Uzskatu, ka zināšanas par savu un citu socionikas tipiem ir one of the keys to successful life!
PALDIES! 😊

Nikola
Май 16, 2019

Esmu ļoti gandarīta par iespēju piedalīties socionikas meistarklasē. Individuālās intervijas laikā un turpmākajā analīzē bija ļoti interesanti pavērot sevi no malas, saskatot kādā veidā tavs psihes tips ietekmē tavas rīcības un spriedumus. Socionika - ļoti vērtīgs rīks komandas saliedēšanai un savstarpējo attiecību, sadarbības veicināšanai. Ir palicis vieglāk saprast kolēģu domas gājienu un arī efektīvi reflektēt, kas labvēlīgi ietekmē kopējo komandas noskaņojumu.

Kate
Май 16, 2019

Socionikas intervija un personības apraksts deva iespēju paskatīties uz sevi "no malas" un deva vērtīgas atziņas par tipa stiprajām un vājajām pusēm, jomām, kuras būtu vērts attīstīt un lietas, kuras nemaz nav vērts uzsākt. Lieliski visu "salika pa plauktiņiem". Noderīgi gan profesionālā līmenī, gan personiski.

Kristīne
Май 15, 2019

Paldies, Evija! Tevis vadītais socionikas tests personības noteikšanai bija ļoti interesants, jo atgādināja mūžseno patiesību - mēs katrs esam unikāls savā veidā un vienmēr vajag primāri novērtēt un investēt savās iedzimtajās stiprajās puses un pēc tam - dzīves gaitā uzkrātajās pateicoties darbam u.c. iemesliem. Par šo arī bija daudz ko diskutēt ar un secināt par kolēģiem un klientiem.
Mūsdienās no cilvēkiem prasa zināt un prast visu, šķiet, visu laiku ir jāskrien uz priekšu, jo mainās tehnoloģijas, mainās tirgus un, lai konkurētu, nākas nemitīgi uzņemt arvien jaunas zināšanas. Socionika palīdz saprast - kas esi Tu un kas ir tās vājās puses, ko centies nomaskēt vai pilnveidot un arī kritiski paskatīties uz to vai esi savā vietā - darbā; attiecības; vidē, kur uzturies. Galvenais secinājums - man nav jāmainās un 100% jāpielāgojas citiem, ir jāmaina vide un muļķi ir un paliek muļķi, nevajag viņus mēģināt mācīt. Turklāt, bija patīkami dzirdēt, ka ir labi, ka man ir ambīcijas, vīzijas par inovācijām un spējas paredzēt tālejošu notikumu attīstību, ko citi nesaprot. Vaina ir viņos, viņu perspektīvās un dzīves prioritātēs, nevis manā prasmē pareģot notikumu attīstību. Un arī tādi cilvēki ir ok, vienkārši viņi nav mani cilvēki.
Cieņā - Kristīne aka Dons Kihots

Dagnija
"Lejiņa un Šleiers"
Май 10, 2019

Lielisks informatīvi, izglītojoši, izklaidējošs rīks sevis un komandas labākai iepazīšanai. Evijai ļoti labi izdevās “atkost” mūsu stiprās puses, uz ko nākotnē koncentrēties.

Уна рассказывает, что в ее жизни помогло уладить знание соционики и о том, как происходят заочные занятия на веб-конференциях.
Карина в видеоотзыве рассказывает, что она получила, выяснив свой социотип, и о занятиях вместе с мужем.
Андрис делится своим опытом по соционике и наилучшему познанию себя.
Анце в видео делится своими размышлениями о том, как она узнала и лучше поняла себя, выяснив свой социотип.