fbpx
Cilvēku tipi

Džeks

Sākums Džeks

Džeks

Loģiski intuitīvais ekstraverts (LIE), sociālā loma – uzņēmējs

Loģisks

Ekstraverts

Intuīts

Racionāls

Džeka saderīgais tips:

Draizers

Uzzini, kāds ir Džeka saderīgais tips - Draizers!

Uzzināt vairāk

Tipa apraksts

Ļoti dinamisks. Draudzīgs, impulsīvs. Galvenā rakstura iezīme – māka racionāli darboties.

Attīstītā abstraktā domāšana padara Džeku neuzmanīgu, pat vienaldzīgu pret savu ārieni, toties viņš labi parāda sevi biznesā. Brīnišķīgi orientējas darījumos, labi saredz jaunas darbības iespējas, izdevīgumu. Zina, kas veicams, lai tas kļūtu izdevīgi. Necieš neracionālu un lēnu rīcību, nesaprot, kā var darīt kaut ko, neapzinoties sekas. Tāpat necieš bezjēdzīgu rīcību un nedarbojas pretēji saviem uzskatiem. Neklusē, ja zina, kā būtu saprātīgāk. Māk rīkoties ar finansēm un nelaiž garām iespēju piepelnīties.

Džeka dzīve nozīmē darbošanos. Viņu saista nepārtraukta kustība. Aizraujas ar dinamiskiem sporta veidiem. Nebaidās no pārcelšanās uz jaunu vietu. Arī sadzīves problēmas atrisina drīzāk, pateicoties savai izdomai un veselīgajai humora izjūtai, nekā praktiskumam. Attīstītā fantāzija un humora izjūta padara viņu par brīnišķīgu stāstnieku.

Cenšas ievērot disciplīnu, taču reglamentācija un procesa kontrole viņam īsti nepadodas. Džeks ir izmeklētājs un eksperimentētājs – vienmēr prot iegūt objektīvu informāciju, tāpēc var aktīvi iejaukties sabiedrības procesos.

Nepārtraukti interesējas par teorijām, kas varētu noderēt praksē. Dažkārt interesē zinātniski tehniska rakstura un praktisku padomu literatūra, bet par lasīšanu Džekam ātri zūd interese, viņš vēlas apgūto tūlīt iedzīvināt. Izdomā savas metodes, lai darbu varētu veikt ātrāk un interesantāk.  Nemīl noņemties ar labošanu un remontēšanu. Vienmēr gatavs dot padomu vai palīdzēt praktiski.

Prot plānot un gūst apmierinājumu no savas mākas padarīt laiku auglīgu. Ja cilvēks garlaikojas, Džeks atradīs viņam noderīgu un aizraujošu nodarbošanos, šai ziņā viņš ir nepārspējams meistars. Precīzi zina, ko un kad ir jēga darīt. Nemīl darboties bez iepriekšējas sagatavošanās.

Intuitīvi jūt laika spiedienu, uzskata par nepieļaujamu atpalikšanu, jo zina, ka rīt var būt par vēlu. Nebaidās riskēt, paļaujoties uz intuīciju. Viens no pirmajiem sāk izmantot jaunas tehnoloģijas. Necieš, ja kāds jauc viņa plānus vai atrauj no darba. Viņu saista plaša mēroga darbošanās un notikumi.

Vai šis tipa apraksts Tev liekas atbilstošs Tavai būtībai?

Ja ir sajūta, ka lasi par lielisku cilvēku, kāds labprāt būtu, bet tomēr neesi, tad ļoti iespējams, ka testā iegūtais tips nav īstais. Atkārtoti izpildi testu pēc kāda laika vai piesakies uz konsultāciju, kurā runāsim tikai par Tevi un problēmām, kas Tevi šobrīd nomāc.

Domās bieži atgriežas pagātnē, analizējot bijušos notikumus, gūst pieredzi, cenšas atrast galvenās likumsakarības. Ātri pārvar neveiksmes, visā atrodot dzīves sniegto mācību.

Nespēj izturēt situācijas, kurās nejūt perspektīvu, necieš piespiedu gaidīšanu un bezdarbību. Ass pretinieks visām neracionālajām un neefektīvajām darba metodēm. Mīl izmēģināt sevi dažādās darbības jomās, tāpēc bieži maina intereses, profesiju, darba vietas. Iemīļotajam darbam atdod sevi visu. Zinātkārs. Var rīkoties pretēji tam, ko no viņa gaida. Godkārīgs.

Optimists, reti krīt izmisumā. Mīl jokot un uzjautrināt apkārtējos. Kontaktu uzsāk, uzrunājot sarunu biedru ar repliku vai kādu joku. Viņa humors bieži vien satur mājienus un divdomības. Saskarsmē pauž dzīvas pozitīvās emocijas. Noskaņots uz šķēršļu pārvarēšanu, tāpēc var būt skarbs, netaktisks, pat rupjš. Sarunu biedri jutīsies šokēti, bet pats Džeks – uzjautrināts. Viegli uzsāk strīdu, it īpaši, ja viņam met izaicinājumu. Strīdā ir ironisks, izsmej oponenta uzskatus. Viegli aizsvilstas un tikpat viegli norimst. Viņa straujā daba citus biedē, taču Džeks pats var nejust, ka ir viegli satracināms un ātri uzliesmo. Draugu lokā viņu uzskata par jokdari, reti kurš spēj nojaust viņa īstos pārdzīvojumus, jo Džeks tos labi slēpj.

Jūtās meklē skaisto, pastāvīgo, un to atradis, necenšas mainīt partnerus.

Vājā vieta – estētika. Īsti nejūt, kādu viņu redz citi, bet nekautrējas sevi pasniegt tādu, kāds viņš ir. Viņam vajadzīgs partneris ar attīstītu gaumi, saimniecisks un uzticams cilvēks.

Nepiešķir īpašu nozīmi stingrai kārtībai ap sevi. Var dzīvot un strādāt diskomforta apstākļos, bez ērtībām. Daba viņu parasti ir apveltījusi ar veselību un izturību. Nav pārāk prasīgs ēdiena servēšanā un dzīvokļa iekārtošanā.

Tiecas pēc veselīga dzīvesveida, mīl atpūtu brīvā dabā. Piemīt galējības attieksmē pret kaitīgajiem ieradumiem: te rīkojas bravūrīgi, te aktīvi cīnās pret tiem. Galējības iespējamas arī seksuālajā dzīvē. Saglabā savas kaislības un aizraušanos arī sirmā vecumā – gan dzied, gan dejo, gan uzjautrina viesus ar asprātībām, darbojas, kamēr vien spēj kustēties.

Džekam grūti krāt naudu, jo vienmēr uzrodas kāds kārdinājums, kur to ieguldīt. Nav skopulis un tādus cilvēkus necieš. Džeks vieglāk tērē lielas summas, grūtāk šķiras no nelielām, tādēļ rodas ieskats, ka viņš ir sīkumains.

Patīk saskarsme tuvā psiholoģiskā distancē. Viņam ļoti nepieciešamas noturīgas, uzticamas cilvēciskās attiecības. Necieš un nepieļauj kontrolēšanu un  neuzticēšanos, tās uztver kā aizvainojumu. Slimīgi pārdzīvo jebkuru attiecību krīzi un nejūtas spējīgs to pareizi atrisināt. Viņam patīk stipri un skaisti cilvēki.

Jūtīgs, vieglus aizvainojumus noslēpj, bet ilgi paciest nevar, kļūst agresīvs. Pret cilvēkiem, kuri viņu novērtē un mīl, ir maigs, grib rūpēties, sargāt, gatavs palīdzēt, pat atstājot savas vajadzības otrajā plānā. Baidās no viltības, tuvo cilvēku nodevības, jo ļoti uzticas un spēj dziļi pieķerties, taču nemāk sev atrast piemērotu partneri, tādēļ seko vilšanās. Ar gadiem kļūst aizdomīgs, saredz viltību tur, kur tās varbūt nemaz nav. Var nepamatoti apvainot, jo spēj noticēt baumām, sākt meklēt pierādījumus un līdz ar to pamatīgi sabojāt attiecības, kuru veidošana jau tā Džekam nedodas viegli.

Aktivizējas ekstremālās situācijās, uzskata par savu pienākumu atrast izeju ne vien sev, bet arī savai komandai. Māk par sevi pastāvēt. Drošs romantiķis. Džekam vienmēr gribas pamēģināt to, ko vēl nav izbaudījis, no vilinošām situācijām grūti atteikties. Uzskata, ka cilvēkam jābūt neatlaidīgam un apveltītam ar gribasspēku. Cenšas šīs īpašības izkopt arī sevī.

Консультация

Если вы хотите подать заявку на эту консультацию, заполните форму!

Konsultācija

Ja vēlies pieteikties šai konsultācijai, aizpildi formu!