Отзывы

Сердечное спасибо всем вам, что были готовы на наших встречах открыть мне свои заботы, незнание и сомнения, поделиться, «впустить» в свою жизнь, отношения, предприятие, и что даете мне возможность быть полезной. Спасибо за то что вы оценили то, что я знаю и могу дать.

 

Каждый ваш рассказ, боль, переживания, неудачи, траты, выбор, счастливые встречи и слезы радости – это и мой опыт, который помогает совершенствоваться и стать еще более знающей, еще более полезной. Это для меня большая честь, что вы оставляете здесь свои предложения, наблюдения, отзывы, которые помогают мне более сердечно трудиться для вашего душевного покоя, с большей пользой и более весомо и более профессионально.

 

Эвия

Оставить отзыв

Laura
Январь 1, 2020

Paldies par man veltīto laiku! Šāda tipa sarunas man ir kas jauns, tādēļ nekā nevaru mūsu sarunu vertēt, bet bija interesanti. Iedvesmoja Tavi padomi un tiešām lika apdomāt, ko iesākt ar dzīvi. Ja reiz iekšēji kaut kas pretojas, tad tas nav īstais ceļš. Paldies 🙂

Aija
Декабрь 30, 2019

Puika tomēr palika apmierināts! 👍😀😀Lai gan buksēja visu rītu jau no vakara. 🙈 bij jāklausās parmetumi... bet tagad nav žēl. Drusku ar iedvesmojās. Apņēmīgāks piecēlās kājās. 🙂 nu redzēs kā ies! 🙂 vismaz stabīlākas idejas galvā. Viss forši! 👍Paldies! 😀

Arta
Декабрь 19, 2019

Noskatījos Tavus vebinārus. Viens ir pilnīgi skaidrs- Tev tiešām ir ļoooti noveicies ar vīru. Arī tas, ka Tu vari publiski par to visu runāt, liecina par jūsu saderību un patiesu mīlestību. Tas ir super.

Līva
Декабрь 19, 2019

Paldies par interesanto sarunu un pašai par izbrīnu, ar smaidu lasot par savu tipu, sapratu, ka tas tiešām ir par mani, lai gan varbūt pat īsti atzīt negribas visu 🙂 Paldies par ieteikumiem, par sapratni un pozitīvu noskaņojumu:)

Inese Ļaščenko
Декабрь 18, 2019

Paldies par sarunu, tiešām sen nebiju par sevi runājusi tādos apjomos!
Bija ļoti interesanti arī paklausīties to gala iznākumu, kuru es patiesībā nebiju gaidījusi. Mūžīgi biju domājusi, ka darbs ar cilvēkiem ir mans aicinājums, shēmas un teorijas mani nekad nav saistījušas. Tagad protams milzum daudz jautājumu - kas tad es esmu īstenība?! Traki diezgan, ja sevi tā īsti nepazīsti, kaut kā dzīvo un pielāgojies apstākļiem....
Kā jau Tu savā mājas lapā minēji - saruna patiks un tā arī bija PATIKA. Kuram tad nepatīk, kad var par sevi runāt un runāt! Protams tūlīn jau iedrošināju savu vīru un konsultāciju, viņs jau lēnā garā par to sāk domāt.

Austris Zvirbulis
Декабрь 17, 2019

Sveiki! Vakardienas tikšanās bija ļoti patīkama. Nepiespiesta gaisotne,varēju viegli izteikties.
Ir rastas atbildes uz līdz šim neskaidriem jautājumiem. Paldies!

Signe Amerikā
Декабрь 16, 2019

Pirms kādām 2ned noskatījos Tavu interneta iepazīšanās video, nu to garo. PERFECTI! Tik īsti, dziļi, informatīvi, jēdzīgi, personīgi, uzrunājoši, godīgi un jaudīgi!!!!!!

Jūlija Sveženceva
Декабрь 16, 2019

Sveika, Evija!
Jau pēc mūsu tikšanas pagājušajā otrdienā gribēju uzrakstīt, lai pateiktu paldies par vērtīgo laiku, ieteikumiem un, patiesībā, arī sava veida iedvesmu un pacilātības sajūtu, kas man radās pēc mūsu tikšanas. Bija sajūta, ka gribu pakomunicēt un padalīties ar savu prieku ar visiem tā vakara tirdziņa cilvēkiem, ar tiem aprunājoties par viņu precēm un to, kas tajās ir labs priekš pircējiem 😀
Tāpat gribēju pateikt lielu paldies arī par šodienas lekciju, tā bija tiešām interesanta un arī visai smieklīga.
Sapratu, ka tiešām esmu visai izteikts sensorais tips.

Krista
Декабрь 9, 2019

Pilnīgi cita dimensija cilvēku apzināšanā un iepazīšanā. To ko itkā liekas zini, bet tomēr nē. Vai kādu citu iemeslu, stereotipu dēļ to noliedz.
Pēdējās 3 h pavadu portālā palasot tipus un mēģinot atrast kādas iezīmes ar kàdu sev zināmu personu.
Tas parāda pietiekami daudz cik ļoti esmu pacilāta un ieintriģēta šajā lietā. Paldies, iesaku 100000000000%

Madara Plitniece
Декабрь 8, 2019

Šodien pirmo reizi satiku Eviju, satiku un likās, ka viņu jau pazīstu. Klausījos viņas lekcijas naktī pirms tikšanās, jo uztraucos un gribēju būt "kaut kam", nezinu kam, gatava. Šī tikšanās mani iedvesmoja rīkoties un ieraudzīt sevi. Es sāku iepazīt citu sevi. Evija stāstīja par mani, manu tipu, un gribēju paskatīties pār plecu, lai ieraudzītu par ko viņa runā. Šis būs jauns stāsts, kuru mēģināšu veidot ne kā ierasts, tā ir zaļā gaisma, paldies, Evija, par jaunu startu un man prieks, ka tu būsi tuvumā, ja vajadzēs.

Уна рассказывает, что в ее жизни помогло уладить знание соционики и о том, как происходят заочные занятия на веб-конференциях.
Карина в видеоотзыве рассказывает, что она получила, выяснив свой социотип, и о занятиях вместе с мужем.
Андрис делится своим опытом по соционике и наилучшему познанию себя.
Анце в видео делится своими размышлениями о том, как она узнала и лучше поняла себя, выяснив свой социотип.