Отзывы

Сердечное спасибо всем вам, что были готовы на наших встречах открыть мне свои заботы, незнание и сомнения, поделиться, «впустить» в свою жизнь, отношения, предприятие, и что даете мне возможность быть полезной. Спасибо за то что вы оценили то, что я знаю и могу дать.

 

Каждый ваш рассказ, боль, переживания, неудачи, траты, выбор, счастливые встречи и слезы радости – это и мой опыт, который помогает совершенствоваться и стать еще более знающей, еще более полезной. Это для меня большая честь, что вы оставляете здесь свои предложения, наблюдения, отзывы, которые помогают мне более сердечно трудиться для вашего душевного покоя, с большей пользой и более весомо и более профессионально.

 

Эвия

Оставить отзыв

Līga
Февраль 18, 2019

Ir liels prieks, ka dzīves takas un taciņas ir savedušas kopā ar Eviju un socioniku. Ikdienā rīkojot dažādus seminārus un meistarklases varu jau spriest KAS IR KAS! Te nu ir tas gadījums (gribētu pat uzsvērt, ka tas nav tik bieži sastopams), ka lektors ar tēmu ir kā cimdiņš ar rociņu! Spilgti, radoši, interesanti, profesionāli, noderīgi un saprotami.

Māris Silinieks
Январь 8, 2019

Paldies Tev, Evija. Neviens tā nebija izvandījis man smadzenes, kā Tu. 🙂 Tagad varu paskatīties ar svaigu aci (no malas) uz visu, kas ir noticis un kas notiek. Sajūta jauna, bet ļoti laba. 🙂

Mārtiņš
Dimā
Октябрь 4, 2018

Uzinot par socioniku, protams palika interesanti - kas es par tipu. Izpildot testu sanāca Robespjērs. Palasot aprakstu likās Ooo jāā tas ir par mani, kur vēl precīzāk... Tiekoties ar Eviju konsūltācijā mani gaidīja pārstigums kad nēesu Robespjērs viss bet gan Dima. Lasot šī tipa aprakstu sapratu kad svarīgi izlasīt arī citus tipus vai vismaz būt gatavam variantam kad tas, kas sanāca pēc testa var neatbilst realitātei. Jo kā iesācējam Socionikā vairākus terminus nemaz nesapratu un vēl arī tagad nesaprotu, bet Evijai paskaidrojot pāris svešvārdus tā lai es saprastu - viss salikās pa vietām. Bet tajā brīdī kad lasiju par testā noteikto tipu, ļoti daudzas īpašības sakrita ar maniem uzskatiem, ar to kāds esmu utt. un nezinot kad ir cits tips kurš ir precīzāks- pieņēmu kā patiesu.
Vizītes laikā Evija man apskaidroja mana tipa raksturīgās īpašības kuras ieviesa skaidrību ka tā ir mana būtība un nav jēga sevi lauzt, dusmoties uz sevi , bet gan vienkārši organizēt dzīvi reiķinoties ar šīm īpašībām un tādējādi nepatērēt enerģiju kur nevajag.
Es vienozīmīgi iesaku satikties kaut reizi ar Eviju klātienē. Es guvu daudz atziņu, padomu, ideju, un galu galā - pareizu sociālo tipu. Un šīs lietas ir jau būtisks pamats manai tālākai dzīves uztverei un tās veidošanā.

Līga
Džeks
Сентябрь 17, 2018

Ir liels prieks, ka liepājniekiem arī bija iespēja iepazīt socioniku. Saku no pieredzes, ja pat vējainiem liepājniekiem acis bija kā pogas, tad tas bija to vērts. Super tēma + super lektors = galva kūp un gribās vēl. ?

Default Avatar200
Balzaks
Сентябрь 6, 2018

Sanita
Finanšu grāmatvede
Сентябрь 5, 2018

Fantastiskās mācības. Sulīgi, profesionāli, ieinteresējoši. Esmu pārsteigta, ka lekcijā ar pilnu atdevi klausījos no sākuma līdz beigām. Paldies Talantīgajai paniedzējai par pavedienu, kurš mani jau ir ierāvis socionikā. Evija, paldies par iedrošināšanu! Ceru, uz drīzu tikšanos !

Default Avatar200
Lauma Pūķe
SIA „Latvijas Uzņēmējdarbības un menedžmenta akadēmija”
Август 16, 2018

Sveika, Evija!

Gribu teikt, lielu, lielu paldies par aizraujošo lekciju mūsu skolotājiem, pašas esam priecīgas un skolotāju atsauksmes un domugraudi šo divu dienu garumā ir palikuši vien labākie iespaidi un emocijas.

Default Avatar200
Полина Тимофеева
Август 13, 2018

Очень понравился визит к соционику,во первых приятное общение,после которого идёт конкретный вывод и тип и даётся конкретный список профессий которые подойдут человеку по жизни.Так же интересно послушать про себя,что ты вроде знаешь,но вроде нет. 🙂

Default Avatar200
Žydrūne Bernotiene
Июль 25, 2018

Соционику я стала изучать 6 месяцев назад. Должна сказать, что мне крупно повезло - я встретила очень опытного и мудрого учителя соционики - Эвию Чепрову.
Соционика - очень сложная и обьёмистая наука, и мне казалось - осилить её будет очень не просто. Но, благодаря стилю и методике обучения, который использует Эвия, я очень благополучно и продуктивно продвигаюсь в перёд, и это заметило всё моё ближайшее окружение.
Хочу всем, кто хочит учить соционику - поверьте в себя и..найдите удачного учителя, какой нашла я!

Socionikos dalyką pradėjau mokytis prieš 6 mėnesius. Kai supratau, kiek daug informacijos ir praktinių įgūdžių reikės įgyti, kol galėsiu pati taikyti šį mokslą - netikėjau, kad sugebėsiu. Ir tikrai - viena, be kvalifikuoto, patyrusio socionikos mokytojo nebūčiau tiek išmokusi ir pažengusi, kokia esu dabar. Mano mokytoja - Evija Čeprova iš Rygos - savo mokymo metodikos dėka, man atskleidė daug šio mokslo praktinių žinių, taip pat teikė adaptuotą mokomąją medžiagą, parinko tinkamiausią man socionikos mokymosi stilių, ir tai man labai padėjo.
Man labai pasisekė, kad radau tokią mokytoją, visiems besimokantiems socionikos - linkiu kantrybės ir tinkamo mokytojo - kokį radau aš!

Žydrė

Default Avatar200
Ilze Svence
Июль 12, 2018

Perfekti kursi! Paldies Evija Čeprova par fantastisko iespēju piedalīties kursos! Visiem iesaku ?? izprast sevi un citus! Kapēc cilvēki ir tādi kādi tie ir! Kura loma ir domāta Tev Tavā dzīvē! Kā nepārmest citiem to, ko nav iespējams no viņiem pieprasīt! Cienīt, draudzēties, palīdzēt, mīlēt... vai gluži otrādi turēt distanci utt.
Visu to es iesaku tiem, kuri vēlas atvieglot savu dzīvi un necepties par lietām par kurām nav vērts cepties!

Уна рассказывает, что в ее жизни помогло уладить знание соционики и о том, как происходят заочные занятия на веб-конференциях.
Карина в видеоотзыве рассказывает, что она получила, выяснив свой социотип, и о занятиях вместе с мужем.
Андрис делится своим опытом по соционике и наилучшему познанию себя.
Анце в видео делится своими размышлениями о том, как она узнала и лучше поняла себя, выяснив свой социотип.
Top